Dlaczego dziewczyny z niepewnością uważają, że trudno je kochać - Grudzień 2021

Jestem niepewną kobietą. Nie dlatego, że uważam, że jestem mniej godny niż ktoś inny, nie dlatego, że uważam się za brzydkiego lub głupiego, ale po prostu dlatego, że uważam, że zawsze jest ktoś lepszy ode mnie. Obawiam się, że ty też możesz być tego świadomy i zostawić mnie dla kogoś, kto jest bardziej odpowiedni dla ciebie niż ja.

Ta myśl doprowadza mnie do szału. Myśl o tobie z kimś innym w twoich ramionach doprowadza mnie do szału. Wiem, że zawsze się na mnie denerwujesz, ponieważ nie rozumiesz moich lęków, ale spróbuj zrozumieć.¿Cómo se puede saber si una niña está embarazada?

Dorastałem z myślą, że trudno mnie kochać. Z wielu powodów, które zostały mi powtórzone i z powodu wielu nieporozumień, nigdy nie myślałem o sobie jako o kimś, kogo łatwo kochać. Dorastając z problemami z porzuceniem i zawsze bojąc się myśli, że mogę umrzeć samotnie, stałem się niepewny do tego stopnia, że ​​zrobię wszystko, co potrzebne, aby utrzymać cię przy sobie.

Co właściwie tak bardzo mnie kocha?

Zazdrość. Ciągła zazdrość. Wiem racjonalnie, że nie masz żadnego związku z innymi kobietami, wiem, że nawet nie patrzysz w ich kierunku i wiem, że nawet nie piszesz do nich, ale sama myśl o tym zabija mnie. Czasami nawet ten przyjazny, piękny sąsiad przynosi nam ciasta - to sprawia, że ​​płaczę, bo widzę, jak się do niej uśmiechasz. Irracjonalna część mnie mówi mi, że każda z tych kobiet może sprawić, że wybierzesz je nade mną.el sexo se mueve para sorprender a tu marido

Reasekuracja. To nie jest złe, jest potrzebne w każdym związku. Wszystko do momentu, w którym jestem zbyt przywiązany. Wciąż pytam cię, czy nadal jesteś we mnie zakochana zbyt wiele razy dziennie i dalej płaczę, jeśli każesz mi przestać pytać. Po prostu nie mogę poradzić sobie z myślą o twoim odejściu, więc musisz mnie zapewnić, że pozostaniesz przy moim boku, bez względu na wszystko. Ale zawsze zadając te pytania, wydaje mi się, że jeszcze bardziej cię przerażam.

Robię problemy z niczego. Ciężko jest patrzeć, jak rozmawiasz z asystentem w pracy, która jest niesamowitą kobietą o niesamowitej sylwetce, i nie robi z niej żadnej sceny. Nigdy nie widziałem, żebyś ją dotykał i nigdy nie słyszałem słów od twoich współpracowników, ale to nie zmienia faktu, że nienawidzę jej wokół ciebie. Tak, myślę, że te rzeczy też są bzdurami, ale nie mogę powstrzymać moich toksycznych myśli.

Bardzo mi przykro z powodu wszystkich scen, które stworzyłem publicznie, i przez te wszystkie moje milczące traktowanie sprawiło, że pomyślałeś, że przestałem cię kochać. Przykro mi, że czasami nie możesz sobie poradzić z moimi wahaniami nastroju i że wydaje mi się zimno. Ale wszystko dlatego, że jestem niepewny.Wiem, że masz na myśli dobrze. Wiem, że twoje komplementy są po to, aby poczuć się lepiej, ale po prostu nie wiem, jak otrzymać prawdziwy komplement. Kiedy mówisz, że jestem piękna, nie widzę tego. Kiedy mówisz, że jestem seksowna, nie rozumiem. To tak, jakby mieć przed sobą wszystko, całe szczęście na świecie, ale wasze oczy są zaślepione niepewnością, która nie pozwala wam tego zobaczyć. Tak właśnie się czuję.

peinados para caras cuadradas mayores de 50

Ale dziękuję, że zostałeś. Sprawiasz, że wydaje się to takie łatwe i łatwe. Kochasz mnie całego, nie poddając się nam. Widzisz prawdziwego mnie za całą moją zazdrością, moimi łzami i niepewnością. Widzisz, kim naprawdę jestem i kochasz tę część mnie.

Może w końcu niepewne kobiety nie są tak trudne do kochania? Aby być szczęśliwym ze sobą, postaram się też kochać siebie, bez względu na to, ile wysiłku może to wymagać. Nauczę się kochać siebie, więc pewnego dnia będę mógł także zobaczyć swoje piękno.