Dlaczego powinieneś pozwolić, aby przyszedł do ciebie po zerwaniu

Chodzi teraz z tym cichym głosem w głowie, który mówi mu, że wyślesz SMS-a, zadzwonisz do niego za chwilę lub zrobisz wszystko, żeby go odzyskać. Oczekuje, że będziesz płakać, czołgać się i błagać, by wrócił.Dlatego zrobisz coś przeciwnego. Zaskoczysz go i zaskoczysz. Wykorzystasz odwrotną psychologię i pozwolisz mu przyjść do ciebie po zerwaniu.

Nie wyciągnięcie ręki wprawi go w zakłopotanie i właśnie o to chodzi. Być może byłeś z nim już wcześniej w podobnej sytuacji lub on wie, jak bardzo się o niego troszczysz, lub on zna twój wzór zachowania i dlatego oczekuje, że będziesz się zachowywać w określony sposób.Najwyższy czas przestać być przewidywalnym i wziąć sprawy w swoje ręce.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdać sobie sprawę, jest to, że jeśli go ścigasz, będzie on biec jeszcze szybciej. Nawiązując kontakt, wykonując ruchy, abyście się zebrali, popchniecie go tylko dalej.

Wiem, że patrzysz na rzeczy z twojego punktu widzenia. Wiem, że uważasz, że musisz udowodnić swoją miłość, walcząc o niego, by został. Ale czyniąc to, będziesz walczył w bitwie, którą już przegrałeś.Jeśli to on odszedł, to pod żadnym pozorem nie powinieneś za nim podążać. Sprawi, że będziesz wyglądać na zdesperowanego i potrzebującego, i jestem pewien, że nie dążysz do tego. Pewnie twoje wysiłki, łzy i żebranie mogą go odzyskać, ale jest to krótkoterminowe rozwiązanie.


Jeśli wróci, to dlatego, że czuje się źle, że tak bardzo cię skrzywdził i nie potrwa długo, dopóki znowu nie zniknie z twojego życia. Powinien wrócić tylko wtedy, gdy nadal cię kocha i troszczy się o ciebie. Współczucie nie jest uczuciem, na którym można zbudować długotrwały związek. I nie wierzę, że i tak byś tego chciał.

Wiem, że wierzysz, że brak kontaktu z nim nie będzie miał żadnego wpływu i że zapomni o tobie. Ale nie nawiązując kontaktu, masz większą szansę na odzyskanie go niż po nim.Nie kontaktując się z nim, dajesz mu przestrzeń, aby zobaczyć, co on cały czas pozostawił. Prawda jest taka, że ​​niektórzy ludzie nie wiedzą, co mają, dopóki tego nie stracą.

Potrzebujesz również miejsca, aby sprawdzić, czy chcesz go z powrotem w pierwszej kolejności. I chociaż twoja początkowa reakcja brzmi: „Oczywiście, że chcę go z powrotem”, sprawy mogą nie być takie proste. Musisz zdać sobie sprawę, że twoje emocje nie pozwalają ci jasno myśleć.

Daj sobie czas na oddychanie i przemyślenie wszystkiego. Zastanów się nad swoim związkiem i sprawdź, czy to naprawdę mężczyzna, z którym chcesz spędzić wieczność.

Sprawdź, czy twój związek naprawdę miał coś, o co warto walczyć, czy też miał więcej czerwonych flag ostrzegających cię, że nadszedł czas, aby odejść, zanim wszystko zepsuje. Jeśli grał w gry, manipulował lub kontrolował cię lub wykazywał jakiekolwiek oznaki toksycznego zachowania, to dzięki Bogu odszedł i powinieneś zachować dystans.

Upewnij się, że twoje serce i umysł są zsynchronizowane i że twoje serce nie zwodzi cię, że myślisz, że jest kimś, bez kogo nie możesz żyć.

cómo complacerlo durante el sexo

Gdy rozwiążesz te początkowe problemy, nadszedł czas na wykonanie planu o nazwie „pozwól mu przyjść do ciebie po zerwaniu”. Nie ma tajnej techniki ani cudownego lekarstwa, by naprawić to, co jest zepsute i przywrócić mężczyznę, którego kochasz. To są małe pchnięcia, by wszystko ruszyć.

Co najważniejsze, większość rzeczy wymienionych poniżej dotyczy ciebie i tego, co możesz zrobić dla siebie. Często zapominamy, że najważniejszy związek, w jakim kiedykolwiek będziemy, to ten, który mamy ze sobą. Musimy pracować i budować ten związek, aby wszystko inne w naszym życiu mogło działać.

1. Miłość do siebie zbliży cię o krok do swojej miłości

Nierzadko zdarza się, że gdy jesteśmy w związku, dajemy tak wiele miłości innej osobie, że zbyt wiele od siebie odbieramy. W rezultacie rzeczy się kończą, a my odczuwamy niską samoocenę i jesteśmy wyczerpani fizycznie i emocjonalnie. Dlatego nadszedł czas, abyś przekierował się na budowanie siebie z powrotem.

