Nie musisz się wstydzić tak głębokiego odczuwania wszystkiego - Grudzień 2021

To nie twoja wina. To nie twoja wina, że ​​myślisz, że twoje emocje są zbyt silne, zbyt surowe lub że wyrażasz je „za dużo”. Ludzie nauczyli cię, że twoje emocje nie powinny tam być. Nauczyli nas wszystkiego, że musimy się wstydzić odczuwać wszystko tak mocno, ale jest to problem, jeśli w ogóle nie mamy uczuć. Jesteś cudowną, emocjonalną istotą, która musi zaakceptować siebie taką, jaka jest! Wiem, że to trudne, ale bądźmy szczerzy - nasze emocje nie powinny być racjonalne i nie powinny podobać się innym ludziom. Nasze emocje wyrażają nasz własny sposób doświadczania rzeczy. Nie wstydź się.

Nie wstydź się swoich pięknych łez. Te łzy pokazują, że odczuwasz empatię, pokazują, że jesteś człowiekiem. Pokażą, że zostałeś ranny, a samo okazywanie łez wymaga więcej siły niż trzymanie ich w środku. Masz prawo płakać. Nie pozwól nikomu sprawić, byś zbyt długo trzymał twój smutek, ponieważ gromadzi się on w stosie, a kiedy stos spadnie, ty również upadniesz.como hacer que tu esposa te mame

Nie wstydź się swojego głośnego śmiechu. Masz tak wspaniały sposób na otwarcie się na swoje szczęście. Nie musisz dbać o to, jak ludzie się na ciebie gapią, kiedy śmiejesz się tak głośno, ponieważ ci ludzie nie znają radości i nie wiedzą, jak zaakceptować szczęśliwych ludzi wokół nich. Ta ziemia potrzebuje więcej ludzi takich jak ty, ludzi, którzy będą się śmiać na głos i nie martwić się konsekwencjami. Moim zdaniem śmiech jest najpiękniejszą muzyką, jaką można stworzyć, a dzięki temu wszyscy jesteśmy muzykami.

Nie wstydź się swojego gniewu. Gniew nie jest złym uczuciem. W rzeczywistości nie ma emocji „dobrych” ani „złych”, są tylko emocje. Gniew jest związany z twoim otoczeniem; jeśli jesteś sfrustrowany tym, że nikt nie robi tego, co powinien, powinieneś się uśmiechać? Właściwie nie uważam, że to dobry pomysł. Być złym! Poinformuj ludzi, że ich działania cię uraziły lub spowodowały, że byłeś nieszczęśliwy. Jeśli osądzą cię za posiadanie emocji, to ich wina, bo teraz wiedzą, jak wyrazić własne.

Nie wstydź się swoich dreszczy. Bój się jest piękny, oznacza to, że bardzo ci na czymś zależy i boisz się go zgubić. Dreszcze, które odczuwasz, gdy podchodzisz do kogoś po raz pierwszy, mimo że się boisz, podoba ci się to uczucie. Nie bój się mówić komuś, że jesteś zastraszony! Muszą wiedzieć, jak się czują, abyś wiedział, czy możesz włożyć swoje serce w ich ręce. Sposób, w jaki zareagują, powie ci tyle o tej osobie.Nie wstydź się zawsze podniecenia. Ludzie mówili mi, że jestem podekscytowany wszystkim i że denerwuję się. Ale spójrz na to w ten sposób: ci ludzie prawdopodobnie nie mają się czym podniecić. Ich życie jest proste i nudne, a tylko dlatego, że znalazłeś coś, co cię ekscytuje, musisz się tego wstydzić? Nie, kochanie. Uwolnij to.

Nie wstydź się miłości, którą czujesz. Kochasz wszystko i dlatego skazani są na ludzi, którzy znali tylko nienawiść. Przez wieki miłość była katalizatorem poezji i wszystkiego, co piękne, więc po co kłaść na niej miłość? Miłość nie zna zasad, klas ani niczego tak głupiego. Miłość kocha. Niech twoja miłość będzie wolna i nigdy nie popełnij błędu, próbując ukryć ilość miłości, którą odczuwasz dla świata, dla swojej wyjątkowej osoby, a nawet dla ulubionego dania. Miłość musi być wolna, aby była prawdziwa.

Niech wszystkie twoje emocje będą wolne, ponieważ zbyt długie trzymanie ich w zamknięciu może cię zranić bardziej niż obrażenia, które mogą spowodować w momencie ich uwolnienia. Pamiętaj, że ludzie będą Cię oceniać bez względu na to, co robisz, więc nie ma znaczenia, czy jesteś zły, smutny, szczęśliwy czy podekscytowany. Dla nich i ich robotycznych umysłów twoje emocje będą wyglądać na obce. Ale to wciąż ich wina, że ​​pozwolili na coś tak okropnego i przerażającego.compartir maquillaje puede contagiar qué enfermedad