The Ultimate Guide Jak uwieść swoją żonę - Wrzesień 2022

Jeśli zastanawiasz się, jak uwieść swoją żonę jak zawodowiec i przywrócić iskrę w swoim małżeństwie, to po prostu wylądowałeś we właściwym miejscu!

Kiedy zacząłeś się spotykać, wszystko było nowe, ekscytujące i świeże jak letnia bryza.Uwodzenie swojej ówczesnej dziewczyny, która stanie się twoją przyszłą żoną, było łatwe jak ciasto - zawsze wiedziałeś, które przyciski należy nacisnąć, aby poczuła się wyjątkowo i wprawiła ją w dobry nastrój, prawda?

Twoje pożądanie seksualne i związek emocjonalny osiągały szczyt jak kariera gwiazdy porno.

Twoje życie seksualne składało się z długich gier wstępnych, gorących strojów, seksownej bielizny, brudnych SMS-ów na co dzień - nazywasz to.W tamtym czasie nie było możliwe, aby twój popęd seksualny lub związek emocjonalny zanikły lub zniknęły, ponieważ każde uprawianie miłości wydawało się, że to pierwszy raz.

Każdy dotyk czuł się jak elektryczność w twoim ciele z całej pasji i pragnienia.A potem, po długotrwałym związku, nagle budzisz się jako żonaty mężczyzna.

Twoja żona dręczy cię brudnymi skarpetkami pod łóżkiem, dzieci krzyczą po domu (jeśli je masz), najbliższa fizyczna intymność to przypadkowe dotknięcie żony podczas snu (a czasem nawet za to przepraszam).

Zaczynasz się zastanawiać, kto zastąpił tę seksowną kobietę z dzikiej bestii, w której kiedyś się zakochałeś, ponieważ to rodzaj kobiety jest niemożliwe włączyćdotknij, nie mówiąc już o niczym innym.

To rodzaj kobiety ciągle dręczy losowe rzeczy i zabija twoje popęd płciowy ze wzmianką o brudnych skarpetkach, naczyniach i setkach innych rzeczy.

Cóż, mój przyjacielu, tak funkcjonuje życie małżeńskie.

Walczysz, krzyczysz na siebie, lista potencjalnych argumentów jest coraz dłuższa, śmiejesz się, żyjesz. A jedynym sposobem na przywrócenie starej iskry w małżeństwie jest nauczenie się, jak uwieść swoją kobietę!

Tak. Jeśli chcesz przestać słyszeć zdania typu „Boli mnie głowa,' lub „Cholera, powiedziałem ci, żebyś myła naczynia dziś, a nie jutro” musisz odświeżyć pamięć o urokach uwodzenia, ponieważ szczęśliwa i zadowolona kobieta równa się szczęśliwemu małżeństwu.

Rzeczywiście, sztuka uwodzenia jest twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o małżeństwo, ponieważ utrzymywanie swojej iskry przy życiu jest pracą na pełny etat, a nie tylko czymś zarezerwowanym na początek twojego związku.

Pragnienie kobiety musi być odżywione, aby być stałym i rozwijać się w coś większego i większego.

Ponieważ wysiłek jest GORĄCY!

Bycie miłym facetem nie pomoże ci wzmocnić małżeństwa, jeśli nie nauczysz się sztuki uwodzenia, która pomoże przenieść małżeństwo na wyższy poziom.

Twoje małżeństwo wypełni się pasją, gdy nauczysz się, jak wchodzić w interakcje z żoną na poziomie, który ponownie naciska te przyciski i sprawia, że ​​czuje się wyjątkowa, kochana i doceniana.

A oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić! Zapnij pasy i zacznijmy!

como tener la mejor eyaculacion

KROK 1: Przypomnij sobie, dlaczego się w niej zakochałeś

Aby móc uwieść swoją żonę, musisz upewnić się, że robisz to, ponieważ CHCESZ, a nie dlatego, że MUSISZ.

Jeśli twoje intencje są czysto fizyczne, twoja kobieta to zauważy i nie będziesz w stanie jej odpowiednio uwieść.

Kobiety mają to poczucie, które mówi im, gdy ktoś jest wobec nich nieuczciwy. Nie zakochują się w fałszywych słowach lub czynach.

