Ciasta Waniliowo-Truskawkowe - Październik 2021

[wynik oceny = „4,00”]

Te maleńkie ciasteczka waniliowe wypełnione są słodkim nadzieniem truskawkowym i pokryte bogatym lukrem waniliowym. Idealnie nadają się na duże przyjęcie.

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:397Plony:18Czas przygotowania:0godziny30min Czas gotowania:0godziny40min Czas całkowity:1godzina10min Składniki Ciasto3 c. mąka tortowa (nie rośnie sama) 1 łyżka. proszek do pieczenia 1/4 łyżeczki. Sól 1 1/2 c. mleko 5 duże białka jaj 2 łyżeczki. ekstrakt waniliowy 10 łyżek. masło niesolone 1 1/2 c. cukier granulowanyNadzienie1 1/2 c. pokrojone truskawki 1/2 c. niskosłodzone przetwory truskawkoweLukier3/4 c. masło niesolone 6 oz. ser topiony 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy 3 c. cukier cukiernikówTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Ciasto: Rozgrzej piekarnik do 350 ° F. Spryskać sześć foremek o głębokości 4 1/2 x 1 3/4 cala sprayem do pieczenia. Owiń dna patelni folią i umieść 2 cale od siebie na blasze do pieczenia z krawędziami.
  2. Wymieszaj mąkę tortową, proszek do pieczenia i sól w średniej misce. W osobnej misce wymieszaj mleko, białka jajek i wanilię.
  3. Ubij masło i cukier w dużej misce miksera na średnich obrotach, aż się zmiksują, około 2 minut. Na wolnych obrotach dodawaj mieszankę mączną naprzemiennie z mieszanką mleczną w 3 dodatkach, zaczynając i kończąc na mące. Pokonaj do połączenia.
  4. Wlej ciasto do przygotowanych blach do pieczenia, napełniając je do około 2/3 pojemności. Piec 40 minut lub do momentu, aż wykałaczka włożona w środek ciasta wyjdzie czysta. Przenieś na kratkę; fajne 15 minut. Wyjmij ciastka z patelni, aby całkowicie ostygły.
  5. Nadzienie: Pokrojone truskawki połączyć z konfiturami, mieszając do zmiksowania.
  6. Lukier: Ubij masło, twarożek i wanilię w dużej misce miksera na średnich obrotach do lekkiej i puszystej masy, około 2 minut. Stopniowo ubijaj cukier cukierniczy, aż się zmiksuje.
  7. Ciasta pokroić na pół w poprzek. Nałóż około 1/3 filiżanki nadzienia na dolną połowę każdego ciasta, tak aby znajdowała się na 1/2 cala od zewnętrznej krawędzi. Wymień górną połowę. Każde ciasto wymrozić i udekorować wierzch całymi truskawkami.
Waniliowe Ciasta Truskawkowe z Kremem Tina Rupp4,00 5

Te maleńkie ciasteczka waniliowe wypełnione są słodkim nadzieniem truskawkowym i pokryte bogatym lukrem waniliowym. Idealnie nadają się na duże przyjęcie.