Co robisz, gdy ustalasz randkę, ma w swojej sypialni striptizerkę?

To był, drodzy czytelnicy, problem, na który natknąłem się w miniony weekend.Poznałam Ethana kilka lat temu na przyjęciu. Bawiliśmy się i całowaliśmy, ale tak naprawdę nie myślałem o nim, aż do kilku tygodni temu, kiedy byłem na przyjęciu prowadzonym przez tę samą dziewczynę. Szybko znalazłem Ethana na Facebooku i wysłałem szybką wiadomość z pytaniem, czy tam jest. Natychmiast odpowiedział, że tak nie jest - ponieważ się poruszył. Ale zaczęliśmy wysyłać wiadomości na Facebooku, które przekształciły się w GChatting, który przekształcił się w rozmowę przez telefon. A potem interweniował szczęśliwy traf i mój szef zapytał, czy nie miałabym nic przeciwko pójściu na konferencję w nadchodzący weekend - który akurat był w tym samym mieście, do którego przeprowadził się Ethan.

¿A los chicos les importan las estrías?

Zgodziłem się i zrobiliśmy plany. Odbierał mnie ze stacji kolejowej, szliśmy na kolację i (tu jest wątpliwe) nie potrzebuję hotelu, bo mogłam po prostu zostać u niego. Więc powiedziałem tak. Podniósł mnie i było naprawdę fajnie - dużo się śmialiśmy, trzymaliśmy się za ręce w jego samochodzie, a to było skrzyżowanie randki ze starym przyjacielem, i tak, pociągał mnie.Potem wróciliśmy do jego domu. I o mój Boże, w rogu swojej sypialni miał ŚCIĄGACZ DO ŚCIĄGANIA.

- Zakup pod wpływem impulsu - wzruszył ramionami i wyszczerzył zęby.

Obuwie, Noga, Ludzka noga, Zdjęcie, Staw, Biały, Sandał, Wysokie obcasy, Styl, Stopa,

To jestLil 'Mynx Stripper Pole- Kusi mnie, żeby kupić własny!'Naprawdę?' Powiedziałem. Wiedziałem, że powinienem być przerażony. Ale właściwie byłem zaintrygowany. Widzisz, właściwie brałem już wcześniej lekcje tańca na rurze. Kilka lat temu zapisaliśmy się wraz z przyjaciółmiKlasy współczynnika S., które są połączeniem striptizu, tańca na rurze i pilatesu, zaprojektowane tak, abyś czuł się seksownie i świetnie wyglądał. Nie byłem zbyt dobry i skończyło się na tym, że musiałem rzucić palenie po zaledwie kilku, ponieważ dostałem włoskowate złamanie w nodze (mówię ci, taniec na rurze jest TRUDNY), ale to nie znaczy, że nie jestem dumny z umiejętności, których się nauczyłem.

lo que la mayoría de los solteros quieren para navidad

Więc eksperymentowałem. Myślę, że był wdzięczny. Bez względu na to, co było warte, nigdy nie skorzystałem z łóżka gościnnego, które dla mnie ustawił. Naprawdę fajnie było po prostu stracić zahamowania, być głupim i zachowywać się seksownie. I nie jestem sam.Niedawno opublikowaliśmy artykuł o parze, której życie seksualne zostało całkowicie ożywione, gdy zainstalowali słup do striptizu. Ale co o tym myślisz? Co byś zrobił, gdyby twój facet zainstalował słup?