Zrozumienie i opanowanie procesu uzdrawiania podwójnym płomieniem - Może 2022

Zrozumienie i opanowanie procesu uzdrawiania podwójnym płomieniem

Uzdrawianie podwójnym płomieniem jest trudnym procesem, w którym bliźniacze płomienie stawić czoła swoim lękom i traumom i przezwyciężyć je, aby stać się tym, kim naprawdę są i doświadczyć błogości związku.

Dlaczego tak się o tym mówi w społeczności duchowej?Jeśli to czytasz, przypuszczam, że nie zadajesz sobie już pytania, czy bliźniacze płomienie są prawdziwe, a już wiesz, co to jest; twoja idealna połowa.

Są odzwierciedleniem ciebie. Są kimś, kto czuje się dla ciebie jak w domu i dopełnia cię.

Teraz jest haczyk.To magiczna i piękna rzecz, znaleźć kogoś, kto cię dopełni i rozumie, ale chodzi o to, jeśli jesteś Podwójny płomień jest odbiciem Ciebie, co oznacza, że ​​odzwierciedlają wszystkie piękne I brzydkie rzeczy, które Cię otaczają.

Tak, wszystkie twoje słabości, wszystkie najgłębsze lęki, wszystkie mechanizmy obronne, wszystkie kłamstwa, które sobie mówisz, wszystkie rzeczy, od których chcesz uciec.

kobieta w białej sukni siedząca na dokuDlatego wszyscy są zainteresowani uzdrawianiem bliźniaczymi płomieniami, ponieważ tam zaczyna się walka.

Podróże podwójnymi płomieniami mogą być bardzo mylące, w zależności od tego, na jakim etapie leczenia podwójnym płomieniem się znajdujesz.

W jednym okresie swojej podróży doświadczasz jedynie błogości, podczas gdy w innym doświadczysz ogromnego bólu.

Błogość pochodzi z jedności, a ból z oddzielenia.

Błogość oznacza zaakceptowanie i wyjrzenie poza czyjeś obecne programowanie umysłu, a ból pochodzi z przyzwolenia na uwięzienie w innym karmicznym wzorcu.

Przez programowanie umysłu rozumiem wyuczone procesy myślowe, które wywodzą się z najwcześniejszej traumy w dzieciństwie, kiedy odkryliśmy mechanizmy radzenia sobie z bólem.

Przez bycie uwięzionym w innym karmicznym wzorcu mam na myśli odmowę uczenia się z powtarzających się doświadczeń życiowych i wybór powrotu do strachu zamiast wkraczania we wzrost.

Tak więc, jeśli do tej pory nie było to jasne, odpowiedzmy jeszcze raz na to pytanie:

Jaki jest cel bliźniaczego płomienia?

mężczyzna i kobieta przytulają się, stojąc w pobliżu ogrodzenia

Celem połączenia bliźniaczego płomienia zdecydowanie nie jest toczenie się w dziewiątej chmurze ze swoim bliźniakiem.

Prawdziwy cel połączenie z podwójnym płomieniem jest wyciągnięcie wszystkich rzeczy, które głęboko w sobie zakopałeś, a które tam nie pasują; to walka, aby stać się twoim prawdziwe ja .

Twój płomień jest tutaj, aby pomóc ci usunąć wszystkie twoje maski i wszystkie kłamstwa, które o sobie opowiadałeś.

Są tutaj, aby pomóc ci rozpoznać, co powstrzymuje cię przed byciem sobą; sposoby, w jakie trzymasz się z dala od tego, na co zasługujesz, i wszystkie mury, które budujesz, aby się chronić.

Zmierzenie się z naszym największym strachem, największym wstydem lub najgłębszymi ranami jest niezwykle wrażliwym i przerażającym doświadczeniem, na które nikt z radością się nie zapisuje.

W rzeczywistości jesteśmy tak nastawieni na unikanie tego wszystkiego, gdy dojdzie do punktu krytycznego i nie mamy innego wyboru, jak tylko stawić temu czoła.

Nasze życie wywraca się do góry nogami i to jest moment, w którym jeden bliźniaczy płomień staje się biegaczem, a drugi ściga.

Niektórym ludziom wystarczy po prostu poczuć silne duchowe połączenie, aby poczuć się przytłoczonym i uciec. Aby lepiej zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, musimy spojrzeć pod powierzchnię.

Zarówno biegacz, jak i bliźniaczy płomień ścigający mają własne rany, które wymagają innego podejścia, aby się zagoić.

