Zasługujesz na więcej niż gapienie się na pusty ekran

Zasługujesz na więcej niż gapienie się na pusty ekran

Zamiast pozwolić ci odegrać tak wielką rolę w swoim życiu, zostawił cię na zewnątrz w poczekalni. A ty siedzisz chwilę przy stole, wpatrując się w pusty ekran swojego telefonu. Na co czekasz? SMS zwrotny, telefon, przeprosiny?Ty głupia dziewczyno, kiedy się nauczysz? Kiedy zdasz sobie z tego sprawę?śmieci jednego człowieka są skarbem innego człowieka? Dlaczego zadowalasz się kimś, kto nie jest świadomy twojej wartości? Ten, którego chcesz, nie jest tym, który na ciebie zasługuje.

cómo tener el mejor orgasmo para los hombres

Czasami musisz zapomnieć o tym, czego chcesz i co czujesz i pamiętaj, na co zasługujesz. Musisz pozbyć się uczucia, że ​​jest dla ciebie wystarczająco dobry. Nie jest. W rzeczywistości jesteś dla niego więcej niż wystarczająco dobry. Właściwie jesteś dla niego za dobra. Ponieważ nie masz kości w swoim ciele, pozwalasz mu ujść na sucho z jego zachowaniem. A jak długo to potrwa? Jak długo pozwolisz mu traktować cię jak dywanik, na który może nadepnąć, kiedy tylko zechce?Zasługujesz na kogoś, kto napisze do Ciebie pierwszy. Kto pisze do ciebie na dobranoc i dzień dobry. Zasługujesz na kogoś, kto szybko odpowiada. Zasługujesz na kogoś, kto nigdy nie znudzi się twoimi bzdurnymi historiami. Zasługujesz na kogoś, kto wykaże chęć do rozmowy z Tobą przez każdą minutę dnia. Zasługujesz na kogoś, kto sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś naprawdę się liczył. Kogoś, kto nigdy nie sprawi, że będziesz kwestionować, czy jest w tobie, czy nie.

Nigdy nie błagaj mężczyzny o rzeczy, na które zasługujesz. Właściwy mężczyzna da ci wszystko, na co zasługujesz i wszystko, o czym nigdy nie wiedziałeś. Upewni się, że wiesz, na czym stoisz z nim. Upewni się, że masz świadomość, że chce cię obok siebie i że oszczędza miejsce w swoim życiu tylko dla ciebie. Nie będziesz musiał prosić go o uwagę ani czekać na dużą przerwę, aby usłyszeć od niego. Będzie w twoim życiu o każdej porze dnia. Nigdy nie zostawi cię wpatrzonego w pusty ekran. Takie rzeczy robią tylko niedojrzali chłopcy.

cita sobre trabajar duro en la escuela

Nie trzymaj się kogoś, kto traktuje cię źle tylko dlatego, że myślisz, że nie będzie nikogo innego. Musisz myśleć, że jesteś wart więcej niż bycie wielokrotnie zranionym przez kogoś, kogo tak naprawdę nie obchodzi. Musisz wierzyć, że ktoś zobaczy, ile naprawdę jesteś wart i potraktuje cię tak, jak powinieneś być traktowany.Przestań zadowalać się facetem, który po prostu gra w gry. Nie wybieraj go dlatego, że jest fajny, albo dlatego, że jest przystojny, albo dlatego, że wszyscy go chcą. Tego rodzaju rzeczy nie uszczęśliwiają. Po prostu karmią twoje ego, ale nie pomogą ci, gdy twoje wiadomości nie otrzymają odpowiedzi po raz setny. Jedyną rzeczą, która ma znaczenie w byciu z kimś, jest to, jak się z nim czujesz i jak ta osoba cię traktuje.

Jeśli nie napisze do ciebie przez wiele godzin lub dni, jeśli zostawi cię wpatrzoną w ekran i czekającą na wiadomość z powrotem, jeśli sprawi, że będziesz pytać, czy jesteś wystarczająco dobry, wtedy:Przykro mi, ale on nie jest dla ciebie odpowiedni.I nie powinieneś na niego czekać. Powinieneś odejść. Wiesz dlaczego? Ponieważ jesteś więcej niż wystarczający.

Ktoś umiera, żeby dostać twój tekst. Jest ktoś naprawdę godny twojej uwagi i ktoś, kto na ciebie zasługuje. Przestań marnować czas na kogoś, kto nie jest tego wart.