Zasługujesz na znacznie więcej niż trochę lekkomyślnej miłości

Zasługujesz na znacznie więcej niż trochę lekkomyślnej miłości

Zadaj sobie jedno proste pytanie: Czy czujesz się naprawdę szczęśliwy i naprawdę kochany?Czy mężczyzna, którego kochasz, sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy?Czy szczerze czujesz, że kocha cię tak samo, jak ty go kochasz?acidez estomacal hinchada y aumento de peso

Nie? W takim razie nie pozwalaj sobie na przebywanie z kimś, kto nie sprawia, że ​​czujesz się kochany i doceniany, ponieważ zdecydowanie zasługujesz na więcej.I zasługujesz nawet na więcej, niż myślisz.

Pomyśl o życiu w ogóle. To jedyna rzecz, która nie ma ogólnej definicji, ponieważ wszyscy piszemy własną definicję tego.Życie jest tym, co z niego robisz i jak je wybierasz.Nie potrafię tego dla Ciebie zdefiniować, ale jedno mogę powiedzieć na pewno, że jest za krótki, by marnować go na ludzi, którzy nie są świadomi twojej wartości.

Wiem, że życie jest zbyt trudne, aby poświęcić je jednemu wampirowi energetycznemu, komuś, kto tylko wysysa twoją energię i nie pozwala ci żyć swoim życiem tak, jak powinieneś, żyć pełnią życia.Życie ma tak wiele aspektów, a miłość jest najważniejsza. To coś, co motywuje Cię do działania bez względu na wszystko.kobieta ubrana w szary strój biznesowy, opierając się o szarą ścianę, zamykając oczy

Jak więc motywować cię ktoś, kto daje ci tylko małe kawałki miłości?

Jak ktoś, kto zachowuje się tak, jakby nie bał się ciebie stracić, ktoś, kto traktuje cię jak zwykłą dziewczynę, może zainspirować cię do złapania życia za rogi i osiągnięcia wszystkich celów i marzeń?

Moja droga, musisz wiedzieć, że nie jesteś zwyczajna.

Jesteś wyjątkowym i bardzo wyjątkowym diamentem, który nigdy nie będzie miał szansy zabłysnąć, dopóki jesteś z niewłaściwym mężczyzną.

Nie zasługujesz na to, by być czyjąś opcją, gdy jest tak wielu innych facetów, którzy chcieliby, abyś był swoim głównym priorytetem.

Do diabła z tym, żebyś był ich jedynym priorytetem w życiu.

Przestań szukać wymówek, w które sam nie możesz już wierzyć.

Nie ma usprawiedliwienia dla kogoś, kto nie kocha lub nie traktuje cię we właściwy sposób.

A teraz, jeśli chcesz mnie zapytać, co to za właściwy sposób, wyobraź sobie, jak wskazuję na ciebie palcem. Sposób, w jaki go kochasz, jest jedynym właściwym sposobem, aby to zrobić.

kobieta wskazująca palcem na kamerę ubrana w strój biznesowy

cosas pervertidas para que una mujer le haga a un hombre

Sposób, w jaki go traktowałeś i kochałeś, jest jedynym właściwym sposobem.

Zasługujesz na to, by być kochanym całym jego sercem; właściwie z każdym uderzeniem jego serca.

Robienie dla niego głupich wymówek nie da ci czasu, ponieważ prawdopodobnie robisz to z nadzieją, że pewnego dnia może się zmienić.

Przepraszam, że ci to mówię, ale on się nie zmieni. Jego uczucia się nie zmienią, a jego miłość pozostanie tak zła i lekkomyślna.

Nigdy nie będzie w stanie kochać cię tak, jak ty go kochasz, ponieważ jego serce nie jest tak czyste i szczere jak twoje.

Naprawdę nadszedł czas, abyś ruszył dalej. Zamiast tego powinieneś dać sobie ten czas i zacząć kochać siebie bardziej.

Zacznij kochać swoje życie bardziej.

Postaw się ponownie na szczycie swoich priorytetów. To jedyne miejsce, do którego należysz.

Znasz już właściwy sposób kochania, teraz musisz tylko nauczyć się przekierowywać tę miłość ku sobie.

widok z boku zamyślonej kobiety

juegos de dormitorio para jugar con tu novio

Kiedy to zrobisz, zrozumiesz, że błędem było znoszenie mężczyzny, który nigdy nie wiedział, jak cię kochać przez tak długi czas.

Będzie bolało, ale nie będziesz cierpieć zbyt długo, to mogę ci obiecać.

Pokochasz i docenisz siebie na tyle, by wiedzieć, że nie możesz pozwolić sobie na odczuwanie większego bólu tylko dlatego, że jeden mężczyzna nie wiedział, jak cię kochać, tylko dlatego, że jeden mężczyzna nie wiedział, jak cię zatrzymać.

Nie martw się o niego, bo prędzej czy później karma zapuka do jego drzwi.

Nadejdzie czas, kiedy będzie żałował, że był tak głupi i pozwolił odejść takiej kobiecie jak ty.

Karma też przyjdzie do ciebie. Pewnego dnia nadejdzie właściwa osoba i pokocha cię w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażasz.

Pokocha każdą część ciebie do głębi.

Tak, bycie z kimś, kogo kochasz, jest ważne, ale pamiętaj; bycie z kimś, kto kocha cię nawet bardziej niż ty, jest o wiele ważniejsze.

Zasługujesz na znacznie więcej niż trochę lekkomyślnej miłości