Istnieje jednak dość dokładny i częsty wzór wśród ran ścigających i biegaczy, który można wyjaśnić pięcioma różnymi rodzajami ran i ich maskami.

Podwójny płomień pościgowy oraz podwójny płomień biegacza dynamiczny

Rany ścigacza

Rana odrzucenia jest maską wycofania

kobieta oparta na drzewie stojąc w pobliżu wody

Rana odrzucenia tworzy głębokie i trwałe przekonanie, że czyjaś egzystencja nie ma sensu; lub innymi słowy, że nie powinien istnieć lub nie ma prawa do istnienia.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ jedną z najważniejszych i podstawowych potrzeb człowieka jest przynależność. Przynależeć oznacza znaleźć swój cel i miejsce na świecie.

Jeśli dana osoba doświadcza odrzucenia we wczesnym okresie życia, prawdopodobnie uniknie sytuacji, w których mogłaby zostać ponownie odrzucona.

Dlatego mają tendencję do wycofywania się i odsuwania w sytuacji, w której powinni stać na swoim miejscu.

Mają bardzo słabe granice i nieświadomie zachowują się bezradnie lub nadmiernie przychylnie. Czasami takie zachowanie powoduje, że tracą dużo energii, ponieważ dosłownie zatracają się w innych ludziach.

Nic dziwnego, że mają też skłonność do marzeń, co jest kolejnym sposobem na ucieczkę od rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc, mają niską samoocenę i przyciągają ludzi kontrolujących i agresywnych.

Po wyleczeniu tej rany ścigacz uczy się stawiać granice, ufać sobie oraz akceptować i rozumieć ich znaczenie w świecie.

Rana porzucenia jest maską zależności

kobieta w żółtym pasiastym topie opierając się na oknie kampera

Rana porzucenia wywodzi się z doświadczenia bycia porzuconym i pozostawionym jako dziecko w sensie fizycznym lub emocjonalnym.

Aby uniknąć bólu porzucenia, ścigacz tworzy maskę zależności i potrzeby.

To objawia się potrzebą zadowolenia innych, potrzebą aprobaty i pochylania się do tyłu dla innych ludzi ze strachu przed ponownym opuszczeniem.

Podobnie jak rana odrzucenia, nie mają granic i łatwo się nimi manipuluje.

Mają również tendencję do zatracania się w innych i potrzebach innych, co jest idealnym scenariuszem dla biegacza, aby zastosować maskę kontroli.

Niestety, mogą podświadomie skłaniać się do zaakceptowania upokorzenia zamiast stawać w obronie siebie.

Kiedy rana zostaje zagojona, dawni ścigający tworzą silne granice i wkraczają w ich moc.

Rany biegacza

Rana zdrady jest maską kontroli

rudowłosa kobieta w czarnym topie siedząca na podłodze

Zdrada to rana, która powoduje brak zaufania, co z kolei prowadzi do potrzeby kontroli przez cały czas lub po prostu maski kontroli.

Kiedy dana osoba doświadcza zdrady, jest przerażona, że ​​ponownie zaufa komuś, aby znaleźć sposób na kontrolowanie wyniku i ludzi wokół niego.

Dlatego ta rana tworzy maskę kontroli. Nie tylko próbują kontrolować innych i sytuacje, w których się znajdują, ale także własne uczucia.

To dlatego mają wysokie mury wokół serca i mają trudności z wpuszczaniem ludzi i dlatego biegają, gdy ktoś jest bliski skłonienia ich do otwarcia.

Ani biegacz, ani ścigający dobrowolnie nie stawią czoła swoim ranom; w rzeczywistości rzadko są w pełni ich świadomi, ale kiedy już znajdą osobę, którą naprawdę kochają, nie będą mieli innego wyboru, jak tylko obalić swoje mury i przestać uciekać.

Będzie musiał puścić kontrolę, a to w końcu ich uratuje. Biegacz będzie musiał stawić czoła swoim lękom.

Rana upokorzenia jest maską uległości

kobieta w białej koszuli oparta o płot

Osoba z raną upokorzenia została kiedyś upokorzona i zdegradowana, dlatego za wszelką cenę unika powtórki podobnego doświadczenia.

W takim przypadku bólu można uniknąć dzięki podatności.

Zgodność jest inną formą kontrolowania zachowania, ale w taki sposób, że osoba z tą raną robi wszystko, co w jej mocy, aby uczynić i zaprezentować się jako wartościowa dla innych.

