Vibes nie kłamią: jeśli czujesz, że nie jest dla ciebie odpowiedni, to prawdopodobnie nie jest - Grudzień 2021

Wibracje ludzi mówią głośno, nawet zanim zaczniesz z nimi rozmawiać. Każdy ma pewne wibracje, których nawet nie są świadomi. Nawet relacje między ludźmi mają pewien poziom wibracji i napięć. Wibracja, którą posiadasz, może być czymś, co łączy cię z twoim chłopakiem, ale wibracja, którą masz razem, może być szkodliwa dla was obojga.

cosas que los padres nunca deben decirle a sus hijos

Bez względu na to, jak bardzo kochasz tę osobę lub jak bardzo starasz się, aby twoje życie było idealne, jeśli nadal odczuwasz złe wibracje, to zdecydowanie nie jesteś dla siebie nawzajem. Zaufaj tym wibracjom. Jeśli coś jest źle, prawdopodobnie tak jest. Jeśli jedyną rzeczą, która czuje się źle w twoim życiu, jest twój związek, być może nadszedł czas, aby go porzucić. Nie warto tracić czasu i energii na coś, co sprawia, że ​​czujesz się źle. Cokolwiek przynosi ci negatywną energię, musisz się jej pozbyć dla własnego dobra.Ale nie spiesz się. Nie korzystaj z tej rady, jeśli nie masz żadnych problemów w związku i jeśli wszystko wydaje się układać naprawdę dobrze między wami. W takim przypadku nie spiesz się z przemyśleniem wszystkiego. Nie musi być tak, że cały twój związek daje ci złe wibracje. Może robi to tylko część tego. I może tę część można łatwo naprawić. Możesz także uzyskać złe wibracje od innych ludzi, którzy wtrącają się w twój związek. Uważaj tam. Może być tak, że twoi przyjaciele napełniają twoją głowę złymi rzeczami o twoim chłopaku, a to może być źródłem negatywnej energii w twoim życiu. Usiądź ze swoim chłopakiem i przedyskutuj z nim ten temat. Ważne jest, aby zobaczyć, co on myśli o całym związku. Jeśli ma z tego jakieś złe wibracje, to wiesz, co powinieneś zrobić. Jeśli nie, to bardzo uważaj na to, co będziesz robić dalej. Energia nie kłamie, ale czasem jej źródłem może być zwodzenie. Nie pomyl drobnego problemu z czymś, co warte jest zerwania. Może to nie twój chłopak nie należy do twojego życia. Mogą to być twoi przyjaciele lub nawet twoje własne myśli.

Chodzi o to, że powinieneś pozbyć się wszystkiego, co w jakikolwiek sposób przynosi negatywne dni. To nie jest coś, co należy brać za pewnik. Energia napędza nas przez życie i nie można tego lekceważyć. Jeśli powitasz pozytywną energię w swoim życiu, będziesz nie do powstrzymania. Poczujesz się jak najszczęśliwsza osoba we wszechświecie. Ale z ujemną energią poczujesz, jakbyś miał bagaż na ramionach przez cały dzień. Od Ciebie zależy, czy będziesz szczęśliwy, czy nie. Ponieważ to ty decydujesz, co pozostanie w twoim życiu, a co nie.

Jeśli naprawdę kochasz mężczyznę, z którym jesteś w związku, to zastanów się nad wszystkim. Pomyśl o tym głęboko. Spróbuj zrozumieć jego wibracje i wibracje, które masz razem. A co najważniejsze, spróbuj zrozumieć własne wibracje i docenić je. Jeśli trzeba nad nimi popracować, nie musisz czekać, aż zaczniesz wprowadzać szczęście w swoje życie.movimientos sucios para hacer en la cama

Jeśli zdałeś sobie sprawę, że twój związek i twój chłopak to te rzeczy, które dają ci złe wibracje, to wiesz, że nadszedł czas, aby zerwać. Bez względu na to, jak bardzo się kochacie, jeśli czujesz, że nie jest dla ciebie odpowiednim facetem, to nie jest. A jeśli spróbujesz go zmienić, poniesiesz porażkę. Zmiana go nie rozwiąże niczego. Ludzie nie mogą tak łatwo zmienić i bez względu na to, jak bardzo się starasz, zostaniesz zraniony. Czasami lepiej jest zaakceptować rzeczy takimi, jakimi są i pożegnać się z kimś. To jedyny sposób, aby chronić swoją energię.

Jeśli potrzebujesz czasu na przemyślenie tego wszystkiego, bądź otwarty na swojego partnera. Nie okłamuj go i nie czuj się zaniedbany. Wyjaśnij mu, że bycie w związku to znacznie więcej niż kochanie jednej osoby. Oczywiście miłość musi być obecna, ale sama miłość nie wystarczy. Twój związek powinien promieniować pozytywnie, tak aby cały wszechświat wiedział, że jesteś dla siebie idealny. Jeśli tak nie jest, przepraszam, że ci to przekazuję, ale nie jest facetem, z którym powinieneś się zadowolić.