Ostateczna lista romantycznie słodkich rzeczy do zrobienia dla twojej dziewczyny - Grudzień 2021

Jeśli zabrakło Ci romantycznych pomysłów na słodkie rzeczy do zrobienia dla swojej dziewczyny (lub dziewczyny, którą lubisz), to dobrze trafiłeś!

Kiedy naprawdę podoba ci się ta wyjątkowa dziewczyna, czyli gdy naprawdę jesteś dla niej ponad miarę, pragnienie, aby pokazać jej swoje uczucia, staje się naprawdę silne w tobie. Chcesz być romantyczny i kochający, ale czasami po prostu nie wiesz, jak okazać swoją miłość swojej dziewczynie, z wyjątkiem powiedzenia jej prostego „Kocham cię”.Nie martw się, rozumiemy cię. Jest całkowicie w porządku (czasami) nie wiedzieć, co robisz lub nie masz pomysłów, jeśli chodzi o rzeczy romantyczne. W końcu musimy przyznać, że naprawdę trudno jest facetowi stale podążać za tymi wszystkimi uroczymi rzeczami, romantycznymi niespodziankami i słodkimi romantycznymi gestami.

(Ale nie cała nadzieja została utracona.) Dziś rozwiążemy ten problem, korzystając z poniższej listy romantycznie słodkich rzeczy do zrobienia dla twojej dziewczyny i kilku przydatnych porad, jak sprawić, by poczuła się wyjątkowo! Gotowy? Zacznijmy!

1. Podwieź ją

Jedną ze słodkich rzeczy dla twojej dziewczyny jest podwiezienie jej, gdy jej potrzebuje.restaurantes que venden macarrones con queso

Nie twierdzę, że powinieneś zostać jej osobistym kierowcą, ale byłoby wspaniale, gdybyś czasem ją zaskoczył i na przykład czekał na nią po pracy lub po pracowitym dniu. Możesz też zaoferować, że ją odwiedzisz po nocy spędzonej z dziewczynami, aby nie musiała zawracać sobie głowy złapaniem taksówki.

Pokaż jej, że może na ciebie liczyć i że jesteś tam, aby ułatwić jej życie.

2. Uczyń ją playlistą

Chcesz, aby twoja dziewczyna myślała o tobie nawet wtedy, gdy nie jesteś tuż obok niej i jeszcze bardziej się w tobie zakochała?Cóż, najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest utworzenie listy odtwarzania zawierającej wszystkie utwory, które przypominają jej o Tobie, które mogą przypominać jej o Tobie lub niektórych utworach, które lubisz. Mogą to być piosenki miłosne lub inne rodzaje piosenek.

Chodzi o to, że w ten sposób możesz mieć pewność, że twoja dziewczyna będzie myślała o tobie za każdym razem, gdy jeździ i słucha twojej listy odtwarzania. Czy to nie jest jedna z najsłodszych rzeczy, które możesz dla niej zrobić?

Zobacz także: 25 najlepszych romantycznych piosenek miłosnych dedykowanych Twojemu kochankowi

3. Daj jej swoje buty

Więc większość dziewczyn uwielbia nosić wysokie obcasy. I chociaż mogą sprawić, że prawie każdy strój będzie wyglądał spektakularnie, prawda jest taka, że ​​wysokie obcasy mogą być dość niewygodne w noszeniu, a jest to szczególnie ważne, gdy spędzasz na nich dużo czasu.

A twoja dziewczyna nie jest wyjątkiem. Wysokie obcasy mogą przysparzać jej wiele bólu, ale pewnie będzie o tym milczeć. I tam powinieneś wkroczyć.

Jeśli zauważysz, że buty twojej dziewczyny ją zabijają, nie wstydź się, by zaoferować jej swoje buty, aby mogła trochę odpocząć. To dla niej miła rzecz i pozwoli zaoszczędzić jej wielu kłopotów!