Rzeczy, które robią, nie zawsze wynikają z miłości, ale ze strachu, że zostaną odrzuceni lub zawstydzeni.

Ci ludzie mają tendencję do odgrywania roli rodziców dla innych ludzi i wychodzą ponad wszystko dla rzeczy i ludzi, na których tak naprawdę nie zależy, tylko po to, aby zachować i chronić swój wizerunek i uniknąć wstydu.

Nie mogą jednak ukrywać się w nieskończoność i dlatego w pewnym momencie uciekną. Tacy biegacze nie pozwalają sobie naprawdę być tym, kim są.

Rana niesprawiedliwości jest maską sztywności

kobieta z białą bransoletką z koralików siedząca przy oknie

Rana niesprawiedliwości pochodzi z doświadczenia, kiedy dana osoba została źle potraktowana i nie dostała tego, na co zasłużyła.

Ludzie z tą emocjonalną raną są bardzo wymagający wobec siebie i nie mogą łatwo połączyć się ze swoimi emocjami.

Czasami trudno jest z nimi porozmawiać i mają tendencję do bycia perfekcjonistami, a często znajdują się w sytuacjach, w których czują, że są traktowani niesprawiedliwie.

Aby wyleczyć ranę, muszą poczuć się wolni i spontaniczni oraz swobodnie wyrażać swoje emocje.

Częste błędy: Unikaj duchowej współzależności

kobieta z kolorowym szalikiem siedząca w pobliżu wody

Zbyt często myślimy, że nasze szczęście zależy od innych ludzi, zwłaszcza od naszego partnera. To duża presja dla jednej osoby.

Oczekujemy, że będą tam, kiedy jesteśmy szczęśliwi, smutni, źli lub zagubieni i kiedy musimy podejmować ważne decyzje. Oczekujemy również, że będą nam pomagać, rozwiązywać nasze problemy, inspirować nas i leczyć.

W rzeczywistości wiele osób obwinia lub chwali swojego partnera jako tego, który go zrujnował lub uratował.

Każdy związek zaczyna się, gdy rozpoznajemy coś, czego potrzebujemy w innej osobie, a to uczucie jest szczególnie intensywne, gdy spotykamy nasz bliźniaczy płomień.

Problem polega na tym, że często mamy obsesję na punkcie idei, że mogą nas jakoś magicznie uzdrowić, gdy w rzeczywistości oboje utknęliśmy w tej rzeczywistości 3D, w naszym ziemskim życiu, doświadczając wszystkiego, co przygotowała dla nas karma.

Nikt nie może nas uzdrowić oprócz nas samych. Mamy własną ścieżkę, własne wyzwania i zasadniczo tak, poruszamy się w tym życiu samotnie.

Jakkolwiek strasznie to brzmi, to prawda. Musimy podążać za naszym wewnętrznym przewodnictwem i ufać sobie. Jesteśmy własnymi uzdrowicielami energii, a wszystko inne jest bonusem.

kobieta w pasiastym topie patrząca na góry

Nie mówię, że nasz bliźniaczy płomień nie jest dużą częścią naszej ścieżki życiowej, po prostu mówię, że są część tego, a nie samej ścieżki.

W kulturze, w której ludzie czczą innych ludzi jako bogów i wkładają odpowiedzialność w ręce wszystkich oprócz swoich, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, zaakceptować i posiadać nasze niedociągnięcia, błędy i obowiązki.

Inną rzeczą, która się dzieje, jest to, że myślimy, że możemy ich uratować. Uważamy, że wiemy, co jest dla nich najlepsze i nieustannie staramy się, aby nas słuchali.

To zupełne przeciwieństwo tego, co powinniśmy robić, ponieważ nie znamy ich osobistej ścieżki do dobrego samopoczucia. Nie możemy za nich decydować.

Zakładanie, że wiesz, co jest lepsze dla innej osoby, jest pułapką. Udzielanie nieproszonych porad jest jedną z najbardziej irytujących rzeczy, jakie można zrobić.

Pomyśl o czasach, kiedy w twoim życiu była jakaś „oświecona” osoba, która zawsze miała odpowiedzi i rozwiązania na wszystko i udzielała nieproszonych rad. Teraz nie chcesz być nimi, prawda?

Nie chcesz też zasypywać ich „pozytywnością”, zwłaszcza gdy przeżywają trudny czas. Zarówno szczęście, jak i smutek są ważnymi emocjami i nie dodają ani nie odbierają naszej wartości.

kobieta w czarnym kwiecistym topie stojąca na zewnątrz

Nie ma sensu narzucać innym ludziom pewnych narracji lub uczuć. To nieautentyczne podejście do życia, a to oznacza, że ​​nie będzie trwało długo.