Uwiedzenie kobiety polega przede wszystkim na dotarciu do serca, a nie tylko przygotowaniu jej do miłości.

I dlatego musisz przede wszystkim przypomnieć sobie powody, dla których się w niej zakochałeś.

Pomyśl o jej pierwszym zobaczeniu, o tej jasnej iskrze w jej oczach, o jej cieple…

Pomyśl o swojej pierwszej randce, jej uśmiechu, chodzisz ramię w ramię jak dwoje zakochanych nastolatków.

Pomyśl o jej wyjątkowej osobowości. Co najbardziej ją pociągało? Pomyśl o tym uczuciu, kiedy powiedziała „tak” i sprawiła, że ​​poczułeś się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie.

A potem zadaj sobie pytanie, czy chcesz, aby ta kobieta była szczęśliwa, zadowolona i kochana ponownie.

Zadaj sobie pytanie, czy chcesz ponownie przynieść starą iskrę w swoim małżeństwie, ponieważ naprawdę chcesz jej całym sercem, a nie dlatego, że czujesz, że powinieneś to zrobić.

Jeśli twoje intencje są we właściwym miejscu, wiesz, że jesteś gotowy, aby zacząć ożywić swoją pasję i uczynić swoją żonę najszczęśliwszą kobietą na ziemi.

KROK 2: Zacznij brać odpowiedzialność za swoje działania (i niedziałania)

Mężczyźni mają takie myślenie, że jeśli kobieta odrzuci je z wymówki, takiej jak silny ból głowy (jak dotąd po raz tysięczny), wszystko, co muszą zrobić, to po prostu poczekać i wszystko samo wróci na swoje miejsce.

Nie!

Jeśli kobieta powie ci kiedyś, że nie ma nastroju z powodu bólu głowy, prawdopodobnie nie kłamie.

Ale jeśli kobieta ciągle powtarza to samo za każdym razem, gdy wyczuwa, że ​​inicjujesz seksowny czas, to wiedz, że to nie przypadek, a to za poważny powód.

Zamiast więc tylko czekać na rozwiązanie problemów we własnym zakresie, zacznij myśleć o tym, czy możesz zrobić coś inaczej, co pomoże jej się otworzyć i zwiększyć jej pożądanie seksualne i potrzebę połączenia. Podsumowując, zacznij brać odpowiedzialność za swoje czyny i niedziałania.

Przewiń film w swojej głowie i zastanów się, czy coś się wydarzyło wcześniej, co mogło ją tak poczuć.

Albo zastanów się, czy poświęciłeś jej wystarczająco dużo uwagi, czy sprawiałeś, że od czasu do czasu czuła się wyjątkowa, czy po prostu czekałeś jako bierny obserwator.

Zamiast po prostu czekać na rzeczy do rozwiązania samodzielnie, zacznij robić następujące rzeczy, które sprawią, że znów się w tobie zakocha!

Zobacz także: 7 znaków żony odległej emocjonalnie i dlaczego tak się stało

KROK 3: Rozjaśnij swój dzień drobiazgami, które znaczą DUŻO

Czy wiesz, że Twój występ w ciągu dnia i każde wypowiedziane słowo mogą mieć duży wpływ na popęd seksualny żony?

Każda instrukcja na temat szczęśliwego małżeństwa mówi ci to samo: chodzi o małe rzeczy! Ponieważ kobiety zapamiętują WSZYSTKO.

Zapamięta, czy powiedziałeś coś obraźliwego, jeśli ją zaniedbałeś, jeśli spojrzałeś na nią tak, jeśli zapomniałeś coś zrobić, jeśli byłeś tylko czymś niezainteresowanym kanapą, a zwłaszcza, jeśli podłożyłeś brudne skarpetki pod łóżko.

Zapamięta to wszystko i sprawi, że poczuje się zawiedziona, lekceważona i niedoceniona.

A kiedy kobieta tak się czuje, zdecydowanie nie ma nastroju na nic, nie mówiąc już o seksie.

Nie mówię ci, że powinieneś robić rzeczy, aby przygotować ją do działania. Nie.

Powinieneś rozjaśnić jej dzień drobnymi rzeczami, aby przede wszystkim poczuła się kochana, a następnie podzielić się z nią tą miłością między prześcieradłami.

