Brzydka prawda o pokonaniu prawie faceta

Brzydka prawda o pokonaniu prawie faceta

Złamane serce boli. Nawet jeśli to nie było takie poważne, byłaś w nim zakochana.Jeśli nie czuł tego samego do ciebie, to niczego nie zmienia. Kochałeś go i to cię złamało. On cię ciągnął, unikając definiowania was dwojga, unikając przyznania się, czy cię kocha, czy nie.

Trzymał cię na lodzie. Dał ci nadzieję, że może kiedyś wskaże ci drogę do swojego serca. Na razie ta droga jest ciemna i zablokowana.Bycie porzuconym jest do bani, ale bycie granym i okłamywanym jest do bani jeszcze bardziej. Twój status jako kobiety jest bardzo prosty – albo jesteś w związku, albo nie. O wiele łatwiej byłoby poradzić sobie z faktem, że byłeś w związku, a teraz nie jesteś.

cosas que debe saber sobre tener un bebé

Jasne, poczujesz się jak gówno; płakałbyś przez wiele dni i odmawiał rozmowy z nikim lub wstawania z łóżka. Ale to nigdy nie trwa zbyt długo. Wcześniej czy później zdajesz sobie sprawę, że po prostu nie jest wart twojego bólu.

Zabija cię i sprowadza na dno, gdy ktoś kłamie ci prosto w twarz. Kiedy ktoś cię kocha w jednej chwili i ma to w dupie w następnej.To, co jest do bani, to próba wydostania się z tego. Wiesz, kiedy docierasz do dna, ponieważ szedł tuż obok ciebie, nie zauważając, że tam jesteś, lub kiedy nie odpisał ci przez kilka dni. Wtedy dochodzisz do zmysłów i zadajesz sobie pytanie:Co ja kurwa robię?

Ale najsmutniejsze jest to, że wyczuwa, że ​​mogłeś wytrzeźwieć, więc zwabia cię z powrotem.Poświęca ci wystarczająco dużo uwagi, aby rozbudzić twoje nadziejei wróć do niego. Nie, wciąż nie zdecydował, czy cię kocha, czy nie, ale musi mieć cię blisko – na wszelki wypadek.

Jak bardziej samolubny może się stać?Ta osoba pozwalała ci jeździć na emocjonalnym rollercoasterze. W ciągu kilku dni doprowadził cię od skrajnego szczęścia do martwej depresji. Nikt nie może znieść tego rodzaju zmian emocjonalnych bez poważnych konsekwencji, bez lęku i traumy.

Zdajesz sobie z tego sprawę i wyjdziesz, mimo że to boli jak diabli. Nie oczekuje się od ciebie opłakiwania go. Żaden z twoich przyjaciół tego nie rozumie, ponieważ traktował cię jak gówno.

Nikt nie rozumie, że całkowicie oddałeś się w tym związku. Zainwestowałeś w to swoje serce i umysł, mając nadzieję, że pewnego dnia zmieni zdanie.

Twoje uczucia są prawdziwe. Nie wymyślasz ich i nikt nie może nakleić na to etykiety ani sytuacji, w której się znajdujesz.

Nie pozwól nikomu umniejszać znaczenia twojego bólu. Nie pozwól nikomu powiedzieć, że to nie powinno boleć. Czasami największa miłość twojego życia może być ukryta w mężczyźnie, który po prostu nie jest przeznaczony do bycia z tobą.

I musisz to zaakceptować.

Kiedy to robisz, kiedy kończysz z nim sprawy, to jak prawdziwe zerwanie. Boli, jakbyś był razem od lat. Nie możesz spać w nocy; odmawiasz jedzenia. Twoje oczy są spuchnięte z powodu ciągłego płaczu. Nie chcesz wstawać z łóżka, ubierać się ani nigdzie chodzić. Jesteś zły na cały świat. Po prostu jesteś popieprzony.

diseños fáciles de uñas del 4 de julio

Ale musisz zachować to dla siebie, ponieważ jeśli załamiesz się przed innymi, jedyne, co dostaniesz, to: był palantem, który nie dbał o ciebie. Wykorzystywał cię i dzwonił tylko wtedy, gdy chciał.

Tak, to prawda, ale to nie znaczy, że go nie kochałeś. To nie znaczy, że nie będziesz myśleć o innym scenariuszu, na przykład o tym, co by się stało, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Gdybyś miał szansę mieć szczęśliwą przyszłość.

Cały ten ból, który czujesz, zniknie. Jest to możliwe i zdarza się każdego dnia prawie każdej osobie na tej planecie. Ale tym, co sprawia, że ​​jest to o wiele trudniejsze, jest udawanie, że między wami wszystko jest w porządku.

Starasz się być silny, kiedy wysyła do ciebie SMS-y, aby pozostać w kontakcie; kiedy pyta cię, czy możesz zostać przyjaciółmi. Nie pozwolisz mu zobaczyć, że cierpisz i mówisz „tak”.

I za każdym razem, gdy go widzisz, twoje serce płacze. Kiedy wracasz do domu, nie możesz spać w nocy, ponieważ wiesz, że mężczyzna, którego wciąż kochasz, śpi z kimś innym.

Bycie zranionym i próba pokonania go to coś, przez co musisz przejść i to jest w porządku. Ale to, co nie jest w porządku, to próba trzymania się razem i pozwalanie mu pozostać w twoim życiu.

Co jest tak złego, to ukrywanie własnych uczuć, aby nie podejrzewał, że coś jest nie tak.

la mejor manera de dar trabajo de mano

Zapyta cię nawet, co się dzieje. Zauważy, że się oddalasz i skontaktuje się z tobą.

To jest jeszcze gorsze.

Co masz powiedzieć?

Zniszczyłeś mnie, zraniłeś mnie tak bardzo i nigdy więcej nie chcę cię widzieć. Czy masz to powiedzieć i oczekiwać, że to zrozumie?

Widzisz, w jego oczach to nie on jest winien. Nigdy nie uczynił niczego oficjalnego. Nigdy nie widział, jak narzekasz na związek, który miałeś. Co więcej, umożliwiałeś mu nawet udawanie, że wszystko jest w porządku. Ponieważ zachowywał się gorzej, ty zachowywałeś się lepiej – tylko po to, by go zatrzymać i spróbować uratować was dwoje.

Chciałeś dać wam dwojgu przyszłość, której wszyscy by zazdrościli.

el estreñimiento puede hacerte subir de peso

Więc nie przejmuj się myślą, że płaczesz na próżno. Płacz tyle, ile potrzebujesz. Żadnego bólu nie można nazwać ani nie trzeba go uzasadniać.

Jeśli boli cię serce, pozwól mu. Jeśli boli cię dusza, pozwól temu. Wypuść wszystkie te uczucia i nie tłumacz się nikomu.

Poświęć trochę czasu na uzdrowienie, a kiedy to zrobisz, upewnij się, że nigdy więcej się tak nie poczujesz. Upewnij się, że nigdy nie rozpadniesz się i nie uderzysz w dno. Nie zasłużyłeś na to. Zasłużyłeś na dużo lepsze.

Brzydka prawda o pokonaniu prawie faceta