Nie jesteśmy w stanie w pełni stworzyć narracji, możemy zmienić sposób patrzenia na rzeczy tylko wtedy, gdy się wydarzą.

Jedno, co możemy zrobić, to zaoferować pomoc, jeśli jest potrzebna. Pomoc ma różne formy. Czasami ktoś potrzebuje tylko ramienia, na którym może płakać i nie prosi Cię o rozwiązania.

Czasami trudno jest zrozumieć, dlaczego ktoś zmaga się z pewnymi sprawami, ale prawda jest taka, że ​​jest w nich ból, który trzeba uleczyć.

Jeden Podwójny płomień Ból zwykle ukrywa ich lekcje życia i ten ból wraz z tymi lekcjami życia jest zgodny z bólem i lekcjami drugiego bliźniaczego płomienia.

Dlatego relacje bliźniaczych płomieni mogą być tak skomplikowane. Ostatecznie jest to korzystne i potrzebne, ale pomiędzy nimi jest wiele naprawdę trudnych rzeczy.

Jedną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że nie możesz usunąć bólu bliźniakowi. Muszą tego doświadczyć. To część ich ścieżki.

kobieta w kwiecistej sukience stojąca w polu

Każdy musi przejść przez ciemną noc duszy, każdy musi nauczyć się sztuki odpuszczania i wszystkich bolesnych lekcji, jakie napotykamy podczas naszej boskiej podróży.

Nie zatracaj się dla innej osoby, nawet jeśli to twoja Podwójny płomień .Nie dawaj im więcej niż to, co masz, ponieważ to nic nie da, ale sprawi, że oboje będziecie nieszczęśliwi.

Zaufaj wszechświatowi, zaufaj procesowi, zaufaj swojemu wyższemu ja i odpuść zamartwianie się i stresowanie czymś, co ma być.

Czasami nasze rany odbijają się w sposób, w którym potrzebujemy drugiej osoby. Nie daj się nabrać.

Staramy się być szczęśliwi, pomocni, optymistyczni, pozytywni i kojący i to jedyna wersja nas samych, którą akceptujemy i od razu czujemy się słabi, gdy nie spełniamy naszych własnych standardów.

Innymi słowy, jesteśmy zależni od tego, że inni nas potrzebują, co sprawia, że ​​czujemy się upoważnieni w taki sam sposób, w jaki osoba „potrzebująca” jest zależna od naszej pozytywnej energii.

postres bajos en azúcar sin edulcorantes artificiales

Ten krąg musi się zatrzymać i zatrzyma się, ponieważ prędzej czy później nastąpi wypalenie; to właśnie robi współzależność.

kobieta w czerwonej górze siedzi przy stole na zewnątrz

Współzależność oznacza, że ​​nie możemy odnieść sukcesu i szczęścia bez drugiej osoby, a to po prostu nie jest prawdą, jeśli żyjemy zgodnie z naszym wyższym ja i naszą boską ścieżką.

Prawda miłość bliźniaczych płomieni uczy Cię kochać siebie za wszystko, czym jesteś.Uczy cię, że wystarczy ci taki jaki jesteś.

Pary bliźniaczych płomieni istnieją, aby uczyć się od siebie nawzajem i cieszyć się procesem zjednoczenia, który następuje po uzdrowieniu bliźniaczych płomieni.

Są tutaj, aby zasadniczo nauczyć nas, że bratnie dusze, bliźniacze płomienie, związki karmiczne, połączenia dusz, boska kobiecość i boska męskość to tylko słowa, których używamy, aby opisać różne wyrażenia tej samej rzeczy i to jestjedność.

Wróćmy jednak do problemu współzależności, zwłaszcza duchowej.

Jaka jest różnica? Tradycyjna współzależność lub umożliwianie oznacza robienie dla tej osoby rzeczy, które mogą zrobić dla siebie.

Na przykład obejmuje to wysyłanie pomocy finansowej, płacenie za nie, rozwiązywanie problemów, które spowodowały, itp. Często zdarza się również, że osoby niesamodzielne obwiniają innych za sytuację, w której się znaleźli, np. ich były partner, ich rodzice i tak dalej.

kobieta w dżinsowej koszuli stojąca na plaży

Duchowa współzależność polega na myśleniu o swojej bliźniaczej duszy bardziej niż na sobie, obsesji na punkcie szukania sposobów na ich uzdrowienie, abyś mógł być w zjednoczeniu bliźniaczych płomieni, dopuszczaniu do ich niezdrowych zachowań, obwinianiu siebie, krzywdzeniu innych ludzi z ich powodu itp. nawzajem.

