Co się stało, gdy Kardashian Kids opublikowało zdjęcie mojej córki z mózgowym porażeniem dziecięcym - Grudzień 2021

Włosy, Głowa, Okulary, Produkt, Fryzura, Rzęsy, Okulary przeciwsłoneczne, Ząb, Gogle, But, / @ kardashiankidsGetty Images

Pewnego ranka obudziłam się, gdy Kardashian Kids (linia odzieży dziecięcej rodziny Kardashian) oznaczyła nas na Instagramie i ponownie opublikowała zdjęcie mojej córki w jednej ze swoich sukienek. Na zdjęciu stoi w chodziku. To konto ma ponad milion obserwujących, więc to była dla nas wielka sprawa. Pomyślałem: „Wow! To prawdopodobnie powoduje, że milion ludzi ma świadomość porażenia mózgowego! Opublikowałem ponownie obraz i byłem dumny z platformy, z której otrzymaliśmy.

[instagram]Piękna sukienka dla pięknej dziewczyny! @fifiandmoZdjęcie opublikowane przez Kardashian Kids (@kardashiankids) 17 lipca 2015 o 22:02 PDT

[/ instagram]Kiedy poszedłem napisać do mojej siostry i kuzyna, zacząłem być bombardowany powiadomieniami. Głównie wspierające, ale ci, którzy się wyróżnili, byli źli z powodu negatywnych komentarzy pozostawionych na jej zdjęciu.

Negatywne komentarze? Bałem się spojrzeć. Jako rodzic nigdy nie miałem tego uczucia - strachu przed sądem. Oczywiście czułem to dla siebie, ale nigdy dla mojego 2-letniego dziecka. Natychmiast pomyślałem: „O mój Boże, na co ją wystawiłem?” Zastanawiałem się, czy poprosić ich, żeby to zdjąć.

como darle una paja a un chico

Potem moja skrzynka z bezpośrednią wiadomością zaczęła się zapełniać notatkami od innych matek ze specjalnymi potrzebami. Widzisz, zaraz po otrzymaniu diagnozy Fina czułem się taki samotny. Wierzę, że wszyscy rodzice to robią. Możesz więc sobie wyobrazić, że śledzisz wszystkie te popularne sklepy dla dzieci na Instagramie, a pewnego dnia zobaczysz w kanale dziecko takie jak Twoje. Wiele z tych drogocennych mam powiedziało, że „płakały”, że znalazły kogoś takiego jak oni!Większość mam publikuje zdjęcia swoich dzieci w uroczych strojach, idących tańczyć, grać w piłkę nożną, pływać, co masz. Jednak gdy Twoje dziecko wymaga pomocy medycznej, możesz mieć inny proces myślowy za zamieszczeniem tego prostego zdjęcia. Zawsze czułem potrzebę rozwiązania tego problemu. Kilka osób wokół mnie mówiło, że „wykorzystuję” moją córkę. Jest mi smutno, ponieważ jestem tylko dumnym rodzicem, który stara się uświadomić coś, aby moje dziecko mogło poczuć się bardziej akceptowane. Jak dotąd to działało. Ludzie natychmiast komentują ją, a nie jej urządzenia medyczne. Wydaje mi się, że mogłem wykorzystać nasze konto na Instagramie, aby szerzyć odpowiedni rodzaj świadomości. Jestem bardzo wdzięczny za każdy sklep, który odświeża jeden z naszych zdjęć, ponieważ zapewnia większą świadomość i akceptację dzieciom ze specjalnymi potrzebami. Jestem wdzięczny za post Kardashian Kids, ponieważ uważam, że wywarł wpływ na społeczność CP i otworzył oczy innym.

[instagram]

#FBF do tej uroczej lalki w naszej jesiennej sukience w panterkę. @fifiandmoZdjęcie opublikowane przez Kardashian Kids (@kardashiankids) 28 sierpnia 2015 o 12:17 PDT

[/ instagram]

Wróćmy na chwilę do negatywnych komentarzy. Jeden z nich skomentował: „czoło na całe dni”. Inni pytali: „Dlaczego jej głowa jest taka wielka?”.

como saber que tu esposo te ama

Słowa były okrutne. Wraz z porażeniem mózgowym mamakrocefalia, „termin medyczny oznaczający„ dużą głowę ”.

Wiele osób śpiewało pochwały Kardashian Kids za publikowanie „różnorodności”, a wielu nieznajomych stanęło w naszej obronie. Ludzie pytali mnie, co mam zrobić. Co mógłbym zrobić? Nie miałem zamiaru rozpoczynać jednej z tych bezsensownych debat internetowych. To wszystko jest częścią bycia publicznymi i próbowania czegoś uczyć ludzi. Bycie adwokatem ma swoją brzydką stronę. Podsumowując, niektórzy ludzie są po prostu niegrzeczni. To była niezła lekcja i wziąłem bicie.

Następnego dnia Kardashian Kids wysłało mi wiadomość: „Cześć Christina! Mam nadzieję, że nie zdenerwowały Cię ignoranckie komentarze pod postem. Ignorancja na tym świecie nigdy nie przestaje mnie zadziwiać. Było tak wiele miłości i wsparcia dla małego Fina, mam nadzieję, że zyskałeś wielu życzliwych, wspierających obserwatorów. Xo 'Wiesz co, KK? Zrobiliśmy i dziękujemy.

Do niegrzecznych fanów Kardashian Kids na Instagramie: Dziękujemy za pokazanie nam, jak niegrzeczny i brzydki może być świat Internetu. Mam nadzieję, że jesteś naprawdę dumny ze wszystkiego, co napisałeś. Wiem, że nigdy nie zrobiłbyś tego osobiście. Atakowanie wyglądu dziecka nigdy nie jest w porządku, niezależnie od tego, jak `` nieszkodliwe '' się wydajesz. Mam nadzieję, że pozytywnie spróbujesz trollować Internet, ponieważ wtedy faktycznie pomożesz w zmianie. Każdy może mieć negatywne zdanie. Po prostu spróbuj powiedzieć miłe rzeczy i zobacz, jak dobrze się z tym czujesz. Obiecuję, że tak będzie.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniuPotężny.