Co oznacza dla ciebie „złapanie lotu, a nie uczucia”?

Co oznacza dla ciebie „łapanie lotów, które nie są uczuciami”?

Podróż jest skromna, widzisz, jak maleńkie miejsce zajmujesz na świecie.-Gustave FlaubertInspirujące motto „złap loty, a nie uczucia”, którym posługują się millenialsi na całym świecie, naprawdę dało mi do myślenia.

Czy podróż naprawdę pomaga osiągnąć prawdziwe szczęście? Czy to poprawia sposób, w jaki postrzegamy siebie? Czy uczy nas tworzenia relacji?Cóż, tak, moim zdaniem łapanie lotów, a nie uczuć, może zdecydowanie być najlepszym sposobem na życie.

Ludzie w jakiś sposób zbytnio skupili się na relacjach, które tworzą i generalnie są zbyt chętni, aby znaleźć tę jedną osobę, która spełni ich każdą potrzebę.

Przepraszam za rozbicie bańki, ale taka osoba nie istnieje.Jesteś jedyną osobą, która może się dopełnić, a jednym z najlepszych sposobów na to jest podróżowanie. Jeśli zastanawiasz się, jak i dlaczego, powinieneś czytać dalej.

5 powodów, dla których „Złap lot, a nie uczucia” powinno być Twoim życiowym motto

Poznasz siebie lepiej

basen bez krawędzi przy plaży z kobietą podnoszącą rękę w pobliżu kabinyKażdy dzień podróży przyniesie nowe możliwości uczenia się nowych rzeczy o sobie. Będziesz zaskoczony tym, co możesz zrobić i jak reagujesz na nowe otoczenie.

Podróże pozwalają odkryć zupełnie nowe aspekty Twojej osobowości.

Rzeczy, których dowiesz się o sobie podczas nieobecności w domu, z pewnością pomogą Ci ustalić, w jaki sposób chcesz spędzić resztę życia.

Poznasz nowych ludzi i dzięki swoim relacjom z nimi dowiesz się wiele o sobie.

Możesz znaleźć nowe hobby i zdać sobie sprawę, że twoje zainteresowania i marzenia są zupełnie inne od tego, jak je sobie wyobrażałeś, gdy twój umysł był uwięziony w problemach codziennego życia.

cómo perder 10 libras sin hacer ejercicio

Pomoże Ci również oderwać się od codziennego życia

kobieta robiąca zdjęcia starym ruinom podczas z wieloma innymi podróżnikami w okolicy

Mówiąc o wzniesieniu się ponad trudy codzienności, podróżowanie pomoże Ci myśleć w zupełnie inny sposób.

Znamy ludzi, zwyczaje i kulturę, która nas otacza.

Kształtuje nas w tym, kim jesteśmy jako ludzie, ale może być o wiele więcej w naszej osobowości i naszym życiu, jeśli damy sobie szansę na odkrywanie.

Nie mówię, że powinieneś dostać bilet w jedną stronę, ale opuszczenie znanego Ci świata na chwilę będzie dla Ciebie korzystne.

Będziesz miał okazję wydostać się z mgły codziennych doświadczeń i odzyskać jasność. Skorzystaj z podróży, aby odświeżyć zmęczoną duszę.

Podróż stanowi dla ciebie wyzwanie

kobieta zwrócona w stronę morza rozkłada ramiona niosąc mały plecak

Podróżowanie nie zawsze jest ładne. Nawet jeśli starasz się utrzymać to na niskim poziomie, rzeczy, które są poza twoją strefą komfortu, nadal będą się dziać.

Gdy już tam będziesz, będziesz zajmował się rzeczami, których nigdy nie spotkasz w domu. Będzie to dla ciebie wyzwaniem i da ci możliwość rozwoju i stania się silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli czujesz, że utknąłeś w rutynie, a twoje życie wydaje się kręcić w kółko, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przerwać krąg i podążać zupełnie inną ścieżką.

Stawiaj czoła wyzwaniom i rozwojowi. Zmiana jest jedyną stałą w ludzkim życiu, a podróżowanie pomoże ci to zaakceptować i odpowiednio dostosować sposób, w jaki postrzegasz świat.

Otrzymasz zupełnie nową perspektywę

kobieta siedząca na łodzi płynącej przez zbiornik wodny pośrodku dużych skalnych klifów rozkładająca ręce ze szczęścia

Kiedy już tam będziesz, zauważysz, że sposób, w jaki myślisz o rzeczach z przeszłości lub o czymkolwiek, co było częścią twojego życia, jest zupełnie inny.

To nie przypadek, że ludzie zawsze czują, że ich żądza wędrówki pojawia się, gdy dzieje się z nimi coś trudnego.

Wyjście z domu daje zupełnie nową perspektywę, świeże spojrzenie. Daje ci szansę na inne spojrzenie na swoje życie z bardziej obiektywnego punktu widzenia.

Kiedy jesteś w środku rzeczy, trudno jest spojrzeć poza bałagan własnych emocji, ale kiedy podróżujesz, każdy fragment Twojej historii wydaje się idealnie pasować.

Nagle jesteś w stanie dokładnie zwerbalizować to, co ci się przydarzyło, a także pojąć uczucia, które w tobie obudziły.

Pomoże Ci iść do przodu

kobieta żegna się w Tajlandii podczas podróży

Podróżowanie to naprawdę proces leczenia. Chociaż odejście od pewnych rzeczy może być trudne, gdy nadal tkwisz w środowisku, w którym te rzeczy się wydarzyły, ucieczka na chwilę pomaga ci dojść do siebie.

