Dlaczego mężczyźni kochają suki? - Grudzień 2021

Przepraszam, ale muszę tu być wyraźny. Po pierwsze, nie mówię, że WSZYSCY mężczyźni lubią suki, ale jest kilka rodzajów mężczyzn, którzy je preferują.

Wygląda na to, że bycie dobrą dziewczynką czasem się nie opłaca. Mimo wspaniałych cech nadal jesteś singlem. Być może dlatego, że niektórzy mężczyźni szukają dziwek zamiast miłych dziewczyn.Oto kilka powodów, dla których mężczyźni naprawdę lubią suki, więc czytaj dalej.

Kochają swój klimat.

Za każdym razem, gdy suka Alpha wchodzi do pokoju, atmosfera robi się gorąca. Wszyscy zauważają jej obecność i próbują wchłonąć jej energię.

Może nie wygląda jak Miss World, ale jest w niej coś niewytłumaczalnie atrakcyjnego. Trzyma głowę wysoko, a każdy jej ruch jest seksowny. Tacy ludzie i natychmiast spróbują zwrócić jej uwagę.Zgadnij co? Im bardziej zachowuje się niezainteresowana, tym bardziej jej chcą.

Ładne dziewczyny nie są wyzwaniem.

Czasami „łatwy” oznacza „nudny”. Ludzie są myśliwymi, to z ich natury. Są istotami współzawodniczącymi, a jeśli powiesz im, że nie mogą mieć czegoś, nie odejdą.

Ładne dziewczyny wydają się nudne, bo faceci nie muszą się starać, aby zdobyć serca tych dziewczyn. Suki mają współczynnik „trudny do zdobycia”, a większość mężczyzn to gracze, którzy nie poddadzą się, dopóki nie zdobędą nagrody.Ładne dziewczyny zawsze będą dla nich dostępne, ale suki nie. Do diabła nie, ponieważ suki są zbyt zajęte zaspokajaniem własnych potrzeb.

Chcą seksu, a nie związków.

Mają wrażenie, że ładne dziewczyny są tylko materiałem na małżeństwo. Ale oni po prostu chcą uprawiać gorący seks i to wszystko - bez żadnych zobowiązań, bez łez, bez dramatu!

Ładne dziewczyny zwykle chcą czegoś więcej niż seksu i fizycznej intymności. Chcą stabilności i prawdziwych relacji przepełnionych miłością i romansem. Cóż, niektórzy mężczyźni uciekają od tego wszystkiego.

Jedyne, czego chcą, to zaspokoić swój apetyt seksualny, a są bardziej prawdopodobne, że dostaną je od kobiet o podobnych poglądach. Kropka.

Suki są bardziej ekscytujące.

Niektórzy mężczyźni są uzależnieni od podniecenia. W ich życiu nie ma miejsca na nudę i szukają kogoś, kto nadąży za ich szalonym stylem życia.

Mężczyzn pociągają suki, ponieważ są one niezależne i swobodne. Ci zjadacze nie proszą nikogo o zgodę; Po prostu robią, co chcą, a to czyni ich tak ekscytującymi.

Nigdy nie znasz ich następnego kroku; są tak nieprzewidywalni. To z pewnością sprawia, że ​​ludzie są spragnieni więcej.