Rodzaj osoby, którą pociągasz, ale nie chcesz z nią być, na podstawie twojego zodiaku - Czerwiec 2022

Rodzaj osoby, którą pociągasz, ale nie chcesz z nią być, na podstawie twojego zodiaku

Zwykle potrzeba wielu lat doświadczenia i wielu nieudanych związków, aby zobaczyć, że masz zwyczaj zakochiwać się w ludziach, którzy w rzeczywistości nie są dla ciebie stworzeni, i zobaczyć, dlaczego ciągle pociągają cię ci, z którymi nie powinieneś być.

I dlatego jesteśmy tutaj, aby ci pomóc i powiedzieć, dlaczego wciąż szukasz miłości, której myślisz, że chcesz, zamiast tej, której naprawdę potrzebujesz.Baran

Nie jest to coś, czego świadomie szukasz, ale zawsze pociąga Cię ktoś, z kim możesz dominować. W głębi duszy pragniesz być lepszym od drugiej osoby, ale ostatecznie przynosi ci to więcej zła niż dobra.

I chociaż na początku nie zauważasz uległej roli partnera, później w związku stajesz się rodzicem i nauczycielem. W końcu jesteś sfrustrowany tym, że zawsze musisz być dorosłym i bardziej dojrzałym partnerem.

A wszystko to mówi ci, abyś skupił swoją energię na kimś, kto będzie ci równy. Tak, na początku możesz czuć się zagrożony przez tę osobę, ale wkrótce zobaczysz, że posiadanie prawdziwego partnera to ulga.byk

Kiedy myślisz o swojej idealnej osobie, wymyślasz listę cech i cech, które powinna mieć. Umieszczasz wszystkie ich dobre i złe strony na skali, a to uniemożliwia ci kopanie głębiej i lepsze poznanie kogoś.

Podczas tego procesu zawsze lekceważysz chemię. Lekceważysz swoje serce i wnętrzności iw końcu widzisz, że nie jesteś zadowolony z kogoś, o kim myślałeś, że jest dla ciebie przeznaczony.

Bliźnięta

Jeśli jesteś Bliźniętami, zawsze pociąga Cię ktoś podobny do Ciebie. Przyciągają Cię spontaniczni i żądni przygód ludzie, ktoś, kto będzie ekscytującym, romantycznym partnerem i który przeniesie Cię przez kolejkę emocji.cosas para darle vida a una relación

Niestety, zazwyczaj nie jest to ktoś, kto jest dla ciebie stworzony i nie jest to osoba, która zapewni ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz. Nie mówię ci, żebyś przestała szukać motyli, tylko radzę wziąć pod uwagę inne rzeczy przy wyborze kogoś, z kim spędzisz resztę swojego życia. Poszukaj kogoś, kto będzie twoją bezpieczną przystanią, kogoś, kto cię uspokoi i kogoś, kogo miłość poczuje się jak w domu.

Nowotwór

Twój problem polega na tym, że zazwyczaj bardziej kochasz ideę miłości niż prawdziwą osobę. A ten idealistyczny i romantyczny punkt widzenia często przysparza ci wielu kłopotów, ponieważ sprawia, że ​​całkowicie wyłączasz swój umysł, gdy chodzi o romans.

Chociaż podążanie za głosem serca to wspaniała rzecz, są też inne rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, zanim zaangażujesz się w kogoś nowego, ponieważ niestety miłość nie zawsze wystarcza. Upewnij się, że znalazłeś zgodnego partnera i kogoś, z kim sprawy mają większą szansę się ułożyć.

Lew

Leo zwykle pociągają ludzie, którzy są do nich podobni. Mimo że lubią być dominującym partnerem w związku, chcą mieć kogoś, kto podważy ich autorytet i kogoś, kogo uznają za przyzwoitego przeciwnika.

I choć taki związek na początku jest interesujący i intrygujący, po pewnym czasie staje się męczący i wyczerpujący. Potrzebujesz kogoś, kto będzie twardo stąpać po ziemi, ponieważ jest to jedyna osoba, która wniesie odrobinę spokoju do twojego życia.

panna

Jeśli należysz do tego zodiaku, lubisz mieć kontrolę. Chcesz być doskonały i pragniesz, aby wszyscy wokół ciebie byli tak bliscy perfekcji, jak to tylko możliwe.

