Dlaczego bycie ciocią to najfajniejsza rzecz na świecie - Grudzień 2021

Rzeczą ciotki jest to, że pokocha dziecko swojego brata lub siostry, jakby to było jej własne. Niezależnie od tego, czy ma ona własne dzieci, czy nie, posiadanie siostrzenicy lub siostrzeńca jest własną kategorią miłości na wieki wieków.

Siostrzeniec lub siostrzenica ma szczególny rodzaj miłości i więzi z ciotką. Jest ich najlepszą przyjaciółką i najwierniejszym sojusznikiem. Zawsze ma ich plecy i nigdy nie komplikuje rzeczy.Nigdy nie zastępuje rodziców i nigdy nie chce być. To ona uzupełnia życie dziecka.

Bycie ciotką jest najfajniejszą i najbardziej satysfakcjonującą rzeczą na świecie i właśnie dlatego:

1. Masz świetną wymówkę, by zachowywać się jak dziecko

Oglądanie kreskówek, czytanie opowieści na dobranoc, granie w różnego rodzaju gry bez osądzania to najlepsza rzecz na świecie. Musisz to zrobić - jesteś ciocią.Naprawdę ponownie łączysz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i robisz wszystkie rzeczy, które robiłeś jako dziecko i odkrywasz nowe sposoby zabawy.

2. Jesteś wzorem do naśladowania

Ciocia to ktoś niesamowity, zabawny i wspierający. Ma to szczególne coś, co sprawia, że ​​świat jest lepszym miejscem dla swoich siostrzenic i siostrzeńców.

Kiedy dorosną, chcą być tacy jak ty. Więc kiedy zostaną zapytani o wybór kariery, cokolwiek zrobisz, będzie pierwszym na ich liście.3. Jesteś ich powiernikiem

Dowiesz się o wszystkich nieszczęściach, które popełnili, gdy byli mali, usłyszysz wszystko o ich pierwszym zauroczeniu i kłopotach w przedszkolu lub w szkole.

Ciotki nie mają obowiązków spoczywających na rodzicach, więc mają proste i wyluzowane podejście. Właśnie dlatego siostrzenice i siostrzeńcy mogą się im zwierzyć.

Ciocia jest strażniczką tajemnic i zawsze ma najlepszą radę, ponieważ już tam była.

4. Masz sekretny sposób na ich pocieszenie

Jako ciocia zwykle znajdujesz się jako negocjator pokojowy między dziećmi i ich rodzicami. I choć brzmi to jak pechowa pozycja, w rzeczywistości tak nie jest.

Masz możliwość zrozumienia obu stron. Możesz dać wgląd swoim siostrzenicom i siostrzeńcom na temat punktów widzenia i pozycji ich rodziców i odwrotnie.

Możesz sprawić, że zła rzecz zniknie w ciągu kilku sekund i zapewni niezbędny komfort i zrozumienie siostrzenicom i siostrzeńcom.

5. Możesz je zepsuć

Rodzice zajmują się wychowaniem, a ciotki psują część. Dlatego zawsze pozwalasz im na jeszcze jedną czekoladę, pozwala im nie spać trochę przed snem, daje im coś, czego naprawdę chce itp.

Obowiązki cioci są mniejsze. Może uciec od rzeczy, których rodzice nie mogą. To jeden z powodów, dla których jesteś ich ulubioną opiekunką i osobą, z którą spędzasz czas.

cómo condimentar el sexo oral

6. Masz najsłodsze zdjęcia ze wszystkich

Niektóre chwile nie mogą być uchwycone przez kamerę i są przechowywane w twoim sercu. Ale te, które mogą powodować najsłodsze zdjęcia w telefonie lub w mediach społecznościowych.

Kiedy dorastają siostrzenice i siostrzeńcy, zobaczą te wszystkie głupie, urocze i rozweselające wspomnienia z czasów, gdy nie będą w stanie pamiętać, ponieważ były za młode.

7. Otrzymujesz najbardziej kochające uściski w historii

Kiedy przytulisz się do siostrzenicy lub siostrzeńca, doświadczasz miłości w najczystszej postaci. Możesz poczuć, jak wszystko, co czujesz do nich, jest odwzajemnione w naturalny sposób.

Dlatego ciotki zawsze przytulają się mocniej i trzymają cię trochę dłużej.