Zupełnie źle wymawialiśmy Nutellę - Styczeń 2022

My Getty Images

Przepraszam chłopaki. Ale twoja ulubiona czekoladowa pasta z orzechów laskowych, którą smarowałeś na tostach i palcach, nie jest wymawiana jako „nut-tell-uh”. Okazuje się, że to właściwie „nowość-uh”.

cosas calientes que decirle a tu novio

Nie wierzysz nam? Obejrzyj reklamy i posłuchaj uważnie:Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Myślisz, że nadal ciągniemy twoją nogę? Spójrz nastrona firmy z często zadawanymi pytaniami:

Tekst, Linia, Czcionka, Kółko, Zrzut ekranu, Numer, Nutella USA

„Nutella (wymawiane„ new-tell-uh ”) to smaczna, wyjątkowa pasta do smarowania z połączenia prażonych orzechów laskowych, odtłuszczonego mleka i odrobiny kakao”.

Ale zanim całkowicie stracicie zmysły, jest jedna rzecz, o której powinniście wiedzieć. Podobno powiedział Ferrero, twórcy Nutelli Buzzfeed UK że nie chcą wymuszać uniwersalnej artykulacji. Innymi słowy, tak naprawdę nie ma znaczenia, czy jesteś #TeamNewt, czy #TeamNut.„W Wielkiej Brytanii nazywamy to i wymawiamy„ nut-tell-uh ”, podobnie jak konsumenci. Amerykańska wymowa jest właśnie dla nich ”- powiedzieli.

cómo lidiar con una madre entrometida

Mimo to dość trudno jest się z tym pogodzić. Możesz być spokojny, że nie jesteśmy jedynymi, którzy po prostu nie radzą sobie z tym szaleństwem:

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Nie mogłem tego lepiej wyrazić, @sophvolkswagen. Tak wiele uczuć w tej chwili.

(H / T:Buzzfeed UK)