Dlaczego nigdy nie powinieneś godzić się na mniej w życiu - Wrzesień 2022

To może wydawać się głupio oczywiste, ale jest to coś, czego po prostu nie możemy wystarczająco podkreślić - masz tylko jedno życie. Być może myślisz „oczywiście”, ale nie uwierzyłbyś, ilu ludzi zdaje się o tym zapominać i nie żyje pełnią życia, decydując się zaakceptować mniej, niż na to zasługują.

Z różnych powodów regularnie poświęcamy się we wszystkich aspektach naszego życia. Niezależnie od tego, czy poświęcamy się za kogoś innego i stawiamy jego potrzeby lub uczucia przed naszymi, poświęcamy się, ponieważ nie jesteśmy wystarczająco pewni siebie, lub poświęcamy się, ponieważ po prostu nie możemy zadać sobie trudu, aby wziąć coś, na co zasłużyliśmy, zbyt często odrzucamy je na bok czego naprawdę pragną nasze serca.Sztuka kompromisu jest zawsze konieczna i jest tak ważną częścią życia przy budowaniu zdrowych relacji - ale jak często zadowalamy się mniej, gdy tak naprawdę nie musimy?

Ugoda za mniej, niż na to zasługujemy, jest czymś, czego wszyscy byliśmy winni, i jesteśmy pewni, że większość z was wie zbyt dobrze, ale to naprawdę coś, czego absolutnie nigdy nie powinniśmy robić.

Oto powód, dla którego nigdy nie powinieneś zadowalać się mniejszym życiem - i o ile lepsze będzie twoje życie, gdy przestaniesz osiedlać się za mniej niż zasługujesz.Kiedy godzisz się na mniej w jakimkolwiek aspekcie swojego życia, stajesz się wspólnikiem własnego rozczarowania lub zdenerwowania.

Pozwalając sobie na mniej niż pragnienie, oddajesz swoje życie w swoje ręce, ale zamiast robić coś, co pozytywnie na ciebie wpłynie, stawiasz się w negatywnym miejscu, w którym nie dostajesz tego, czego chcesz lub potrzebujesz.

Samice alfa wiedzą, czego chcą, wiedzą, czego potrzebują i wiedzą, na co zasługują. Wyjście i zdobycie tego, co twoje, nie czyni cię suką - czyni cię silną kobietą, która ma całkowitą kontrolę nad swoim przeznaczeniem.promedio de calorías quemadas en una clase de spinning

Kiedy zaczniesz podejmować decyzje w swoim życiu, które odzwierciedlają to, czego naprawdę chcesz, wtedy zaczniesz czuć się pewny siebie, a twoje życie będzie konsekwentnie odzwierciedlać to, na co liczyłeś.

Im lepiej się czujesz w sobie, tym łatwiej jest odrzucić sytuacje, w których się osiedlasz i skupić się na tym, czego naprawdę chcesz.

Kiedy godzisz się na mniej w swojej karierze, twoja praca może szybko stać się mało inspirująca, niespełniająca oczekiwań i nieoceniona.

Osiągnięcie stanowiska, które leży poniżej twojego doświadczenia i możliwości, lub przyjęcie roli, w której jesteś niedoceniany, może mieć poważny negatywny wpływ na twoje zdrowie psychiczne, samopoczucie i ogólny entuzjazm do pracy.

Kiedy praca jest tak dużą częścią naszego codziennego życia, bardzo ważne jest, aby praca spełniała nas intelektualnie, inspirowała i zachęcała do osiągania naszych celów. Osiedlenie się za mniej w miejscu pracy może wpędzić cię w niebezpieczny cykl frustracji -więc nie rób tego!

Dzięki przyjaźni tak często wchodzimy w relacje, które nie dodają niczego do naszego życia.

Wszyscy mamy tego przyjaciela, który był w twoim życiu tak długo, że nie możesz sobie wyobrazić, że go nie ma, choć gdybyś dzisiaj po raz pierwszy skrzyżował ścieżki, niekoniecznie musiałbyś wejść na miejsce jako towarzysze. Kiedy zaprzyjaźniasz się z przyjaźnią, która Cię poniża, narażasz swoje własne samopoczucie, poczucie własnej wartości i szczęście.

Przebywanie w pobliżu osoby, która Cię osusza lub nie podnosi, może szybko stać się niebezpiecznym terytorium. Ważne jest, aby otaczać się ludźmi, którzy wydobywają z ciebie to, co najlepsze, zachęcać do dążenia do swoich marzeń i pomagać w dobrej zabawie - a nie tych, którzy cię kwestionują, wprowadzają niepotrzebny dramat do życia i sprawiają, że jesteś nieszczęśliwy.

Pogodzenie się z przyjaźnią za mniej tworzy dla ciebie toksyczne środowisko i może spowodować poważne nieszczęście -więc nie rób tego!

Zobacz też: Powody, dla których musiałem zerwać z moim najlepszym przyjacielem

Związki i zakochanie się mogą być jednymi z najciekawszych i najbardziej satysfakcjonujących aspektów twojego życia - dlaczego więc, u licha, miałbyś kiedykolwiek zadowolić się mniejszym kosztem? Raz po raz widzimy niesamowite kobiety z ludźmi, którzy na nie nie zasługują.

Albo ich partnerzy są zaniedbywani, oszukiwali lub po prostu nie dbają o nich tak, jak na to zasługują, a te cudowne i niesamowite dziewczyny cofają się za każdym razem.

Jeśli jesteś z kimś, kto cię nie uszczęśliwia, kimś, kto wpływa na twoją samoocenę lub kimś, kto nie daje ci wszystkiego, czego osobiście potrzebujesz w związku, z przykrością mówimy ci, ale ty osiedlają się.

Zawarcie związku nie tylko tworzy atmosferę niepewności i nędzy, ale także powstrzymuje cię przed poruszaniem się, otwieraniem oczu i przebywaniem z kimś, kto zaznaczy wszystkie pola. Za każdego niekompatybilnego partnera, z którym marnujesz czas, na skrzydłach czeka Mr Right, który zmiata Cię z nóg.

Pogodzenie się za mniej w związku sprawi, że będziesz niesamowicie nieszczęśliwy i zawsze będziesz się zastanawiać, co jeśli…więc nie rób tego!

el sexo se mueve para complacer a tu hombre

Kiedy godzimy się na mniej, okradamy się z tego, na co naprawdę zasługujemy. Kiedy wszystko jest już powiedziane i zrobione, najważniejszą osobą, na którą możemy zawsze zwracać uwagę, jest my sami.

To my spotykamy się każdego dnia w lustrze. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze własne decyzje i ostatecznie - to my mamy moc, by się nie osiedlać.

Kobiety alfa nie osiedlają się - i one też nie powinny. Kobiety Alpha starają się być jak najlepsze. Budują się z innymi przyjaciółmi alfa, którzy je wzmacniają. Wzbogacają swoje życie o satysfakcjonujące kariery, które popychają ich do osiągania swoich celów każdego dnia. Dzielą życie z partnerami, którzy kochają je, wspierają i szanują pod każdym względem.

Kobiety Alpha NIGDY nie osiedlają się - i ty też nie powinieneś.

Jeśli chcesz być kobietą alfa, która kontroluje swoje przeznaczenie, przestań zadowalać się mniej niż na to zasługujesz. Poznaj swoją wartość, oderwij swoją dupę i idź i zdobądź to, na co zasłużyłeś.

Zobacz też: Jestem F ** king Alpha Female i czuję się z tym dobrze