Jaka jest Twoja ciemna strona według twojego znaku zodiaku? - Czerwiec 2022

Baran

Baran tak naprawdę nie ma dużej ciemnej strony, ale mają tendencję do żądania rzeczy impulsywnie, a jeśli nie mogą dostać tego, czego żądają, uważaj, ponieważ spotkasz się z ogniem i furią. Nie obchodzi ich to, że cię skrzywdzą i często zachowują się niedojrzale. Gdy doświadczysz tego z Barana, nie będziesz już więcej chciał prowokować tej strony.

Byk

Byk jest uparty - wszyscy o tym wiedzą - ale mają też pewne ciemniejsze strony. Są materialistyczni, samolubni i skąpi. Lenistwo jest również czymś, z czego nie mogą być dumni; byk nawet sfałszowałby chorobę tylko po to, by mieć osobistego asystenta z powodu bezczynności.Zobacz też:Czy jesteś aniołem czy diabłem według twojego znaku zodiaku?

Bliźnięta

Bliźnięta są jak kilka osobowości połączonych w jedną, więc jest bardzo prawdopodobne, że niektóre z nich są ciemne. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz dzięki Gemini; nawet jeśli jesteś pewien, że znasz je głęboko, zaskoczą cię. Ze względu na ich rozdwojenie osobowości nigdy nie możesz im naprawdę ufać, a jeśli sprowokujesz ich ciemną stronę, zobaczysz, że są sadystyczni i całkowicie nieszczeri oraz że zacierają zęby, uśmiechając się do twojego sukcesu.

Nowotwór

Rak jest z jakiegoś powodu krabem, ponieważ uwielbiają zwinąć się w skorupce małego kraba, gdy ich biedne małe serce jest złamane, i zdarza się to częściej niż nie. Bardzo łatwo się obrażają, dlatego tak trudno jest im wyjść ze strefy komfortu. Ale ich ciemność nie jest zupełnie czarna, ponieważ bez względu na to, jak bardzo zostaną ranni, nadal będą w stanie sobie z tym poradzić i wybaczyć.Lew

Lew jest naturalnym przywódcą, wpływem i wzorem do naśladowania dla innych, ale ma to swoją ciemną stronę. Są bardzo egocentryczni i kochają tylko siebie. Wymagają uwagi i postarają się być centrum wszystkiego. W przypadku Lwa wszystko kręci się wokół nich i możesz być pewien, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ukraść światło reflektorów.

Panna

Virgo są perfekcjonistami i nadmiernie analizują. Spędzą lata analizując zalety i wady, obliczając zalety i wady, i stąd pochodzi ich prawdziwa ciemność. Wszystkie analizy powodują, że są zbyt samokrytyczne i osądzające. Uważaj na ciemną stronę Panny, ponieważ jeśli będą niezadowoleni, na pewno przekażą ci to nieszczęście.

Funt

Waga jest dobrze znana z utrzymywania równowagi w życiu, nawet ich jasnych i ciemnych stron. Kiedy ich ciemna strona w końcu stanie się widoczna, zauważysz, że są hipokrytami, niezdecydowani, niezdecydowani we wszystkim, co robią, i często sprawiają, że oni i inni ludzie wokół nich tracą wielkie rzeczy ze względu na ich obliczenia i indukcyjność.Zobacz też:To 5 najbardziej toksycznych znaków zodiaku

Skorpion

Scorpio jest zdecydowanie kandydatem do nagrody „najciemniejszego znaku ze wszystkich”. Kiedy ta ciemna strona zostanie sprowokowana, zobaczysz socjopatę w ich duszy i nie zawahają się zdradzić, zranić lub okłamać. Niepokojące jest to, jak niebezpieczne może być Skorpion. Najgorsze jest to, że po wszystkim, co robią, po prostu ich to nie obchodzi.

Strzelec

Strzelec jest dobry w czytaniu ludzi i właśnie tam leży ich ciemna strona. Wiedzą, gdzie są wszystkie twoje przyciski i uwielbiają je naciskać, dopóki nie krzykniesz. Czują w sobie lukę i pustkę, a ich okrucieństwo jest próbą wypełnienia tej dziury.

Koziorożec

Koziorożec nigdy nie jest osobą naprawdę ciemną lub negatywną. Są lekkimi pracoholikami i nie skupiają się na ciemnych i negatywnych rzeczach w życiu, ponieważ po prostu nie mają na to czasu. Ale zwykle mają gdzieś w sobie ukrytego maniaka kontroli. Aby coś osiągnąć, aby być lepszym w tym, co robią, zwykle wykorzystują ludzi dla własnych korzyści.

Wodnik

Wodnik to bardzo mądrzy i mądrzy ludzie, i mogą udzielić ci najlepszych porad. Jedynym problemem jest to, że często sami nie stosują się do tych rad. Są sprytni, ale szybko oceniają też innych żyjących we własnych głowach i często wydają się być obojętni.

cosas sexys para hacerle a un hombre

Kawałki

Rybie Zodiaki nie żyją w ciemności, ale mogą się tam dostać, gdy czują się zranione i zdradzone. Kiedy tak się dzieje, wywołują zły uśmiech i stają się aroganccy, nadepną na każdego, kto ich źle zrobił.