Typ mężczyzn preferowanych przez większość kobiet to ... - Sierpień 2022

But, Grupa społeczna, Barechested, Mięśnie, Sztuka performance, Gitara, But, Tatuaż, Szarpane instrumenty strunowe, Brzuch, Warner Bros.

Jest powszechne przekonanie, że kobiety, takie jak męscy mężczyźni, a mężczyźni wolą kobiety o bardziej kobiecym wyglądzie, a wszystko to wynika z ewolucji. Ale to nie zawsze może być prawdą. Nowe badanie opublikowane w Materiały z National Academy of Sciences pokazuje, że nie każdy lubi takie typy.

CzasnotatkiIstnieje wiele badań, które twierdzą, że kobiety z tradycyjnie kobiecymi rysami twarzy mają zwykle więcej estrogenu, a mężczyźni o męskich twarzach mają silniejszy układ odpornościowy. Jednak autorzy tego badania starali się zakwestionować pogląd, że od razu są uważani za bardziej atrakcyjnych, ponieważ we wcześniejszych badaniach uzyskano opinie tylko osób mieszkających w miastach lub miasteczkach uniwersyteckich.Naukowcy wykorzystali symulacje komputerowe, aby stworzyć złożone obrazy „przeciętnych” twarzy mężczyzn i kobiet z różnych grup etnicznych, a następnie wygenerowali bardziej „męskie” lub „kobiece” wersje każdej twarzy.

Nos, warga, policzek, fryzura, skóra, oko, podbródek, czoło, brwi, kolorystyka, Materiały z National Academy of Sciences

Następnie pokazali zdjęcia 962 osobom w 12 różnych populacjach: mieszkańcom miast oraz mieszkańcom wsi w krajach takich jak Malezja, Fidżi i Ekwador. Uczestnicyocenionekażda twarz na atrakcyjności i postrzeganej agresji.

Naukowcy odkryli, że tylko mieszkańcy miast uznali tradycyjnie męskie lub kobiece twarze za najbardziej atrakcyjne. To samo dotyczy przekonania, że ​​ultra-męscy mężczyźni są bardziej agresywni. Na obszarach wiejskich wyniki były bardzo zróżnicowane. „W Ameryce Południowej kobiety wolały mężczyzn o kobiecym wyglądzie” - powiedziała autorka Isabel ScottCzas. „To było całkiem nieoczekiwane”.Badacze uważają, że różnicę tę można przypisać temu, że mieszkanie w wysoko rozwiniętym mieście daje o wiele więcej możliwości obserwacji przedstawicieli płci przeciwnej i kojarzenia ich wyglądu z ich zachowaniem.

Ale jeśli twój mąż ma delikatniejsze rysy? Świetnie sobie radzisz.


7 Move Mężczyźni chcą, żebyś spróbował w łóżku
12 rzeczy, które mężczyźni uważają za super romantyczne
10 faktów, które powinieneś wiedzieć o jego orgazmie