W skrócie,kiedy zauważamy, że próbujemy kontrolować i zmieniać kogoś innego lub pozwalamy, aby ktoś inny nam to robił, działamy współzależni.

To, co musimy zrobić, to działać z miłości, a nie ze strachu, a to prawie zawsze oznacza dawanie sobie bezwarunkowej miłości.

To jest główny cel; być tym, kim jesteśmy, być całością. Czasami oznacza to stawianie granic, zerwanie z naszym bliźniakiem i kochanie ich z daleka i to też jest w porządku.

Nie przestaniesz ich kochać, ale pozwolisz im znaleźć własną drogę, ponieważ nie możesz robić rzeczy, na które nie są gotowi. Muszą to zrobić sami, tak samo jak ty.

ten proces podwójnego płomienia prawie nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Jest dużo bardziej bałagan i czasami zajmuje lata.

Zaufaj swojej podróży bliźniaczymi płomieniami i skoncentruj się na uzdrawiającej pracy, którą wykonujesz nad sobą.

Bądź na tyle odważny, aby rozpoznać w sobie maski i lęki, które powstrzymują Cię od autentyczności miłość do siebie i uniwersalna prawda.

Co może ci pomóc w twojej uzdrawiającej podróży?

Istnieją różne metody i dziedziny uzdrawiania, które mogą pomóc w Twojej osobistej podróży uzdrawiania.

Rozwiązywanie starych traum, poznanie ich i zrozumienie oraz praktykowanie uzdrawiania energią pomoże ci w codziennym życiu i ostatecznie w ścieżce bliźniaczych płomieni i uzdrawianiu bliźniaczymi płomieniami – ale to nie powinno być twoim największym problemem.

Leczenie ran wewnętrznych dziecka

kobieta siedząca na trawie patrząca na ocean

Dorastając, było wiele rzeczy, które ukształtowały nas takimi, jakimi jesteśmy teraz. Niektóre z nich były dobre, inne złe.

Ci źli sprawili, że poczuliśmy się niebezpiecznie i to uczucie podświadomie przenieśliśmy w nasze dorosłe życie i dlatego trzeba je leczyć.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie powinniśmy winić naszych rodziców lub opiekunów za wszystko, ponieważ zrobili wszystko, co mogli.

Oto niektóre z najczęstszych powodów, dla których czujesz się niebezpiecznie:

Odmówiono Ci prawa do wyrażenia swojej opinii

Zostałeś ukarany, gdy zachowywałeś się inaczej niż oczekiwano

Brakowało Ci zabawy i beztroskiej zabawy lub byłeś obciążony zbyt wieloma obowiązkami dla dziecka

Nie było miejsca na spontaniczność

Zostałeś pozbawiony fizycznego uczucia

Zdecydowanie odradzano okazywanie silnych emocji

byłeś zawstydzony

Zostałeś skrytykowany lub ukarany fizycznie

Gojenie ran z poprzedniego życia

kobieta stojąca na zewnątrz podczas zachodu słońca

Zgodnie z prawem karmy przenieśliśmy nierozwiązane problemy i traumy z przeszłego życia w nasze obecne życie.

Niekoniecznie musimy wiedzieć wszystko i cokolwiek o naszym przeszłym życiu, aby zrozumieć traumę i jej wpływ na naszą obecną psychikę.

Co trauma wpływa na naszą psychikę? Trauma jest szokującym i przytłaczającym doświadczeniem na więcej niż jeden sposób. Może być przytłaczający w sensie fizycznym, emocjonalnym lub duchowym.

W traumatycznym momencie nasza psychika nie jest w stanie przetworzyć tego, co się dzieje i dlatego nie może wrócić do funkcjonowania w taki sam sposób, jak wcześniej.

W ciągu życia konsekwencje tych doświadczeń mogą wystąpić jako fobie, paranoja, lęk, dezorientacja, depresja, choroby itp.

Wyjaśnia również, dlaczego w pewnych sytuacjach reagujemy „walcz lub uciekaj” bez wyraźnego powodu.

Uzdrawianie karmą przodków

blond kobieta siedzi w pobliżu wody w ciągu dnia

Uważa się, że nasi przodkowie przenoszą niezagojone rany do świata duchów, gdy opuszczą nasz.