Możesz pomóc jej w praniu, zmywaniu naczyń, możesz zabrać dzieci do szkoły, możesz przygotować jej ulubiony posiłek, możesz zrobić jej kawę tak, jak ona lubi, możesz pochwalić jej wybór stroju tego dnia, możesz ją przytulić …

Wszystkie te rzeczy nie zajmą dużo czasu, ale będzie to oznaczało dla niej świat!

I nawet jeśli spieprzysz niektóre rzeczy w tym procesie, nie wścieka się tak łatwo, bo zobaczy, że próbujesz. A próba oznacza dbanie o jej uczucia.

KROK 4: Okazuj uczucia

Pamiętaj, kiedy wciąż się spotykasz i całujesz z pasją, jakby nie było jutra.

Nigdy nie zapomnisz pocałować jej, kiedy się rozstałeś, i zawsze wysyłałeś jej SMS-y po powrocie do domu. Byliście w kontakcie na co dzień, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

W małżeństwie okazywanie uczuć staje się obowiązkiem, ponieważ ludzie stają się leniwi.

Myślą, że po ślubie automatycznie oznacza to, że powinni przestać się starać, ponieważ ich praca tutaj jest zakończona.

Udało im się zdobyć tę wyjątkową kobietę, a teraz ona należy do nich.

Cóż, może udało ci się ją wygrać, ale jeśli nie będziesz kontynuował wysiłków, aby to zrobić, twoje uczucie, pasja i miłość zaczną powoli zanikać.

Jeśli chcesz nauczyć się, jak właściwie uwodzić swoją żonę, musisz codziennie okazywać uczucia.

Przytul ją

Przytul ją rano, kiedy się obudzi, kilka razy w ciągu dnia i kiedy idziesz spać.

Przytulanie pomaga kobietom uwolnić hormon zwany oksytocyną - hormon dobrego samopoczucia - który sprawia, że ​​czuje się kochana.

Pocałuj ją

Pocałuj ją w czoło (zwłaszcza, gdy wyjeżdżasz do pracy), ponieważ dzięki temu poczuje się wyjątkowo kochana i wyjątkowa.

Pocałuj ją namiętnie, gdy tylko będziesz mieć okazję, pocałuj ją w policzek, gdy jest głupia, pocałuj jej ramiona i całe ciało, aby pokazać jej, jak bardzo o niej szalejesz.

Daj jej masaż

Upewnij się, że wykonasz masaż po długim dniu w pracy, a zwłaszcza gdy skarży się, że czuje się zmęczona lub boli ją głowa.

Masaż rozluźni zarówno jej ciało, jak i umysł, a może nawet doprowadzić do czegoś bardziej pikantnego, co sprawi, że poczuje się jeszcze lepiej.

Pamiętaj też o dodaniu zapachowych świec, kieliszka wina i innych romantycznych środków, które dodadzą temu wyjątkowemu akcentowi.

Zapytaj ją o jej dzień

Wiele osób uważa, że ​​okazywanie uczuć wiąże się wyłącznie z uczuciami fizycznymi. Ale to nie jest prawda.

Możesz okazywać swoje uczucia za pomocą słów - pytając ją o jej dzień i uważnie słuchając tego, co ma do powiedzenia.

Dzięki temu dowie się, że interesuje Cię to, co dzieje się w jej życiu i że nie jest sama.

Zapewni to ją, że może polegać na tobie, swoim współmałżonku i że nie będzie musiała dźwigać wszystkich swoich ciężarów sama. Że ma bezpieczne miejsce na wentylację w razie potrzeby i jest zrozumiana.

KROK 5: Spraw, by poczuła się wyjątkowo

Na ziemi nie ma ani jednej duszy, która nie cieszy się, gdy ktoś sprawia, że ​​czują się wyjątkowo.

To najwyższy znak szacunku, miłości i przywiązania. Sprawienie, by ktoś poczuł się wyjątkowo, oznacza poinformowanie go, że jesteś dla niego teraz i zawsze, i że jesteś gotów zejść z drogi, jeśli to konieczne, aby tylko poczuć się dobrze.

I prawdopodobnie ćwiczyłeś to przed ślubem, ponieważ była to istotna część twojego planu, jak ją przekonać.