Możesz także zaoferować, że zabierzesz ją na górę lub po prostu pomożesz jej chodzić. Zaufaj mi, doceni fakt, że zauważyłeś, że nie czuje się komfortowo i że zależy ci na tym, by jej pomóc.

4. Zrób jej spersonalizowany prezent

Nie ma osoby, która nie lubi otrzymywać prezentu od ukochanej osoby. Ale chociaż możesz pomyśleć, że twoja dziewczyna wolałaby, abyś kupił jej jakieś drogie rzeczy, prawda jest zupełnie inna.

Jeśli ta dziewczyna naprawdę cię kocha, nie będzie zainteresowana twoimi pieniędzmi i nie spodziewa się, że kupisz jej fantazyjne prezenty, które może pochwalić, takie jak markowe ubrania lub kosztowna biżuteria. Nie spodoba ci się, że wydajesz na nią zbyt dużo pieniędzy, nawet jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Ta dziewczyna poczuje się kochana i będzie najszczęśliwsza, jeśli zobaczy, że włożyłeś jeszcze więcej wysiłku, aby dać jej prezent. Oznacza to, że powinieneś kupić jej coś, o czym pamiętasz, o czym ci mówiła, lub że powinieneś spróbować i zrobić jej prezent dla majsterkowiczów własnymi rękami.

Pamiętaj też, aby codziennie zaskakiwać ją małymi prezentami, a nie tylko na specjalne okazje, takie jak Walentynki. Jeśli to zrobisz, doceni to bardziej i będzie wiedziała, że ​​naprawdę o niej myślisz cały czas, a nie tylko czekasz na wyjątkowy dzień, aby okazać jej uczucia.

5. Oglądaj z nią jej ulubiony program

Musisz pamiętać o jednej rzeczy - jeśli chcesz zdrowego i dojrzałego związku, nie możesz być tylko chłopakiem swojej dziewczyny. Zamiast tego powinieneś być jej najlepszym przyjacielem.

A to oznacza, że ​​czasami będziesz robić rzeczy, których tak naprawdę nie lubisz, aby uszczęśliwić swoją dziewczynę. A jeśli naprawdę ją kochasz, nie będzie to dla ciebie żadnym problemem.

Jedną z tych rzeczy jest oglądanie z nią ulubionego programu telewizyjnego twojej dziewczyny. Być może jest to gatunek, którego nie lubisz i być może nie będziesz zainteresowany oglądaniem, ale jeśli chcesz zrobić coś słodkiego dla swojej dziewczyny, to jest to.

I nie mówię o oglądaniu tylko jednego odcinka. Nie, mówię o spędzeniu z nią całego weekendu w łóżku, maratonie Netflix, sesjach przytulania i jedzeniu popcornu.

To może wydawać się dla ciebie nieistotne i nic Cię to nie kosztuje, ale zaufaj mi - gotowość do robienia z nią ulubionych rzeczy wywoła uśmiech na twarzy twojej dziewczyny, i o to właśnie chodzi, prawda?

6. Idź z nią na zakupy

Kolejną rzeczą, której większość mężczyzn nie lubi robić i nie wie, że uszczęśliwienie ich kobiety jest pójściem z nimi na zakupy.

Wiem, że spędzanie wielu godzin na zakupach jest męczące i bezcelowe, ale jest to po prostu coś, co lubi twoja dziewczyna. Dlatego jeśli chcesz zrobić dla niej coś słodkiego, zdecydowanie powinieneś jej towarzyszyć.

Tak, prawdopodobnie przez większość czasu robi zakupy ze swoimi dziewczynami, ale nie powinieneś zostawiać jej wisi, jeśli jej przyjaciele są zajęci i nie mogą tego zrobić.

Poza tym, ta dziewczyna chce być piękna i atrakcyjna w twoich oczach, a to by dla niej wiele znaczyło, gdybyś pomógł jej wybrać jej stroje. Ceni twoje opinie i byłaby wdzięczna, gdybyś pomógł jej wybrać rzeczy, które najlepiej na niej wyglądają.

