Dlaczego kształt brwi ma znaczenie - Może 2022

modelowanie brwi Getty ImagesKilka niewłaściwych podciągnięć i możesz przejść od wyglądania jak Heidi Klum do Cruella De Mon. Eksperci od brwi Kristie Streicher ze Streicher Beauty Bar i Anastasia Soare wyjaśniają, jak kształtować te tak ważne łuki.Zobacz galerię 7Zdjęcia modelowanie brwi Getty Images 1z 7Zrównoważyć swoje funkcje

„Brwi stanowią szkielet całej twarzy” - mówi Soare. „Odpowiednie brwi mogą zrównoważyć szerokie kości policzkowe lub sprawić, że długość twarzy będzie wyglądać bardziej proporcjonalnie”. Według niej piękno polega na podkreślaniu cech, które kochasz, i odwracaniu uwagi od tych, które są mniej niż idealne. Podnieś brwi do pracy w łatwy sposób, szczypiąc je po prysznicu lub przetrzyj twarz ciepłą ściereczką, aby zmiękczyć mieszki włosowe, dzięki czemu włosy wypadną mniej boleśnie.

cómo conseguir rascacielos en los horizontes de las ciudades
Patrzysz na mnie? Getty Images dwaz 7Wykadruj twarz

Niech kształt twarzy, rysy i naturalne brwi - a nie trendy gwiazd - decydują o stylu twoich brwi - mówi Streicher. To, co działa w przypadku kwadratowo-owalnego kształtu Michelle Obamy, może Ci nie odpowiadać, więc zanim przyniesiesz jej zdjęcie do salonu, porównaj kształty twarzy. Opraw okrągłą twarz z bardziej kanciastymi, średnimi lub pełnymi brwiami. Kształty serca mogą starać się uzyskać prostsze czoło, a owale mogą tworzyć bardziej wydatny łuk.Niszczy konkurencję Getty Images 3z 7Wyglądaj szczęśliwiej

W przypadku wszystkich brwi ważne jest, aby unikać nadmiernego wyrywania, co tworzy zbyt surowy wygląd i powoduje, że rodzina i współpracownicy będą stale pytać „co jest nie tak?”. Aby uniknąć zbytniego zdejmowania, zainwestuj w szablon, który pomoże zarysować kształt, który chcesz stworzyć, i zaznacz go ołówkiem do brwi. I uważaj, aby nie zdejmować zbyt dużej ilości włosów z czubków brwi, co jest częstym błędem.

Znikający akt Getty Images 4z 7Nawet wszystko

Aby określić, gdzie powinny zaczynać się brwi, spójrz na górny grzbiet nosa. Zwykle początek twoich brwi powinien być mniej więcej wyrównany; jednak radzi Soare: „Jeśli twoje oczy są daleko od siebie, zbliżenie brwi do siebie daje iluzję mniejszej odległości między oczami”. Dla tych, którzy mają długie twarze, lepiej nie szarpać również mostu. Jeśli oczy są blisko siebie, jest odwrotnie; stwórz szerszy wygląd, wyrywając kilka więcej pasm od środka po obu stronach.

cómo impresionar al marido por el sexo
Prawdziwa szczupła dama Getty Images 5z 7Znajdź swój idealny odcień

Nałożenie odpowiedniego cienia do brwi może pomóc odświeżyć ogólny wygląd. Postaraj się zbliżyć do koloru swoich włosów - niezależnie od tego, czy jest to dar od Boga, czy farbowane - aby uzyskać bardziej naturalny wygląd. Zbyt blady kolor może sprawić, że oczy będą matowe i wyblakłe, a zbyt ciemne mogą odwracać uwagę od oczu. Jeśli masz ciemne włosy, celuj w dwa odcienie jaśniejsze niż kolor twoich stojaków. Jeśli twój jest jaśniejszy, wypróbuj dwa odcienie ciemniejsze.Struktura kostna Getty Images 6z 7Odwróć uwagę od okrągłej twarzy

Świadomość cięższej twarzy? „Mniej lub więcej brwi może wymodelować twarz i zminimalizować cechy, które uważasz za mniej pochlebne” - mówi Soare. Osoby o bardziej okrągłych twarzach powinny trzymać się z daleka od zbyt dużej krzywizny, która tylko podkreśli kształt. Aby uzyskać efekt wyszczuplenia, wypróbuj prostszą stylizację z wyższym łukiem.

Oczy szeroko otwarte Getty Images 7z 7Wyglądać młodziej

Wreszcie, gdy już dojdziesz do perfekcji, zadbaj o to, by brwi były zadbane i wyglądały jak najmłodszy, szczotkując je w górę i na zewnątrz. Natychmiast otworzy przestrzeń wokół oczu, dzięki czemu będziesz wyglądać młodziej.