A teraz musisz robić to samo, jeśli chcesz nauczyć się ją uwodzić i dać jej do zrozumienia, że ​​wciąż jest wyjątkową kobietą, w której kiedyś się zakochałeś!

Sprawisz, że poczuje się wyjątkowo, jeśli:

Rozśmiesz ją

Przed ślubem pewnie znałeś na pamięć każdy żart w Internecie i upewniał się, że umieścisz go w każdej randce, abyś mógł ją rozśmieszyć.

Podobnie jest w małżeństwie. Uwodzenie oznacza, że ​​twoja kobieta czuje się zrelaksowana, szczęśliwa i szczęśliwa.

I śmiech zrobi dokładnie to. Zamiast więc narzekać na coś złego, co się stało, po prostu się z tego wyśmiewaj i jak najlepiej wykorzystaj sytuację.

Opowiedz jej żart tu i tam, zwłaszcza gdy czuje się źle. Powtórz jej śmieszne scenariusze z pracy, aby mogła być częścią codziennego życia.

Rozśmiesz ją, gdy tylko zobaczysz jej piękny uśmiech, i przypomnij jej, że zależy ci na tym, jak się czuje.

Zobacz także: Jak rozśmieszyć dziewczynę (4 sytuacje, aby wykorzystać swój urok i uniknąć poważnych przewrotów)

Zaskocz ją

Myślę, że nie trzeba podkreślać faktu, że kobiety kochają niespodzianki! Nie tylko kobiety - wszyscy uwielbiamy być zaskoczeni, ponieważ jest to idealna ucieczka od rutynowych i codziennych obowiązków.

Możesz ją zaskoczyć, wysyłając jej kwiaty lub lunch do jej miejsca pracy, kupując nową seksowną bieliznę, która urozmaici twoje życie seksualne, pisząc na kartce papieru kilka powodów, dla których tak szalisz o niej i chowasz ją pod spodem jej poduszka.

Możesz zaplanować niespodziewaną wycieczkę do jakiegoś najlepiej romantycznego miejsca lub miejsca, w którym poznaliście się po raz pierwszy.

Możesz ją zaskoczyć, przytulając ją od tyłu, kiedy najmniej się tego spodziewa, a następnie całując ją namiętnie, mówiąc jej, jak piękna jest, gdy narzeka na swój wygląd, robiąc prezenty na urodziny, które dadzą jej znać, ile wysiłku jesteś gotów włożyć w jej szczęście.

Daj jej komplementy

Komplementy dla kobiety są jak woda dla kwiatu. Niestety wielu mężczyzn zapomina o tym, gdy się pobierają.

Uważają, że ich kobiety powinny już się dowiedzieć, że dobrze wygląda, bo mówili jej to już wiele razy. Ale, podobnie jak mężczyźni, kobiety również czasami czują się niepewnie.

Czasami potrzebują zapewnienia, że ​​ich sukienka wygląda na nich pięknie, że ich fryzura lub kolor szminki pasują do ich stroju, że wciąż są tą samą gorącą kobietą, w której kiedyś się zakochałeś. I tam właśnie wchodzisz!

Jeśli chcesz uwieść swoją żonę i poinformować ją, jak wiele dla ciebie znaczy, koniecznie ją komplementuj, ilekroć masz szansę.

Jedyną regułą, jeśli chodzi o komplementy, jest to, że muszą być autentyczne. Jeśli nie są, to nie są prawdziwe - a ona to wyczuje.

Ilekroć masz ochotę powiedzieć swojej kobiecie, jak piękna jest, nie zatrzymuj tego dla siebie, ponieważ zakładasz, że prawdopodobnie już o tym wie.

Włącz ją do swojego codziennego życia, ponieważ im bardziej ją komplementujesz, tym bardziej czuje się dobrze na jej skórze.

Im bardziej ją komplementujesz i sprawiasz, że czuje się wyjątkowo, tym bardziej będzie zrelaksowana i zadowolona.

Ponieważ robiąc to, usuniesz wszystkie jej niepewności i sprawisz, że poczuje się naprawdę kochana i piękna.

A kiedy kobieta czuje się kochana i piękna, może także czuć się seksowna!

Zobacz także: Top 20 komplementów dla dziewcząt (Make Her Feel Special)

Pracować nad sobą

To, że jesteś teraz w związku małżeńskim, nie oznacza, że ​​nie powinieneś ciągle się poprawiać i inwestować w siebie.

