Rodzaj miłości, której naprawdę potrzebujesz, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku

Rodzaj miłości, której naprawdę potrzebujesz, zgodnie ze swoim znakiem zodiaku

Baran

Potrzebujesz miłości, która jest stała. Potrzebujesz kogoś, kto pozyska Cię każdego dnia. Kogoś, kto nigdy nie przestanie ci pokazywać, jak bardzo cię kocha.Clingy jest tym, co najbardziej Ci odpowiada – lubisz tego rodzaju uwagę.

byk

Potrzebujesz miłości, która jest nie z tego świata. Miłość oparta na romansie i zmysłowości. Potrzebujesz przytulania i słodkich pocałunków, ale jednocześnie potrzebujesz odrobiny twardej miłości.arroz con caramelo salado golosinas krispie redbook

Krótko mówiąc – potrzebujesz wszystkiego.

Bliźnięta

Potrzebujesz miłości, która przechodzi z jednej skrajności w drugą. Miłość, która ma swoje wady i zalety. Potrzebujesz kogoś, kto cię przytuli i będzie z tobą walczył. Turbulencja to coś, co cię najbardziej wyzwala.

Jeśli woda będzie zbyt spokojna, odpłyniesz.Nowotwór

Dla ciebie miłość reprezentuje silny, wiążący związek dwóch dusz. Zanim zaakceptujesz miłość i zanim pokochasz, musisz wiedzieć, że więź jest nierozerwalna.

To dlatego, że wchodzisz w całość ze swoimi emocjami.

Lew

Potrzebujesz miłości nieustraszonej i dramatycznej — miłości bez granic. Miłość, która jest taka jak ty.Potrzebujesz kogoś, kto spojrzy na ciebie z podziwem i szacunkiem — tak, jak sam siebie postrzegasz. A ty jesteś najlepszy, jaki możesz.

corte de pelo adecuado para mujer de cara redonda

panna

Potrzebujesz miłości, której nie musisz wyrażać słowami i czynami, ale szorstkimi i czystymi emocjami.

Musisz poczuć miłość swojego partnera od jednego spojrzenia w jego oczy.

Libra

Potrzebujesz miłości, która zapewni ci stabilność. Potrzebujesz miłości, która wyciągnie cię z ciemnych miejsc, w które czasami wpadasz. Potrzebujesz kogoś, kto nigdy nie przestanie pokazywać, jak bardzo cię kocha. Potrzebujesz kontaktu fizycznego i psychicznego.

Potrzebujesz dużo uwagi.

Skorpion

Potrzebujesz pasji. Potrzebujesz płonących płomieni, które utrzymają cię w ruchu. Potrzebujesz miłości, która jest tak silna, że ​​będziesz się jej bać.

Może nawet będziesz chciał z tego wyjść, ale nie będziesz mógł odejść, ponieważ tego potrzebujesz.

strzelec

Potrzebujesz miłości, która rzuci ci wyzwanie. Potrzebujesz kogoś, kto wyśle ​​Cię na przygody — do odkrywania nowych rzeczy. Potrzebujesz kogoś, kto nigdy nie zwiąże Cię w jednym miejscu.

Potrzebujesz miłości, która cię wyzwoli – takiej, która doda ci skrzydeł i pozwoli latać, ponieważ urodziłeś się, by latać.

Koziorożec

Potrzebujesz miłości, która będzie mocno stąpać po ziemi, gdy się rozpadniesz. Potrzebujesz kogoś, kto znajdzie sposób na przejście przez mur, który zbudowałeś wokół swojego serca. Potrzebujesz kogoś, kto oszuka strażników strzegących bram twojego serca.

Potrzebujesz miłości, która jest lojalna i zdyscyplinowana.

Potrzebujesz miłości, która „podzieli się” tobą z innymi. Potrzebujesz kogoś, kto nie zatrzyma cię dla siebie, ponieważ masz tak wiele do zaoferowania światu.

Potrzebujesz miłości, która pomoże Ci uzyskać idealny świat, który widzisz wokół siebie.

Ryby

Potrzebujesz miłości marzycielskiej, takiej jak ty. Potrzebujesz kogoś, kto pozwoli Ci odpłynąć w nieistniejącą krainę, gdzie wszystko, co sobie wyobrażasz, staje się prawdziwe i możliwe.

estómago muy hinchado y aumento de peso

Potrzebujesz miłości, która jest tak intensywna, że ​​utrzyma Cię w rzeczywistości, nawet gdy odejdziesz w marzenia.

Zobacz też:Rzeczy, które musisz zmienić, jeśli chcesz w końcu znaleźć PRAWDZIWĄ miłość (w oparciu o Twój znak zodiaku)