To, co zrobiła Melissa McCarthy, aby schudnąć, jest tak łatwe, że prawdopodobnie robisz to teraz - Styczeń 2022

Uśmiech, usta, czerwony, tekstylny, szczęśliwy, różowy, wyraz twarzy, wzór, magenta, sukienka,

ChociażMelissa McCarthynie lubi mówić o swojej wadze, bo wiesz, ona jest osobą ludzką, a są ważniejsze tematy, temat nieuchronnie się pojawia, a kiedy już, zawsze ma do powiedzenia coś idealnego.

Zapytana niedawno o jej szczuplejszą sylwetkę, 45-letnia szefowa i gwiazdaSzef, przyznał się, że zgubiła 50 funtów.Jej sekret? „Super nudne życie”.

`` Naprawiasz to, nie robisz nic fajnego i idziesz spać o 7:30 - to jest sztuczka '' - powiedziałaDodatkowy.

Jest to prawie zgodne z innymi radami, których udzieliła. Mel (czy mogę cię tak nazywać?) Wcześniejpowiedział Ludzieże w chwili, gdy przestała podawać AF, zaczęła dostrzegać różnicę w swoim ciele.Noga, Rękaw, Ciało ludzkie, Tekstylia, Odzież wierzchnia, Kołnierz, Różowy, Styl, Marynarka, Piękno,

„Przestałem przesadnie analizować, rozmyślać, przesadzać z czymkolwiek. Wróciłam do czasów, kiedy byłam w ciąży i po prostu przestałam się tym ciągle martwić i myślę, że jest coś, co mogłoby się rozluźnić i nie być w tym tak zdenerwowanym i sztywnym, że, co dziwne, zadziałało.

Teraz, kiedy Melissa już pisała / sprawiała, że ​​czuliśmy się tak bardzo LOL, że mamy wypadki / mamę, jest zajęta prowadzeniem biznesu modowego. Projektant odzieży podzielił się zCZERWONA KSIĄŻKAco zainspirowało ją do podjęcia kolejnego projektu, skupiającego się na tym, co w branży określa mianem odzieży „plus size”, chociaż nie przepadam za tym określeniem.

„Znaczna część kobiet w Ameryce ma rozmiar 14 i więcej. Po prostu staram się tworzyć ubrania, które sprawią, że wszystkie kobiety będą się czuły naprawdę dobrze. I hellip; Kiedy czuję się dobrze z moimi ubraniami, jestem bardziej cierpliwa w stosunku do moich dzieci. Nie piszę na faceta w jego samochodzie, który pisze przede mną. Trochę inaczej patrzę na świat. Małe szczęśliwe chwile sumują się. Odrobina radości to długa droga ”.