Doświadczenie poznawania nowych kultur, oglądania nowych pięknych krajobrazów, poznawania świata i innych ludzi jest naprawdę niezwykłe.

Pokazuje nam, ilu różnych ludzi żyje na tym świecie i jak wiele jest różnych rodzajów życia i przeznaczenia.

Zdajemy sobie sprawę, jak mali jesteśmy w porównaniu do wszechświata, a to pokazuje nam, jak małe i możliwe do rozwiązania są nasze problemy.

Są sposoby na podróżowanie bez wydawania zbyt dużych pieniędzy…

kobieta z plecakiem wędrująca przez las w sezonie jesiennym

Możesz pomyśleć, że podróżowanie jest trudne: potrzebujesz dużo pieniędzy, potrzebujesz czasu na pracę…

Loty, a nie uczucia mogą wydawać się dla ciebie zbyt drogie. Ale jest tak wiele sposobów, aby przeżyć podróż, nie wydając zbyt wiele.

Możesz śledzić stronę internetową linii lotniczej i próbować kupić bilety w cenie sprzedaży i zaoszczędzić sporo właśnie tam.

Ponadto w Stanach Zjednoczonych jest tak wiele pięknych miejsc, że nie ma potrzeby odwiedzania najpopularniejszych miejsc na świecie, aby uzyskać z podróży to, czego potrzebujesz.

Jestem absolutnie pewna, że ​​w pobliżu twojego miejsca zamieszkania znajduje się piękny naturalny krajobraz. Możesz stworzyć sensowne wrażenia z podróży właśnie tam.

¿cuál es la universidad más antigua de los estados unidos?

Załóż legginsy i t-shirt, chwyć ulubioną bluzę z kapturem i idź z plecakiem na najbliższe wzgórze lub górę.

Kto powiedział, że aby podróż miała sens, musisz przemierzyć pół świata? Absolutnie nie. Zdziwisz się, o ile lepiej poczujesz się później.

Jeśli chodzi o czas wolny od pracy, istnieją sposoby na podróżowanie nawet w dni robocze.

Znajdź interesujący pub, w którym nigdy wcześniej nie byłeś i wyjdź ze swojej strefy komfortu, spotykając ludzi, którzy tam chodzą – zwłaszcza turystów i podróżników.

aspca en los brazos de un angel

Słuchanie historii i doświadczeń innych ludzi jest jak czytanie książki i bardzo przypomina podróżowanie – daje nową perspektywę.

Jak motto „loty, a nie uczucia” zmieniło moje życie?

kobieta trzymająca żółty kwiat siedząca na ziemi pełnej kwiatów w pobliżu gór i wzgórz

Życie w ten sposób sprawiło, że doceniłem wszystko, co miałem o wiele bardziej. Uświadomiłem sobie, że mój czas powinien być wykorzystany na zrobienie czegoś sensownego, na stworzenie życia, które warto przeżyć.

Nauczyłem się, że bez względu na to, jak satysfakcjonujące są nasze codzienne okoliczności, odkrywanie nowych rzeczy, nowych krajobrazów i nowych ludzi daje mi więcej niż cokolwiek innego w moim życiu.

Nadzieja na miłość nie jest zabroniona. Ale miłość można znaleźć w tak wielu różnych formach.

Tradycyjny sposób, w jaki ludzie postrzegają miłość, miłość jako przywiązanie, nie pasował do mnie. To był ogromny ciężar i znalazłem sposób na włączenie miłości do mojego życia w sposób, który uważam za odpowiedni.

Nie chciałam spędzić kolejnego dnia na zastanawianiu się, czy mój chłopak mnie kocha, czy byłam dla niego wystarczająco dobra i czy zadzwoni do mnie, kiedy powiedział, że to zrobi.

Miałem szczęście, że zdałem sobie sprawę, jak pusty byłem.

Postanowiłem przestać szukać kogoś, kto uczyni ze mnie osobę, którą miałam nadzieję być: szczęśliwą, silną, usatysfakcjonowaną, inspirującą…

Na początku się zgubiłem. Nie wiedziałem, dokąd się udać ani jak się zmotywować, aby stać się tego rodzaju osobą. Na szczęście swoją motywację znalazłem w podróżach.

Nie ma osoby, która mogłaby dać ci wszystko. Nie ma osoby, która mogłaby cię nauczyć, jak żyć swoim życiem, aby być zadowolonym. Tylko ty możesz to zrobić.

Wiem, że prawdopodobnie próbujesz znaleźć sposób, aby lepiej poznać siebie i poprawić swoje życie.

kobieta jedzie na dużej huśtawce z dużym upadkiem jak jej zdaniem

Wiem, że popełniasz dokładnie ten sam błąd, co ja… Zaglądasz do swojego własnego umysłu.

Może to być zaskoczeniem, ale aby się odnaleźć, musisz poszerzyć swoje spojrzenie.

Poznanie innych pomoże ci poznać siebie.

Posiadanie nowych doświadczeń pomoże ci zrozumieć swoją przeszłość.

Akceptacja różnic w świecie zewnętrznym pomoże ci zaprowadzić wewnętrzny pokój.

Wiem, o czym myślisz – ja też miałem wątpliwości.

Czy to „loty, a nie uczucia” to tylko sposób na to, by ludzie, którzy są nieszczęśliwi w swoich związkach, przedstawiali się jako silni, gdy w środku cierpią?

Tak myślałem na początku… Teraz mogę szczerze powiedzieć, że tak nie jest.

Jest wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć miłość, najpierw musisz znaleźć siebie.

Co oznacza dla ciebie „łapanie lotów, które nie są uczuciami”?