Na szczęście karmę przodków można uwolnić i zmienić przy ciągłym wysiłku z naszej strony.

Zmiana starego systemu wierzeń

kobieta z zegarkiem siedząca na czerwonej łodzi

System wierzeń składa się z przyjętych zasad, według których określamy, co jest złe, a co dobre, prawdziwe lub fałszywe. Przekonanie oznacza, że ​​wierzymy, że coś istnieje, a zatem, że jest to prawda.

To oczywiście nie oznacza, że ​​to, o czym myślimy, istnieje w obiektywnej rzeczywistości; tak długo, jak wierzymy, że tak jest i akceptujemy tę ideę jako prawdziwą, istnieje ona dla nas i opieramy na niej resztę naszych myśli, działań i przekonań.

Problem zaczyna się, gdy nasze przekonania są bardzo silne, bardzo błędne lub wpływają na jakość naszego życia.

Cięcie sznurkiem

kobieta w dżinsowej kurtce stojąca w pobliżu wody

Przecinanie sznurów to praktyka, która pomaga nam odzyskać energię i powrócić do zdrowych granic energetycznych.

Za każdym razem, gdy wchodzimy z kimś w relację, rozwijamy struny energetyczne i nie jest to coś złego, ale normalne. Sznury energetyczne pomagają nam zrozumieć innych ludzi i tworzyć prawdziwe relacje.

Jednak w przypadkach, gdy relacje stają się toksyczne, możemy chcieć przeciąć sznury i pozwolić innym odejść. Ta praktyka może pomóc nam wyjść z przeszłości i zaangażować się w siebie i własne życie.

Oznaki uzdrowienia

W naszej uzdrawiającej podróży jest taki moment, kiedy nasze zaprzeczenie kruszy się; zdajemy sobie sprawę, że nasze doświadczenie i jego trwały wpływ na nas nie „po prostu zniknie”.

To nasz przełomowy moment. To słońce wschodzi, aby ogrzać nasiona nadziei, aby mogły wyhodować nasz osobisty ogród mocy. Janne McElvaney

Leczenie podwójnym płomieniem występuje tylko wtedy, gdy oba płomienie leczą się indywidualnie. Po problemach w związku, zwłaszcza po lekcji separacji i dojrzewania, zauważysz na sobie oznaki uzdrowienia.

Obsesja się skończy

blondynka w czarnej kurtce stojąca w pobliżu drzwi migawki

Obsesja na punkcie twojej drugiej połówki ustanie. Po prostu zaakceptujesz fakt, że ich kochasz i zawsze będziesz ich kochać bez względu na wszystko, ale mają swoją własną ścieżkę i czasami nie będziesz jej częścią.

Co więcej, przestaniesz czuć się smutny i niespełniony. Zamiast tego wrócisz do rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy i masz kontakt z samym sobą.

Nie będziesz się już bać

kobieta w białym topie stojąca na brzegu morza

Lekcja separacji wyzwala znaczne ilości niepokoju u obojga partnerów, co powoduje lęki i niezdolność do normalnego życia.

Odciąga cię od chwili obecnej i sprawia, że ​​żyjesz w wymyślonych scenariuszach. Jednak po uzdrowieniu uwolnisz się od tego strachu i zaczniesz żyć swobodnie.

W końcu zrozumiesz, czym jest miłość własna

kobieta z zamkniętymi oczami, stojąca otoczona białymi kwiatami

Zaczniesz traktować siebie z szacunkiem, rozpoznasz swoje wewnętrzne piękno i będziesz postrzegać siebie jako kogoś godnego miłości, uczucia, uwagi i wszystkich rzeczy, których naprawdę pragniesz.

W końcu poczujesz spokój ze sobą i będziesz cieszyć się własnym towarzystwem.

Przestaniesz czuć się pusty

kobieta w brązowym płaszczu stojąca na zewnątrz

Nie jest niczym niezwykłym uczucie odrętwienia i pustki po tym, jak doświadczamy emocjonalnego porzucenia przez partnera.

Kiedy uzdrowisz i nauczysz się ufać swojemu wyższemu ja i boskiemu połączeniu, twoje poczucie celu wróci do ciebie i znów poczujesz się sobą.

Poczujesz, że twój duch został podniesiony i będziesz miał siłę, by żyć dalej i żyć pełnią życia z nimi lub bez nich.

