Tuscan Tuńczyk i Sałatka z Białej Fasoli - Styczeń 2022

Dodaj kilka świeżych składników do tych w spiżarni, a ta sałatka jest bardzo prosta. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:380Plony:4Czas przygotowania:0godziny10min Czas gotowania:0godziny4min Czas całkowity:0godziny14min Składniki1 puszka białej fasoli cannellini 1/2 c. cienko pokrojona czerwona cebula * 1 może tuńczyk w oliwie z oliwek 1 Cz. pokrojone w kostkę pomidory śliwkowe * 1/2 c. Oliwki bez pestek Kalamata 2 łyżki stołowe. posiekana pietruszka włoska * 1 łyżka. sok cytrynowy* 1/2 łyżeczki starta skórka z cytryny * 1/4 łyżeczki. Sól 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony czarny pieprz 2 Cz. podarte liście rukoli * 4 grube podpłomyki Więcej zszywek do spiżarni * Oznacza świeże składniki do odebrania w sklepie.Ten moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W misce wymieszaj fasolę, czerwoną cebulę, tuńczyka, pomidory, oliwki, pietruszkę, 2 łyżki zarezerwowanej oliwy z oliwek, sok z cytryny, skórkę z cytryny, sól i pieprz, delikatnie wymieszaj. Wymieszać z rukolą.
  2. Rozgrzej grill lub patelnię do grillowania. Posmaruj lekko płaskie chleby pozostałą oliwą z oliwek. Grillować do lekko zarumienionego, około 2 minut z każdej strony. Pokrój placki na połówki lub ćwiartki. Podawaj z surówką.
sałatka z toskańskiego tuńczyka i białej fasoli Frances JanischDodaj kilka świeżych składników do tych w spiżarni, a ta sałatka jest bardzo prosta.