Odzyskanie pewności siebie jest pierwszym krokiem, który musisz zrobić, aby nawiązać dobre i trwałe relacje z samym sobą, a ostatecznie z innymi. Zawsze jest na to sposób, wystarczy znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada. Najpierw musisz się pokochać, aby ktoś mógł cię pokochać.

2. Korzystaj z mediów społecznościowych, aby czerpać korzyści

Nie wpadnij w pułapkę pisania długich aktualizacji statusu o tym, jak bardzo jesteś smutny bez niego, lub korzystania z melancholijnych cytatów lub smutnych piosenek. Nie sięgaj też po nic, co pokazuje twój gniew lub niechęć do niego.

Przesadzanie z emocjami w mediach społecznościowych nigdy nie jest dobrym pomysłem. Może tylko wystrzelić w tył i sprawić, że będziesz wyglądać na zdesperowanego. Powstrzymaj się od publikowania czegokolwiek na dowolnym koncie w mediach społecznościowych. Pobudzi jego wyobraźnię, aby nie wiedzieć, gdzie jesteś ani co zamierzasz.

Publikowanie zdjęć twojej uśmiechniętej twarzy zaraz po tym, jak przeszedłeś zerwanie, również nie pomoże; będzie wydawać się fałszywe i wymuszone. Ale po pewnym czasie zdecydowanie powinieneś korzystać z mediów społecznościowych na swoją korzyść. Udostępnij artykuł, który Cię poruszył, lub opublikuj piosenkę, która przypomni Ci o wspaniałym momencie, który spędziłeś z nim i na pewno też mu ​​przypomni.

Publikuj zdjęcia swoich i znajomych na temat nowych przygód. Poinformuj go, że życie się nie zatrzymało tylko dlatego, że nie jest już jego częścią. Przekonaj się, że bez względu na niego możesz zmienić swoje życie w cokolwiek zechcesz. Jesteś tutaj, aby się uszczęśliwić. Tylko ty kreujesz swoje przeznaczenie. Gdy tylko zdasz sobie z tego sprawę, inni też to zobaczą. On też to zobaczy.

3. Daj mu miejsce, aby za tobą tęsknić

Nie może za tobą tęsknić, jeśli twoje wiadomości przychodzą co kilka sekund. Zbyt dobry tekst nigdy nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza gdy związek się kończy. Po prostu go drażni.

Wasze emocje będą szaleć i będziecie musieli sięgać do Niego, dotrzeć do sedna rzeczy i po prostu trzymać go blisko, zobaczyć jego teksty lub usłyszeć jego głos. Ale to go odepchnie. Dlatego musisz kontrolować swoje emocje i swoje działania.

Musi mieć czas na przetworzenie twojego zerwania, niezależnie od tego, czy to on odszedł, czy ty. Musi mieć trochę czasu, aby zobaczyć, jak to jest być bez ciebie. Istnieje również duża szansa, że ​​będzie cię chciał, gdy zobaczy, że już go nie ma. Dlatego tak ważne jest, aby dać mu trochę miejsca na tęsknię.

4. Pośrednio korzystaj z pomocy wspólnych znajomych

Ludzie, którzy cię znają i są zaangażowani w twoje życie, będą komentować i mówić, niezależnie od twoich życzeń. Będą tacy, którzy będą poruszać się między wami i oferować swoje opinie lub porady na temat twojej sytuacji. Wykorzystaj te wtrącające się osoby i ich „umiejętności komunikacyjne” na swoją korzyść.

Powiedz im, co chcesz, żeby wiedział, ponieważ na pewno przekażą to dalej. Powiedz im, że to był jego wybór, aby odejść i że musisz go szanować niezależnie od swoich uczuć. Powiedz im, że będziesz musiał przejść dalej, ponieważ tego właśnie chce, a ty nie masz innego wyjścia, jak tylko najpierw być szczęśliwym z siebie, a potem pewnego dnia z kimś innym. Ta informacja wyzwoli coś w nim. Zrozumie, że straci cię na dobre, jeśli nie podejmie natychmiastowych działań.

5. Pokaż mu i sobie, że go chcesz, ale go nie potrzebujesz

Będzie patrzył na ciebie jak na kogoś gorszego, kogoś, kto nie jest godzien swego czasu, jeśli zobaczy, że twój świat zaczyna się i kończy wraz z nim. Dlatego ważne jest, aby mieć własny świat, swoje zainteresowania i życie towarzyskie. Musisz wiedzieć, kim jesteś, kiedy jesteś sam i kiedy jesteś z nim. Musisz mieć życie, z którego będziesz zadowolony, bez względu na status związku. To nie powinno cię określać.

Musi wiedzieć, że możesz żyć bez niego, ale gdybyś miał wybór, wolałbyś tego nie robić. Oczywiście jest dla ciebie ważny, ale twój świat nie powinien się wokół niego kręcić. Musisz być swoim własnym priorytetem. Musisz nauczyć się stawiać na pierwszym miejscu. To jedyny sposób, w jaki zacznie stawiać cię na pierwszym miejscu.