Przestaniesz być wywoływany przez te same stare rzeczy

kobieta z fioletową szminką stojąca w pobliżu kwiatów

Rzeczy, które w przeszłości powodowały, że płakałeś i wściekały się, sprawią, że nie będziesz reagować, co jest największym znakiem, jaki odczułeś po swojej traumie.

Im bardziej odkrywasz siebie i odrywasz się od swojego starego obrazu siebie i przekonań, tym bardziej znajdziesz się w stanie zadowolenia i duchowej błogości.

Zaczniesz ćwiczyć uważność codziennie

kobieta w brązowym ponczo patrząca na góry

Uważność to po prostu bycie świadomym chwili obecnej i robienie rzeczy z uwagą. Pomaga w zmniejszeniu niepokoju, zwiększa skupienie i koncentrację oraz pomaga w lepszej komunikacji i śnie.

Po tym, jak podczas swojej podróży doświadczysz dużej ilości niepokoju psychicznego i wyleczysz się, odkryjesz, że z uważności nabierzesz nawyku, aby zachować satysfakcję.

Jakie są etapy podwójnego płomienia?

Szukaćjeden

kobieta w szarym swetrze stojąca w pobliżu pola trawy

Na tym wczesnym etapie szukasz swojego bliźniaczego płomienia. Masz to wewnętrzne poczucie, że spotkasz osobę, która będzie dla Ciebie idealna.

Oczywiście nie wiesz, kiedy i gdzie się pojawią, ale głęboko w sobie wiesz, że to się stanie.

W tej chwili często zdarza się, że osoba zaczyna pracować nad czymś nowym, czymś, co w jakiś sposób przygotuje ją na bliźniaczy płomień, na przykład zgłębianie świadomości i podświadomości, rozwijanie samoświadomości lub podejmowanie nowego hobby.

Odkryciejeden

mężczyzna i kobieta stojący na dachu podczas zachodu słońca

Możliwe, że przed spotkaniem z nim zauważysz znaki, że nadchodzi twoja lustrzana dusza.

Na przykład możesz mieć przeczucie w swoich snach, możesz doświadczyć telepatii lub dziwnie zainteresować się czymś, o czym wcześniej nie wiedziałeś, co doprowadzi cię do nich.

Gdy spotkasz się lub nawiążesz ze sobą pierwszy kontakt, będziesz wiedział, że wydarzyło się coś wyjątkowego.

Możesz doświadczyć radości, zdumienia, niepokoju i całej gamy emocji. Poczujesz się niezwykle zaciekawiony i przyciągnięty do tej osoby, którą ledwo znasz.

Ta osoba od razu znajdzie drogę do twojego serca i tam pozostanie. Będziesz mieć poczucie, że całkowicie zmienią Twoje życie.

Zakochiwać się

mężczyzna w czarnym kapeluszu i kobieta uśmiechnięta na zewnątrz

Następnym krokiem w podróży bliźniaczych płomieni jest zakochanie się. Upadniesz i upadniesz mocno. Twoje lustro z podwójnym płomieniem sprawi, że poczujesz się jak nikt inny.

Im bardziej się zbliżysz, tym głębsza będzie twoja miłość. Poczujesz się zupełnie inaczej i prawdopodobnie zapytasz siebie, co się z tobą dzieje, ale nie będziesz się zbytnio martwił, dopóki są z tobą.

Przyciąganie między wami zniknie z listy przebojów i poczujesz się błogosławiony, że znalazłeś kogoś, kto tak bardzo cię rozumie.

Idealny związek

uśmiechnięta kobieta patrząca na mężczyznę siedzącego w pobliżu drzewa

Miejmy nadzieję, że po początkowym szaleństwie zaczniesz związek. Na początku wszystko będzie jak z bajki.

Poczujesz się, jakbyś znalazł swojego idealnego partnera, który rozumie Twoje potrzeby i może dać Ci wszystko, czego potrzebujesz. Będą twoim najlepszym przyjacielem i kochankiem.

Poczujesz się bezpieczny i zainspirowany nimi. Prawdopodobnie będziesz zainspirowany do większego zaangażowania się w duchowość i uczenia się od nich nowych rzeczy.

maneras de poner duro a tu novio

Kłopoty w raju

zła kobieta siedzi na kanapie w pobliżu mężczyzny

Teraz jest to faza problematyczna. Po tym, jak początkowe zauroczenie zacznie minąć, zaczniesz zachowywać się przy nich dziwnie wrażliwie.

Pojawią się wszystkie twoje różnice i będziesz walczył o utrzymanie swojego ego w ryzach.