Tak więc, kiedy spotykasz kogoś, kto jest twoim całkowitym przeciwieństwem i którego życie jest bałaganem, traktujesz to jako swoją misję, aby uporządkować rzeczy. Oczywiście tego typu związek nigdy nie może się dobrze skończyć.

peinados de transición para el crecimiento del cabello corto

Rodzaj osoby, którą pociągasz, ale nie chcesz z nią być, na podstawie twojego zodiaku

Libra

Czujesz rozpaczliwą potrzebę posiadania miłości w swoim życiu, więc zwykle zakochujesz się w kimś tylko dlatego, że oddał ci swoje serce. Chcesz się odwzajemnić, a co za tym idzie, całkowicie lekceważysz swoje prawdziwe uczucia do tej osoby.

Wiem, że pragniesz związku karmicznego i znalezienia swojej drugiej połówki, ale nie możesz tego wymusić. Zdarzają się, kiedy są przeznaczone, a jedyne, co możesz zrobić, to cierpliwie czekać, aż ci się przydadzą.

Skorpion

Jeśli należysz do tego zodiaku, zawsze pociąga cię ktoś, kto jest oczywiście nieosiągalny i poza twoim zasięgiem. Oczywiście w końcu cierpisz z powodu kogoś, kogo znałeś od pierwszego dnia, którego nigdy nie mogłeś mieć.

Skorpiony lubią grać w gry, ale to nie znaczy, że powinieneś spędzić całe życie na pogoni za kimś. Zamiast tego, jeśli chcesz być naprawdę szczęśliwy, musisz dążyć do posiadania czegoś bardziej spójnego i trwałego.

strzelec

Ile razy słyszałeś, że przeciwieństwa się przyciągają? I chociaż jest to prawda, znany jest również fakt, że ludzie, którzy mają zbyt wiele różnic, mają trudności z pozostawaniem razem zbyt długo.

To jest dokładnie to, co zawsze się z tobą dzieje. Zawsze pociąga Cię osoba, której cechy osobowości różnią się od Twoich. I chociaż na początku może to być intrygujące, w końcu widzisz, że ktoś, z kim nie masz nic wspólnego, nie może być twoją osobą na zawsze.

Koziorożec

Jeśli należysz do tego zodiaku, masz tendencję do popadania w osoby niezależne i samowystarczalne. Chociaż jest to typ, który cię nie udusi i który da ci twoją osobistą przestrzeń, okazuje się również, że jest to typ, który sprawia, że ​​czujesz się emocjonalnie zaniedbany.

Nie mówię ci, żebyś szukał kogoś potrzebującego lub zaborczo zazdrosnego, ale zdecydowanie powinieneś poszukać osoby, która obdarzy cię niepodzielną uwagą i miłością.

Wodnik

Najczęstszym błędem, jaki popełniasz w związku, jest to, że próbujesz odzwierciedlić siebie w swoim partnerze. Jeśli spojrzysz na to szczerze, całe swoje randkowe życie spędziłeś, próbując znaleźć swoją wersję płci przeciwnej.

Ale tylko dlatego, że myślisz, że jest to osoba, którą pragniesz zostać, nie oznacza to, że jest twoją bratnią duszą ani że jesteście zgodni lub macie nimi być.

Ryby

Ryby są dawcami emocji, co czyni je idealnym celem dla emocjonalnych wampirów i biorców. Kiedy troszczysz się o kogoś, twoja miłość do niego jest bezwarunkowa i nigdy nie powstrzymujesz swoich emocji. Naturalnie, zwykle pociągają cię ludzie, którym udaje się obudzić w tobie tę emocję.

Niestety, często znajdujesz się w pułapce relacji typu empato-narcystycznego i zawsze to ty dostajesz krótki koniec kija.

Rodzaj osoby, którą pociągasz, ale nie chcesz z nią być, na podstawie twojego zodiaku