Brzydka strona bycia dziewczyną, która zawsze dba o innych - Grudzień 2021

Zawsze jesteś przy ludziach, którzy potrzebują przyjaciela ...

Jesteś typem osoby, na którą ludzie mogą zawsze liczyć. W dzień iw nocy jesteś zawsze dostępny dla potrzebujących.

A ludzie liczą na ciebie głównie dlatego, że zawsze znajdziesz właściwą rzecz do powiedzenia we właściwym momencie. Twój komfort jest tak dobry i dlatego ludzie zawsze polegają na tobie, gdy potrzebują przyjaciela.Nigdy nie możesz traktować ludzi tak, jak oni cię traktują…

Żyjesz według własnych zasad i chociaż chcesz traktować ludzi tak, jak traktują cię, aby dać im lekcję, nie możesz. Nie możesz, ponieważ nie jesteś tego rodzaju osobą.

Nie masz podłej kości i nigdy nie możesz zmusić innych do spróbowania własnego leku.

Kiedy cię uderzają, odpychasz się życzliwością, zawsze próbując powstrzymać się od robienia ludziom podłych rzeczy.cómo hacer que un chico se corra

Łatwo wybaczasz…

Ponieważ jesteś typem osoby, która zawsze stara się zrozumieć innych, masz trudności z utrzymaniem urazy.

Bez względu na to, jak bardzo ktoś cię zranił, bez względu na to, jak długo odczuwasz ten ból w sobie, łatwo wybaczasz.

Ilekroć ktoś cię rani, próbujesz postawić się na ich miejscu i ostatecznie mu wybaczysz.Za dużo wybaczasz…

Bez względu na to, ile razy ktoś pokazywał ci, że nie możesz mu ufać, wciąż wkładasz rękę do ognia, mając nadzieję, że tym razem się nie poparzysz.

Nie jesteś typem osoby, która pamięta złe rzeczy. A czasem nawet jeśli nie zapomnisz, że ktoś popełnił błąd, musisz zaopiekować się ludźmi, zawsze jest większy niż twój ból.

Często zapominasz o sobie z powodu innych ...

Może tego dnia chcesz zrobić coś tylko dla siebie.

¿Puedes aplastar a tu bebé mientras estás embarazada?

Być może zdecydowałeś, że ten okres będzie dotyczył tylko ciebie i ciebie, ale ilekroć ktoś do ciebie przychodzi i prosi o pomoc, zapominasz o wszystkim, co się dzieje, wszystko, co zaplanowałeś, i decydujesz się najpierw zająć ich potrzebami.

Dlatego nigdy nie masz czasu dla siebie.

Ludzie są przyzwyczajeni do twojej życzliwości…

Nie masz złej kości w swoim ciele, a ludzie to wiedzą. Okazywanie życzliwości i dbanie o nich to rzeczy, które powinieneś robić, ponieważ nigdy nie odczuli twojej nieobecności.

Zawsze byłeś tam, kiedy cię potrzebowali, a posiadanie dobrych ludzi w pobliżu jest czymś, do czego przywykniesz bardzo szybko.

Dlatego nigdy nie jest to coś niezwykłego, gdy wyświadczasz przysługę innym, ponieważ i tak oczekują od ciebie.

Źle się czujesz, mówiąc „nie”…

Ponieważ ludzie przyzwyczaili się do twojej dobroci i przysług, są zaskoczeni, gdy widzą cię ze zbyt dużą ilością na twoim talerzu i próbujesz im powiedzieć „nie”.

Z jakiegoś powodu napisałem „próbuję”, ponieważ choć masz ochotę powiedzieć im „nie”, twoje wyrzuty sumienia nie pozwalają ci tego zrobić.

To sprawi, że nie będziesz spać w nocy i sprawi, że poczujesz się źle lub sprawi, że poczujesz się jak zła osoba i to jest ostatnia rzecz, jakiej chcesz. W rezultacie robisz rzeczy dla innych ludzi, którzy nie zasługują na to, że podniosłeś za nich jeden palec.

como hacer las paces con un amigo

Nikt nie wie, jak się czujesz…

Najgorszą rzeczą w byciu dziewczynką, która zawsze dba o innych, jest to, że nie ma nikogo, kto by się tobą opiekował.

Wpadasz również w czarną dziurę. Możesz być przygnębiony, możesz również czuć się źle z powodu swojego życia. Ale nikt by tego nie zauważył.

Nikt nie wiedziałby, co z tobą zrobić. Więc nie pozwalasz innym wiedzieć, jak się czujesz. Wzmacniasz swoje uczucia i decydujesz się zadbać o siebie samego.

¿Cómo se sabe cuando una niña está embarazada?

Nigdy nie jesteś traktowany tak, jak na to zasługujesz…

Brzydka strona bycia dziewczynką, która dba o innych, polega na tym, że ludzie nigdy nie zachowują się wobec ciebie tak, jak powinni. Nigdy nie traktują cię tak, jak na to zasługujesz.

Zasługujesz na świat. Zasługujesz na kogoś, kto będzie wiedział, jak cię leczyć. Zasługujesz również na opiekę. Zasługujesz na miłość, którą wciąż dajesz innym. I masz nadzieję, że pewnego dnia go zdobędziesz.

Prawda jest taka, że ​​będziesz po prostu cierpliwy.

Piękną stroną bycia dziewczynką, która zawsze dba o innych, jest fakt, że jest tam osoba, która jest ciepła i życzliwa, tak jak ty. Ta osoba również przechodzi przez to, przez co przechodzisz.

Nie traćcie nadziei i nie okazujcie się jak wszyscy inni na tym świecie. Pozostań wierny sobie, aby twoja bratnia dusza mogła cię rozpoznać, kiedy się spotkacie.