Dlaczego faceci boją się podejść do kobiet? 6 sprawdzonych powodów - Grudzień 2021

Przyjaciele po przerwie na kawę

Dotarcie do nowych ludzi nigdy nie jest łatwą decyzją, ale staje się jeszcze trudniejsze, jeśli facet lubi dziewczynę i chce ją lepiej poznać. Chciałby się do niej zbliżyć, ale nie wie jak.

Boi się odrzucenia i nie jest pewien siebie. Obawia się, że zrobi z siebie głupca, jeśli powie coś niestosownego. I w większości przypadków rezygnuje.Może spróbuje jeszcze raz, kiedy wypije trochę więcej i dostanie wzmocnienia ego z alkoholu, ale na pewno nie zbliży się do pięknej trzeźwej dziewczyny. Pytanie brzmi: dlaczego faceci boją się podejść do niektórych kobiet?

Czy jesteśmy tak przerażający, że nie można zaprosić nas na filiżankę kawy? Znajdź odpowiedzi na wszystkie te pytania z poniższej listy!

1. Boją się odrzucenia

Widzisz, gdy facet widzi kobietę, która wygląda tak pociągająco, natychmiast traci nad nią głowę. Jego mózg pracuje maksymalnie i próbuje znaleźć dobry sposób, aby ją uwieść i uczynić z niej swoją.cómo hacer que un hombre venga instantáneamente

Zaczyna robić rzeczy, których nigdy nie zrobił, i czuje się z tego powodu źle. Niektórzy faceci bardzo się denerwują i zaczynają mieć tiki, które wyglądają zupełnie nienaturalnie. A kiedy widzą, jak niespokojni i źli wyglądają, postanawiają odłożyć ten moment.

Najgorsze byłoby dla nich, gdyby dziewczyna, którą tak bardzo lubią, odrzuciła ich, ponieważ nie wyglądają tak naturalnie, jak naprawdę są.

2. Boją się, co pomyśli o nich dziewczyna, do której się zbliżają

Czasami faceci myślą za dużo. Przemyślają rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły i boją się tego, co może się stać, jeśli coś pójdzie nie tak.Chęć zbliżenia się do dziewczyny jest znaczna, ale strach przed zawstydzeniem jest jeszcze większy. Po prostu nie wiedzą, jak zareaguje dziewczyna, do której się zbliżają, kiedy pojawią się przed nią. Nie wiedzą, co ona o nich pomyśli.

Czy pomyśli, że są dziwni, zabawni czy głupi? I choć tak się nad tym zastanawiają, tracą chęć zbliżenia się do dziewczyny i po prostu się poddają.

3. Myślą, że na nią nie zasługują

Bez względu na to, jak przystojny jest facet, będzie miał zimne stopy, gdy będzie chciał podejść do dziewczyny. Pomyśli, że nie jest dla niej wystarczająco dobry, a ona go odrzuci.

Nie ma wystarczającej samooceny i myśli, że pomyśli o nim najgorzej. Właśnie dlatego faceci tracą wiele okazji, by poznać dziewczynę, którą tak bardzo lubią. Może ta dziewczyna byłaby zadowolona, ​​że ​​facet jest nią zainteresowany i nie pomyślałaby nic złego.

Ale ponieważ faceci nie wiedzą o tym, tracą szansę na świetny związek.

4. Są tak niespokojne, że nie mogą działać normalnie

Są faceci, którzy są otwarci i nie mają żadnych problemów z podejściem do dziewczyny. Ale są też faceci, którzy tak się denerwują, gdy chcą zbliżyć się do dziewczyny, że zaczynają mieć prawdziwy atak paniki.

Ich dłonie zaczynają się pocić, czują zawroty głowy, nie wiedzą, jak poprawnie wypowiadać normalne zdania i zachowują się, jakby nigdy wcześniej nie mówili. Z powodu czegoś takiego po prostu rezygnują z podejścia do dziewczyny.

Bez względu na to, jak bardzo chcą tej dziewczyny i jak bardzo ją lubią, wolą się wycofać i zostać sami, ponieważ boją się tego, co może się stać, jeśli zrobią pierwszy krok.

5. Boją się krytyki

Są faceci, którzy obawiają się, że zostaną osądzeni i skrytykowani przez kobietę, do której chcą się zbliżyć. Boją się, że pomyśli, że są dziwni i że nawet nie wiedzą, jak uderzyć kobietę.

Nie chcą się zranić ani czuć się źle, dlatego powstrzymują się od kontaktu z dziewczynami. Tylko jedna osoba wypije kolejny kieliszek wina, otrzyma impuls ego, którego potrzebują, aby podejść do dziewczyny i zaprosić ją na randkę.

W takiej sytuacji niczego się nie boją i nie będą myśleć o złych rzeczach, które mogą się przydarzyć.

6. Uważają, że nie są wystarczająco dobrzy

Kiedy facet myśli, że nie jest wystarczająco dobry, nigdy nie będzie miał dość odwagi, by podejść do dziewczyny. Pomyśli, że znajdzie lepszego mężczyznę niż on, a on straci szansę na szczęście.

To ich największy błąd, ponieważ dziewczyny chcą po prostu normalnego i dobrego chłopca, który będzie ich traktował tak, jak na to zasługują. Będą również niespokojni i na początku nie będą czuć się tak komfortowo, ale gdy tylko poznają mężczyznę, poczują się znacznie lepiej.

Właśnie dlatego nigdy nie powinniśmy przegapić nowych rzeczy w życiu, ponieważ nie wiemy, które z nich będą świetne!

posición sexual para concebir un niño