Znaleźliśmy Josha Hollowaya! - Grudzień 2021

josh holloway Zarys Don Flood / Corbis

Twoja postać Sawyer naStraconybył znany ze swoich długich włosów, ale ty je przycinałeśMission: Impossible - Ghost Protocol. Jak się czułeś?

Miałem to od tak dawna, że ​​uwolnienie się od tego było wyzwalające. To była czysta ucieczka od Sawyera i dobra zabawa.ideas de postres saludables para bajar de peso

Więc dobrze się bawiłeśNiewykonalna misja?

Tak. Ten rodzaj wysokooktanowej akcji - strzelanie z broni, wysadzanie w powietrze, skakanie z przedmiotów - jest jak Disneyland dla mężczyzn. Mam trzech braci; od zawsze gramy Jamesa Bonda.

Z czym lubił pracować Tom Cruise?Wszystkich traktował dobrze. Zrobił wszystkie swoje własne akrobacje. Był stadniną.

To od ciebie, to coś mówi. Czy kobiety ciągle proszą Cię o zdjęcie koszuli?

Czuję się jak Elvis. Majtki ciągle uderzają mnie w twarz. [Śmiech] Poważnie, nikt mnie nie zaczepia. Dziewczyny mogą trochę chichotać, ale wszyscy są dość wyluzowani.Jak twoja żona, Yessica, radzi sobie ze statusem przystojniaka?

Bierze to z przymrużeniem oka i się śmieje.

Jak ją poznałeś?

Podniosła mnie z baru. Była dobra w grze - była młodą, agresywną 22-letnią cha-cha. Byłem czwartym lub piątym numerem, który dostała tamtej nocy, ale miałem szczęście. Nazwałaja.

Wiedziałeś, że to ona?

Oboje graliśmy na luzie, nie chcąc się ustatkować. Trzynaście lat później ...

Masz teraz 2-letnią córkę, Javę. Pijecie dużo kawy?

¿Por qué la avena me da hambre?

Moja żona pochodzi z Jawy w Indonezji i uwielbiam to imię. Nasza córka będzie na nas przez chwilę wściekła, ale potem będzie szczęśliwa. Będzie miała jedno z najfajniejszych imion w okolicy.

W poprzednich wywiadach przyznałeś się, że byłeś trochę graczem. Jak myślisz, że będziesz, gdy twoja mała dziewczynka zacznie się spotykać?

Będę nadopiekuńczy i apodyktyczny ... żartuję! Mam nadzieję, że wychowam ją, by podejmowała właściwe decyzje, ponieważ nie chcę być zamykana ani wykluczana. Dzięki Bogu, że to minie wiele lat.

Czy ochronisz ją przed takim typem faceta, jakim kiedyś byłeś?

Hej, byłem dobry w tym, co zrobiłem. Mogę nie widzieć, że nadchodzę!

Więc bądź szczery: jak teraz wygląda twoje życie?

Idę spać przed 10 w sobotę wieczorem. Znam zbyt wiele programów dla dzieci. Czasami, kiedy moja córka wychodzi z pokoju, nadal siedzę i patrzęMax i Ruby.

JOSH W SKRÓCIE

Zmiażdżenie w szafie:BARBRA STREISAND. 'Ona jest niesamowita. Jak możesz jej nie kochać?

Piwo do wyboru:MILLER HIGH LIFE. - To piwo mojego taty. Mam upodobanie w jego kłusownictwie.

Jego nieprawdopodobna najlepsza przyjaciółka:CHEVY CHASE. „Spotkaliśmy się przy filmie, do którego doszło donikąd, a potem on mnie zaprosiłSpołeczność. Program jest przezabawny!