6. Jeśli zadzwoni, unikaj zbytniej dostępności

Nie, to nie znaczy, że unikniesz wysyłania SMS-ów lub wychodzenia z nim, jeśli o to poprosi - podążaj za jelitami i ufaj swojej głowie, a nie sercu w takich sytuacjach. Zobaczysz zamiar spełnienia jego życzeń. Może jest mu naprawdę przykro z powodu tego, co się skończyło i chce zobaczyć, jak sobie radzisz lub czy nadal ma z tobą szansę.

Innym dużym być może jest to, że jest samotny, potrzebuje kogoś, z kim może porozmawiać lub tęskni za seksem, w takim przypadku nie powinieneś go wcale widzieć, nie ma cię do dyspozycji i skacze za każdym razem, gdy ci każe. Bez względu na to, jak bardzo go kochasz i chcesz go odzyskać, upewnij się, że oczekujesz szacunku, na który zasługujesz. Nie pozwól, aby traktował cię jako opcję, gdy urodziłeś się, aby być czyimś priorytetem.

7. Nie utrudniaj sobie pracy

Dzwoniąc do niego lub pisząc do niego, pogarszasz złą sytuację. To nie ty powiedziałeś, że powinieneś oddalić się od siebie lub zakończyć związek. Szanuj jego decyzję. Jeśli miłość naprawdę istnieje, nie ma miejsca na zmuszanie.

Nie ma sensu zmuszać kogoś do pozostania w twoim życiu, jeśli nie chce. Musisz pozwolić im odejść, a jeśli wrócą, zawsze byli twoi, prawdopodobnie potrzebowali trochę miejsca, aby widzieć wszystko wyraźnie. Jeśli nie wrócą, nigdy nie byli twoi na początku i to jedyna prawda.

Musisz także pamiętać, że nic nie dzieje się z dnia na dzień i że mężczyźni i kobiety radzą sobie z rozpadami na różne sposoby. Choć na początku będziesz zdruzgotany i ledwo będziesz w stanie powstrzymać się od bólu, jaki może przynieść złamane serce, prawdopodobnie będzie potrzebował dużo więcej czasu, aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteś teraz.

Nie dlatego, że go to nie obchodzi, to dlatego, że jego mózg działa w inny sposób. Prawdopodobnie będzie zbyt zajęty kontaktami z przyjaciółmi i świętowaniem swojej wolności. Jednakże, chociaż początkowy ból ustąpi z czasem, jego zacznie się z czasem. Uświadomi sobie, co stracił, gdy wszystko się uspokoi, a ty będziesz w porządku.

Chociaż nigdy się nie dowiesz: „Czy wtedy będzie już za późno? Nadal będziesz go chciał? Zabierzesz go z powrotem? zobaczysz w odpowiednim czasie. Tymczasem pamiętaj, aby pracować nad tym, aby być szczęśliwym, niezależnie od wyniku.

Najważniejsze jest to, że powinieneś pozwolić mu przyjść do ciebie po zerwaniu, niż ścigać go. Wszystko, co dzieje się po zerwaniu, musi nastąpić z jego inicjatywy. Najpierw musi nawiązać kontakt, musi znów zrobić miejsce w swoim życiu. To była jego decyzja o odejściu, powinna to być jego decyzja o powrocie - to znaczy, jeśli nadal chcesz go z powrotem i jeśli jesteś gotowy dać mu drugą szansę po tym wszystkim, co przeszedłeś.

Możliwość kontrolowania swoich emocji i unikanie wszelkiego kontaktu będzie korzystne dla was obojga. Kiedy widzi, że nie wyciągasz ręki, nie zastanawia się, dlaczego. Będzie chciał wiedzieć, gdzie jesteś i co dzieje się w twoim życiu, kiedy nie ma go w pobliżu. Niestety, najlepszym sposobem na to, by tęsknił za tobą, jest przekonanie go, że nie jesteś już opcją.

Byłoby to również korzystne dla Ciebie, ponieważ być może musisz dać sobie trochę miejsca. Czasami jesteśmy zbyt blisko i zbyt zakochani, aby widzieć wszystko wyraźnie. Jeśli wszystko nieuchronnie się skończy, jeśli nie przyjdzie do ciebie po zerwaniu, niech skończy się na zajęciach.

Nie sprzedawaj się krótko, wysyłając SMS-y, dzwoniąc lub w jakikolwiek sposób kontaktując się z kimś, kto nie stara się być częścią twojego życia. Nie pochylaj się do tyłu dla kogoś, kto najwyraźniej nie jest dla ciebie odpowiednim mężczyzną. Jesteś lepszy i nadszedł czas, abyś rozpoznał swoją wartość.

Nie powinieneś ciągnąć go za rękaw, wyjaśniając mu, jak wspaniale jesteście razem, ponieważ powinien już to wiedzieć. Jeśli nie wie, co ma i jeśli nie zda sobie z tego sprawy na czas, nie tracisz wiele.

Trzymając się go, możesz stracić kogoś, kto będzie wiedział, jak zostać, kogoś, kto nie będzie musiał cię stracić, aby zdać sobie sprawę, ile dla niego znaczysz. Ktoś, z kim można budować na zawsze.