Ponadto zobaczy, że jesteś prawdziwym mężczyzną, który nie czuje się niepewnie, robiąc coś, co nie jest tak typowe dla większości mężczyzn. Kobiety chcą być z mężczyzną, który nie obchodzi mnie, co myślą inni ludzie i kto zrobiłby dla nich wszystko.

7. Napisz jej list miłosny

Jeśli chcesz zrobić coś romantycznego i niezapomnianego dla swojej dziewczyny i jeśli chcesz, aby poczuła się wyjątkowo, najlepszym pomysłem jest napisanie jej listu miłosnego lub listu miłosnego.

Nie myśl, że jest to tandetne lub żałosne, ponieważ zaufaj mi - każda dziewczyna chciałaby, aby jej chłopak napisał jej list miłosny. To nie jest coś przestarzałego i staromodnego. Zamiast tego odświeżenie twojej dziewczyny spowoduje otrzymanie od kogoś odręcznego listu zamiast otrzymywania wiadomości SMS lub e-mail.

Może to być świetny sposób, aby wyrazić swoje uczucia do swojej dziewczyny, zwłaszcza jeśli masz problemy z osobistym wyrażeniem ich. Pisanie słodkich wiadomości daje wystarczająco dużo czasu, aby wyrazić swoje emocje w słowach i nie pozwala się zbyt nerwowo, jeśli obiekt twoich uczuć stoi przed tobą.

Pamiętaj - list miłosny to coś, co każda dziewczyna zachowa i będzie pielęgnować na zawsze, i coś, czego nigdy nie zapomni.

Zobacz także: Top 45 cudownie romantycznych sposobów na powiedzenie „Kocham cię”

8. Porozmawiaj z nią przez telefon

Jeśli chodzi o mówienie, mężczyźni i kobiety są zupełnie inni. Podczas gdy większość kobiet uwielbia rozmawiać na dosłownie o czymkolwiek, mężczyźni wolą wyjaśnić wszystko w kilku zdaniach. I prawdopodobnie jesteś taki - prawdopodobnie wolisz, powiedzmy, wysłać SMS-a do swojej dziewczyny, zamiast dzwonić do niej przez telefon.

Ale jedną z najsłodszych rzeczy dla twojej dziewczyny jest zadzwonienie do niej bez wyraźnego powodu i rozmawianie z nią tak długo, jak zechce. Pozwól jej porozmawiać z tobą o tym, jak minął jej dzień lub o niektórych sprawach, które ją niepokoją w tym czasie.

Zadzwoń, by po prostu życzyła sobie dzień dobry lub słodkich snów, zanim pójdzie spać.

W ten sposób pokazujesz jej, że jesteś zainteresowany jej życiem i że zawsze może liczyć na twoje wsparcie, a także, że zawsze będziesz jej ramieniem i płaczesz, i że stawiasz ją na pierwszym miejscu, jeśli nic więcej. Zawsze pamiętaj, że chodzi o małe rzeczy!

Oczywiście, jeśli jesteś zajęty lub masz napięty harmonogram, możesz po prostu zadzwonić do dziewczyny i powiedzieć jej, że tęsknisz za nią, że o niej myślisz lub po prostu ją kochasz. Często wysyłanie SMS-ów to jedna z rzeczy, które możesz zrobić. W SMS-ie jest mnóstwo słodkich rzeczy do zrobienia dla twojej dziewczyny. Możesz wysłać jej słodkie emotikony, gify, śmieszne memy, nazywasz to.

A wszystko to wystarczy, by rozjaśnić ją przez cały dzień!

9. Opowiedz jej bajkę na dobranoc

Możesz myśleć, że to dziecinne, ale inną słodką rzeczą dla twojej dziewczyny jest opowiedzenie jej na dobranoc.

