Nie potrzebujesz mężczyzny, który wraca, potrzebujesz mężczyzny, który nie odchodzi - Wrzesień 2022

Nie potrzebujesz mężczyzny, który wraca, potrzebujesz mężczyzny, który nie odchodzi

Mimo że jest to ostatnia rzecz, do jakiej przyznałabyś się nikomu, w tym sobie, prawda jest taka, że ​​po tak długim czasie wciąż czekasz na tego jedynego faceta, który uciekł.

Że wciąż czekasz, aż wróci do twojego życia, mówiąc ci, że jesteś dla niego tym jedynym.Tak, wygląda na to, że nauczyłeś się żyć bez niego, ale w głębi duszy nadal czekasz na jego telefon lub jego pojawienie się znikąd na twoim progu.

Nadal czekasz na przeprosiny, których nigdy nie otrzymałeś – na człowieka, który złamał ci serce, by powiedział ci, że żałuje wszystkiego, co ci zrobił.

cómo hacer que un hombre se expulse rápidamente

Za to, że przeprasza za wszystkie łzy i ból, który spowodował, i przyznał, że jego największym żalem była utrata ciebie.Oczekujesz, że wróci do ciebie, mądrzejszy i mądrzejszy niż kiedykolwiek, biorąc w końcu odpowiedzialność za wszystkie swoje błędy i prosząc cię, abyś go odzyskał.

Mimo, że jest to ostatnia rzecz, jaką kiedykolwiek byś przyznał nikomu, łącznie z samym sobą, prawda jest taka, że ​​część ciebie czeka, aż opamięta się i wróci do ciebie.

Żebyście dwoje kontynuowali dokładnie tam, gdzie skończyliście, i żebyście dali mu kolejną szansę, żeby wszystko naprawić.Cóż, powiem ci jedno – kochanie, zasługujesz na znacznie więcej niż to i znacznie więcej niż on.

Znacznie więcej niż ktoś, kto cię opuszcza i wraca, kiedy mu się podoba, i znacznie więcej niż zawieszanie twojego życia, cierpliwie czekając, aż jakiś koleś zbierze swoje gówno do kupy.

Zasługujesz na znacznie więcej niż bycie czyimś Ostatnia deska ratunku i siatka bezpieczeństwa.

los hombres se enamoran más rápido que las mujeres

Osoba, do której przychodzi, gdy widzi, że jest sama na tym świecie, numer, na który dzwoni, gdy wszyscy go porzucają, i drzwi, do których puka, gdy uświadamia sobie, że jesteś jedyną osobą, na którą zawsze mógł liczyć.

I właśnie tym będziesz dla tego faceta, jeśli zdarzy się, że wróci do ciebie.

Wiem, że myślicie, że tym razem wszystko będzie idealnie między wami, ale prawda jest taka, że ​​zawsze zastanawialiście się, dlaczego wrócił – czy naprawdę rozumiał, że przez cały czas was kochał, czy po prostu zabrakło mu wszystkich innych opcji?

Możesz tego teraz nie widzieć, ale prawda jest taka, że ​​zasługujesz na więcej niż facet, który musi cię stracić, aby zobaczyć twoją prawdziwą wartość.

Więcej niż facet, który musiał całować setki innych kobiet, żeby zdać sobie sprawę, że przez cały czas byłaś tą jedyną.

Więcej niż facet, który musiał wyczuć twoją nieobecność, aby zrozumieć, jak cenna była twoja obecność w jego życiu.

Więc zamiast zadowalać się mężczyzną, który wraca, poczekaj na tego, który nigdy nie opuszcza twojego boku.

Dla tego, który widzi, jak cenny jesteś od samego początku i który nawet nie pomyślałby o odejściu od Ciebie, nawet jeśli byłaby to ostatnia rzecz, jaką zrobił.

Dla mężczyzny, który nie opuszcza cię na pierwszy rzut oka w kłopotach i który trzyma się ciebie przez wszystkie burze.

Dla mężczyzny, który kocha cię tak samo w twoim najgorszym i najlepszym wydaniu i który wspiera cię przez wszystkie dobre i złe dni.

diferentes nombres de niña y sus significados

Zasługujesz na mężczyznę, którego żadna inna dziewczyna nie może zabrać i który patrzy tylko na ciebie.

Mężczyzny, który każdego dnia da ci całą swoją miłość i uwagę oraz mężczyzny, który jest lojalny i oddany bez względu na wszystko.

Facet, który jest gotowy do walki i do włożenia wszelkich starań, aby twój związek się udał.

Dojrzały mężczyzna, który będzie twoim kochankiem, najlepszym przyjacielem i partnerem w zbrodni – wszystko w jednym.

Jednak ten chłopak, na którego wciąż czekasz, nie jest żadną z tych rzeczy, prawda?

Dlaczego więc nadal myślisz, że to on jest dla ciebie? Dlaczego wciąż jesteś przekonany, że to on zasługuje na głębię twojej miłości?

Jesteś skończony