Oprócz odzwierciedlania wszystkiego, co w tobie dobre, twój partner będzie również odzwierciedlał bolesne rzeczy.

W rzeczywistości prawdopodobnie zrobią to, zachowując się odwrotnie niż ty, więc jesteś pasywny, twój bliźniak będzie agresywny, jeśli będziesz cicho, twój bliźniak będzie głośny i tak dalej.

To w końcu stworzy wyjątkowo irytującą atmosferę i jeden z was zacznie myśleć o zerwaniu.

Chodzi o to, że na tym etapie oboje żyjecie w iluzji i jesteście ślepi, aby zobaczyć, jak możecie wzrastać dzięki swoim doświadczeniom. Nie możesz rozpoznać lekcji, nawet jeśli jest boleśnie oczywista.

Ten etap uruchomi proces uzdrawiania podwójnym płomieniem.

Biegacz i dynamika ścigacza

blond kobieta w szarej bluzie stojąca w pobliżu góry

W miarę jak napięcie rośnie, różnice będą stawać się coraz większe, dopóki jedno z was nie zacznie uciekać, a drugie spróbuje wszystkiego, co w jego mocy, aby pozostać.

Innymi słowy, tutaj zaczyna się dynamika biegacza/ścigacza.

Na tym etapie wszystko może się zdarzyć. Czasami biegacz dosłownie znika lub przerywa wszelki kontakt, pozostawiając ścigającego zdezorientowanego, bez żadnego wyjaśnienia.

Jednak większość zależy od dojrzałości obojga. Czasami ta separacja trwa latami, a czasami zostaje rozwiązana w ciągu kilku dni.

Poddanie się

mężczyzna i kobieta przytulają się, stojąc w pobliżu wody

Po burzliwym czasie przychodzi kapitulacja. Po poznaniu swoich niepewności i słabości zaczynacie otwierać się na siebie na głębszym poziomie.

Na tym etapie rozpoznajesz ego i jego gry, pozwalasz sobie na relaks i nie obrażasz się tak łatwo.

Zaczynasz się uczyć, jak nie identyfikować się ze swoimi przeszłymi przekonaniami i bólem.

Ten etap związku nie jest jednorazową rzeczą. Będzie się to powtarzać, gdy będziesz się uczyć i akceptować różne części siebie i siebie nawzajem.

Unia

mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce podczas zachodu słońca

Na tym, ostatnim etapie bliźniaczych płomieni, oboje odnajdziecie spokój i wzajemne zainteresowanie, które przyniosą wam poczucie radości i spełnienia.

W miarę jak ego słabnie, cechy takie jak przebaczenie, empatia i cierpliwość stają się częścią twojego codziennego życia i związku.

Oboje pracujecie na rzecz zjednoczenia i błogości.

Owinąć…

Proces uzdrawiania bliźniaczymi płomieniami jest wyboistą ścieżką i każdy, kto spodziewa się bajki, będzie głęboko rozczarowany.

Jednak warto i prędzej czy później tak się stanie. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć cierpliwość i miłość do swojego partnera.

Relacje bliźniaczych płomieni są takie same, jak każdy inny związek w tym sensie, że będą wymagały ogromnego poświęcenia i dostosowania, ale chodzi o to, że te relacje będą stale przypominać ci o twoim życiowym celu.

Poprzez swój bliźniaczy płomień będziesz mógł odkrywać części siebie, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś, a one spowodują wzrost, o którym nie wiedziałeś, że jest możliwy.

W nagrodę za odwagę, by stawić czoła swoim lękom, zdobędziesz głębokie zrozumienie życia i związanej z nim błogości. Twoje lęki znikną i zaczniesz żyć swoim życiem autentycznie i swobodnie.

Autorka Nikki Rowe doskonale podsumowała podróż bliźniaczych płomieni następującymi słowami:

Jeśli masz szczęście, natkniesz się na pewną osobę, która całkowicie wstrząśnie Twoim życiem. Iskra tak głęboka, że ​​czujesz ją przed spotkaniem, przygotowanie duszy na drastyczną zmianę. Niezależnie od tego, czy to przypadkowe spotkanie jest ulotne, czy też oznacza długowieczność, jest to drogowskaz, którego nie będziesz w stanie zignorować i będziesz zupełnie inną osobą, niż byłeś wcześniej. To jest magia, to jest przeznaczenie, to jest cel. I dlatego żyjemy, aby doświadczyć duszy w ludzkiej postaci i objąć głębię życia.