Chcesz sprawić, by ta kobieta była dumna z tego, że wybrała cię na towarzysza życia, prawda?

I dlatego musisz dalej nad sobą pracować, aby pokazać jej, że chcesz stać się najlepszą wersją siebie.

Zaufaj mi, nie ma nic bardziej seksownego.

Jeśli chcesz uwieść swoją żonę jak profesjonalista, rozważ chodzenie na siłownię co najmniej trzy razy w tygodniu (jeśli możesz), zadbaj o swoją reprezentację, wybierając ładne ubrania (nawet jeśli strój jest przeznaczony tylko do użytku w domu), zachowaj swoją włosy ładne i czyste oraz dbaj o swoją higienę.

Jeśli nie masz hobby lub czegoś, co Cię pasjonuje, nadszedł czas, aby znaleźć coś, co sprawi ci przyjemność, coś, co sprawi, że Twój dzień.

Może to być wszystko, od gotowania po lekcje gry na gitarze itp.

Robiąc to wszystko, zrobisz na niej wrażenie. Wysiłek i pasja to najseksowniejsze cechy i jeden z największych naturalnych afrodyzjaków.

Robiąc to wszystko, uwodzisz ją jak profesjonalista i sprawisz, że będzie z ciebie dumna!

KROK 6: Zostań prawdziwym dawcą

Stając się prawdziwym dawcą, nie mam na myśli obsypywania żony drogimi prezentami. Zamiast tego mam na myśli poświęcenie twojej żonie uwagi, miłości i miłości bez proszenia o nic w zamian.

Gdy osiągniesz ten poziom dawania, wiesz, że robisz to dobrze!

Ważne jest, aby wdrażać go we wszystkich aspektach swojego życia razem. Oprócz wyżej wspomnianego okazywania uczuć i sprawiania, by czuła się wyjątkowo, obejmuje to również bycie prawdziwym dawcą, jeśli chodzi o seks.

Zamiast koncentrować się tylko na zaspokajaniu swoich potrzeb i przyjemności, powinieneś skupić się na jej. Jej przyjemność powinna być twoją przyjemnością, bez względu na to, jak dziwnie to może brzmieć.

To jest prawdziwa definicja bycia prawdziwym dawcą.

Upewnij się, że gra wstępna trwa wystarczająco długo, aby mogła przygotować się psychicznie i fizycznie do akcji.

Pamiętaj, że kobiety potrzebują więcej czasu, aby przygotować się na intymność, ponieważ wymagają większej stymulacji i uwagi, aby pomóc im się zrelaksować i nabrać nastroju.

Całuj jej ciało i dotykaj zmysłowo. Podsumowując, wszystko to sprawi, że poczuje się komfortowo i będzie bardzo kochana.

Więc następnym razem nie zdziw się, jeśli zacznie samodzielnie inicjować seksowny czas, ponieważ po prostu nie ma dość.

Pozwól jej poprowadzić Cię przez jej własne sposoby na czerpanie przyjemności!

Pozwól jej się wyrazić. Pozwól jej powiedzieć ci, co lubi w łóżku. Pozwól jej czuć się swobodnie, dzieląc się z tobą pomysłami.

Pozwól jej wybrać pozycje, które preferuje. To ona zna swoje ciało i czuje się najlepiej.

Pocałuj każdy centymetr jej ciała, rozstępy, ramiona, nogi, brzuch. Spraw, by poczuła się komfortowo we własnej skórze.

como sorprender a tu hombre en la cama

Spraw, by zakochała się w swoim ciele! Zamiast skupiać się na tym, co jest dla ciebie dobre, skup się na tym, co jest dla niej dobre, a uda ci się sprawić, by poczuła się naprawdę kochana i pielęgnowana.

Gdy skupisz się na jej szczęściu i wszystkich drobiazgach, które tak wiele dla niej znaczą, z powodzeniem przywrócisz starą iskrę w swoim małżeństwie.

Odniesiesz sukces uwodzić i czyni ją najszczęśliwszą żoną ze wszystkich!

Zobacz także: Pięć ważnych faktów, które powinieneś wiedzieć o fizycznej bliskości w małżeństwie