Podczas randkowania z dziewczyną o silnym umyśle, ale delikatnym sercu, wiedz o tym - Grudzień 2021

Jest dziewczyną, która utknęła gdzieś pomiędzy silnym umysłem a delikatnym sercem. To ona ciągle stara się być silna.

Zaskakuje nawet, jak twarda i zacięta może być. Ale jej serce jest kruche i łatwo można go zranić.Widzisz dziewczynę o silnym umyśle i delikatnym sercu, która jest złożona. Zawsze ma dla niej coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Ludzie oceniają ją jako zbyt prostolinijną, z wielkimi ustami i przekonaniami, podczas gdy w rzeczywistości uważa, że ​​lepiej jest być otwartym i szczerym niż bić się w buszu.

Ona woli prawdę. Jeśli chodzi również o nią, poradzi sobie z tym. Jednak ludzie wokół niej nie zawsze potrafią zrozumieć prawdę.Jest silna, jeśli chodzi o wszystko - wszystko oprócz niego. On jest jej słabym punktem. On jest jej piętą achillesową.

Zobaczył jej silną fasadę i wie, że ma pod nią wielkie serce. Wie, że to serce rozpływa się, gdy jest w jego ramionach, i używa go przeciwko niej.

Za każdym razem, gdy go widzi, zapomina o wszystkim, co musiała powiedzieć. Cała przemowa ma w głowie.Postanowiła zachowywać się twardo i powiedzieć mu wszystko, ale gdy tylko wejdzie do pokoju, zapomina o tym.

Kiedy ją przytula, słyszy jego bicie serca, a ten dźwięk uspokaja jej silny umysł. Jego pocałunki uszczelniają jej usta, a ona traci zdolność mówienia. Wybacza mu, że nie dzwonił.

Wybacza mu, że ją postawił. Wybacza mu za brak uwagi i przywiązania. Wybacza mu za wszystko.

Nie musi nawet przepraszać. On, będąc tam, wystarczy przeprosić.

Kiedy odchodzi, jest zdenerwowana, ponieważ nie mogła upierać się, by powiedzieć mu wszystko. Powiedzieć mu, jak bardzo rani ją jego zachowanie.

Aby powiedzieć mu, że nie mogła spać całą noc, ponieważ łzy spływały jej po twarzy. Prześladuje ją uczucie samotności, posiadania go i nie posiadania go jednocześnie.

Jej serce jest silniejsze niż jej umysł, jeśli chodzi o niego. Ale w te samotne noce zdaje sobie sprawę, że będzie musiała się zmienić.

Będzie musiała odłożyć na bok swoje uczucia i rozmawiać z nim otwarcie i szczerze, tak jak robi to ze wszystkimi innymi.

Wie, że zasługuje na więcej. Wie, że ma być czyimś pierwszym wyborem.

Ktoś pomyślał rano i ostatnią myśl przed zaśnięciem. Wie, że jest godna kogoś, kto zrobi dla niej dodatkową milę, tak jak dla niego.

cosas baratas para hacer el día de san valentín

Wie, że powinien być jej siłą, a nie jej słabością. Zbyt dobrze o tym wie i to tylko kwestia czasu, zanim zapanuje silny umysł. Pragnie miłości, szacunku i szczęścia, i właśnie o to poprosi od niego.

Jeśli on nie chce jej tego dać, będzie musiała odejść. Ona chce tego wszystkiego. Nie została stworzona z powodu pół-miłości i pół-zobowiązań.

Nie będzie mogła dłużej żyć w tej niepewności. Wkrótce osiągnie punkt krytyczny. Będzie domagać się odpowiedniego traktowania, a jeśli nie, odejdzie, nawet jeśli złamie jej to delikatne serce.

Widzisz, chociaż jej silny umysł i kruche serce są kompletnymi przeciwieństwami, uzupełniają się nawzajem. Jej silny umysł pomoże wyleczyć jej kruche serce na wypadek, gdyby pękło.