Możesz opowiedzieć jej historię o tym, jak się poznaliście i historię o swojej miłości, lub po prostu opowiedzieć jej bajkę. Tak czy inaczej, chodzi o to samo - powinieneś mówić jej o miłości i o rzeczach, które odepchną jej negatywne myśli.

Będzie to szczególnie miłe, jeśli ty i twoja dziewczyna nie mieszkacie razem, ponieważ wtedy prawdopodobnie nie pójdziecie razem spać. Ale istnieje rozwiązanie każdego problemu. Możesz zadzwonić do swojej dziewczyny i opowiedzieć jej historię na dobranoc.

W ten sposób usłyszy Twój głos przez telefon, który sprawi, że poczuje, że jesteś tuż obok niej, kiedy zamyka oczy. Zasypia spokojnie, a ty jesteś ostatnią osobą, która przyszła jej do głowy, gdy się obudziła.

Zobacz także: 22 opowieści na dobranoc dla twojej dziewczyny

10. Zrób jej zdjęcie

Ogólnie rzecz biorąc, dziewczyny uwielbiają robić zdjęcia pięknych chwil i ludzi w ich życiu. Więc jeśli twoja dziewczyna naprawdę cię kocha, prawdopodobnie robi ci zdjęcia przez cały czas i za każdym razem, kiedy spędzacie razem, a ten jej nawyk mógł nawet zacząć działać ci na nerwy.

Również prezentowanie swojego związku w mediach społecznościowych jest bardzo ważne dla twojej dziewczyny. Lubi publikować szczęśliwe zdjęcia waszej dwójki i robi to bardzo ostrożnie, a wysiłek włożony w coś tak nieistotnego może jeszcze bardziej denerwować.

Ale jeśli chcesz zrobić dla niej coś uroczego, zapomnij o swoich opiniach na temat robienia zdjęć i mediów społecznościowych.

Zamiast tego zamień się w profesjonalnego fotografa i wyobraź sobie, że jest twoją modelką. Umów się na sesję zdjęciową dla was dwojga, bądźcie bardziej cierpliwi, gdy poprosi was o zrobienie sobie zdjęcia, a nawet zaoferujecie jej sfotografowanie.

11. Daj jej kurację spa

Kiedy twoja dziewczyna wraca do domu po długim dniu w pracy, potrzebuje tylko czegoś, co pozwoli jej się zrelaksować i sprawi, że zapomni o swoich problemach. A czy jest na to lepszy sposób niż kąpiel z bąbelkami lub masaż?

Zaufaj mi, twoja dziewczyna spodoba się i doceni to domowe leczenie spa bardziej niż zabranie jej do prawdziwego centrum spa, ponieważ będzie to dowód na twoje wysiłki, aby ją uszczęśliwić.

Łatwo jest przekształcić pokój lub łazienkę w małe centrum spa. Możesz nawet zaskoczyć swoją dziewczynę, dodając różne zapachy lub zapalając świece, aby wszystko urozmaicić.

Uwierz mi, twoja dziewczyna niewątpliwie doceni ten twój romantyczny gest, ponieważ pokaże jej, że chcesz widzieć ją zrelaksowaną i wygodną, ​​że jesteś mężczyzną, który dba o jej potrzeby i myśli o jej samopoczuciu.

Ponadto, jeśli masz dzieci, zabierz je na kilka godzin, aby mogła się naładować i cieszyć się z samodzielności. W ten sposób przeżyje najlepsze spa! (I to da ci również dużo punktów brownie.)

12. Kup jej kwiaty

Bez względu na to, co mówią, prawie każda dziewczyna uwielbia kwiaty. Po prostu sprawia, że ​​czujemy się bardziej kobiecy i jest oznaką uwagi, której nikt nie może odmówić.

Jedną ze słodkich rzeczy dla twojej dziewczyny jest kupowanie jej kwiatów. I nie radzę, abyś robił to w specjalną randkę, taką jak Walentynki, lub dawał dziewczynie kwiaty po walce - powinieneś je kupić bez wyraźnego powodu, aby pokazać jej, jak wyjątkowa jest dla ciebie, a to zaskoczy jej jeszcze bardziej.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz potajemnie wysłać jej kwiaty na jej adres domowy lub służbowy, co może sprawić, że zastanowi się, kim jest jej tajny wielbiciel. Nie zapomnij też zabrać ze sklepu niektórych swoich ulubionych przekąsek i słodyczy i ukryć je w kwiatach.

Ale zanim zdecydujesz się kupić jej kwiaty, powinieneś spróbować dowiedzieć się, jakie kwiaty są ulubione przez twoją dziewczynę. Chociaż nigdy nie możesz się pomylić z czerwonymi różami, ponieważ symbolizują one miłość, twój gest będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, jeśli dasz tej dziewczynie jej ulubione kwiaty.

13. Zaplanuj coś spontanicznie

Jeśli ty i twoja dziewczyna jesteście w długotrwałym związku, spędzacie dużo czasu razem, robiąc te same rzeczy, i naturalne jest popadnięcie w rutynę. Znacie nawzajem nawyki i po prostu wiecie, czego oczekiwać od drugiej osoby.

Ale jeśli zabrakło Ci słodkich rzeczy i pomysłów na randki, ale nadal chcesz zrobić coś słodkiego dla swojej dziewczyny, wyjdź ze strefy komfortu i zaplanuj coś spontanicznego tylko dla was dwojga. Poproś ją, aby towarzyszyła ci w jakiejś przygodzie, w której oboje spędzicie czas, robiąc coś, czego wcześniej nie robiliście.

Pokaż jej, że pamiętasz rzeczy z jej listy życzeń lub kiedy powiedziała ci, gdzie chce iść i kupić bilety na to miejsce. Umów się na wycieczkę lub weekendowy wypad dla was dwojga, nie mówiąc jej o tym.

Lub zabierz ją na romantyczną randkę do miejsca, w którym byłeś na pierwszej randce. Jeśli to zrobisz, doceni twoją troskliwość i zauważy, że pamiętasz, kiedy pierwszy raz wychodziłeś, i wszystkie inne szczegóły.

Pamiętaj - to nie musi być nic kosztownego, chodzi o to, że pokazujesz jej, że nadal masz spontaniczną stronę i że nadal zwracasz uwagę na wszystko, co ma do powiedzenia. Jestem pewien, że ta data będzie ją wyróżniać i że nigdy jej nie zapomni.

14. Komplementuj ją

Kiedy lubisz dziewczynę, nie zapomnij dać jej wystarczająco dużo komplementów, ponieważ są to słodkie rzeczy, które każda dziewczyna lubi.

Ale bądź ostrożny - nie komplementuj tylko jej wyglądu. Zamiast tego komplementuj jej mózg, jej miękkie serce lub jej uprzejmość, ponieważ doceni to bardziej, a na pewno wyróżnisz się na tle innych facetów, którzy komplementują ją tylko za jej atrakcyjność.

Kiedy komplementujesz dziewczynę, musisz upewnić się, że te komplementy są szczere i że naprawdę masz na myśli ich, ponieważ każda dziewczyna może powiedzieć, kiedy próbujesz namówić ją na coś, a kiedy używasz komplementów.

Jedną z najsłodszych rzeczy, jakie możesz dla niej zrobić, jest pisanie komplementów jako małych notatek i rozrzucanie ich po całym miejscu i udzielanie wskazówek na każdym z nich, które poprowadzą ją do następnego. Będzie zaskoczona i szczęśliwa, że ​​ma takiego chłopaka jak ty!

Zobacz także: Top 20 komplementów dla dziewcząt (Make Her Feel Special)

15. Przeczytaj jej ulubioną książkę

Jeśli naprawdę chcesz poznać swoją dziewczynę i pokazać jej, że jesteś nią zainteresowany, musisz zainteresować się również jej hobby.

Dlatego jeśli twoja dziewczyna lubi czytać, dobrym pomysłem byłoby przeczytanie jej ulubionej książki, nawet jeśli zakładasz, że ci się nie spodoba.

Nie robisz tego z siebie - robisz to, ponieważ chcesz pokazać jej, jak ważna jest dla ciebie. Poza tym chcesz się dzielić z tą dziewczyną jak najwięcej i upewnić się, że oboje zawsze będziecie mogli porozmawiać o różnych rzeczach i jaki jest lepszy sposób niż czytanie jej ulubionej książki?

16. Bądź dżentelmenem

Pamiętaj o jednej rzeczy: bez względu na to, w jakiej epoce żyjesz i ile masz lat, bycie dżentelmenem nigdy nie wychodzi z mody.

Więc jeśli naprawdę chcesz zrobić coś miłego dla swojej dziewczyny, zdecydowanie powinieneś traktować ją jak damę. Powinieneś być dżentelmenem.

Powinieneś pocałować tę dziewczynę w rękę, pomóc jej wejść i wyjść z samochodu, kupić jej kwiaty, otworzyć dla niej drzwi itp. Najlepsze prezenty pochodzą prosto z serca i pragnienia, aby ukochana osoba poczuła się wyjątkowo.

Każda dziewczyna uwielbia, gdy szanujesz jej granice jak prawdziwy dżentelmen. Zaufaj mi, spodoba jej się robienie uroczych rzeczy, takich jak całowanie cię lub trzymanie się za ręce, jak w dawnych czasach, bez niczego innego między tobą.

To pokaże jej, że nie jesteś chłopcem, który chce się położyć. Zamiast tego jesteś prawdziwym mężczyzną, który prawdopodobnie ma z nią poważne intencje.

17. Gotuj dla niej

Kolejną naprawdę słodką rzeczą dla twojej dziewczyny jest gotowanie dla niej. Nie muszą to być wyszukane posiłki, ale chodzi o to, że włożyłeś cały swój wysiłek i starałeś się zaskoczyć swoją dziewczynę.

Możesz ugotować jej obiad lub lunch z jej ulubionym ciastem lub lodami jako deserem i, oczywiście, butelką wina, lub możesz zrobić jej śniadanie w łóżku lub kanapkę do pracy przy filiżance kawy. Tak czy inaczej, będzie bardziej niż zachwycona!

Przede wszystkim pokazujesz swojej dziewczynie, że nie popadasz w stereotypy dotyczące płci, a poza tym pokazujesz jej, jak dbasz o jej potrzeby.

18. Napisz jej piosenkę

Ta jest świetną alternatywą dla jej listy odtwarzania i wymaga nieco więcej wysiłku. Ale nie bój się. Nie musisz być pisarzem ani poetą, aby napisać coś znaczącego, co sprawi, że poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Wszystko, co musisz zrobić, to napisać słowa, które pochodzą z twojego serca.

Znalezienie idealnych słów do wyrażenia emocji zajmie trochę czasu, ale w końcu będzie to warte każdej sekundy! Jej piękny uśmiech i uznanie będą twoją największą nagrodą.

Końcowe przemyślenia

Każda z tych 18 słodkich rzeczy dla twojej dziewczyny może być idealnym sposobem na pokazanie jej, jak bardzo ją kochasz i jak wiele dla ciebie znaczy. Kluczem jest podjęcie wysiłku i zainwestowanie swojego serca zamiast pieniędzy. Nigdy tego nie zapominaj.

Najlepsze romantyczne gesty dotyczą małych rzeczy! Możesz być milionerem, ale to nie znaczy, że możesz sprawić, że twoja dziewczyna poczuje się kochana. Słodkie rzeczy i romantyczne gesty to najlepsze sposoby na okazanie uczuć i miłości do ukochanej osoby, a wiele z nich wymaga tylko czasu.