Domowe gotowanie Trishy Yearwood - Styczeń 2022

Trisha Yearwood Russ HarringtonSpędzając czas z klanem Yearwood, zawsze warto oszczędzać miejsce na kilka sekund. Przykład: dwa lata temu Trisha opublikowała książkę kucharską z mamą Gwen i siostrą Beth, pełną południowych przepisów, które rodzina uwielbia najbardziej.Georgia Gotowanie w kuchni w Oklahomieszybko wylądował naNew York Timeslista bestsellerów. Tak więc, jak każda dobra gospodyni, Trisha szybko uzupełniła swoją pyszną pierwszą porcję równie wyśmienitą drugą rundą:Domowe gotowanie z Trisha Yearwoodtrafia do sklepów w tym miesiącu. Podczas gdy pierwsza książka była głównie zbiorem przepisów od Trishy, ​​Gwen i Beth,Domowe gotowaniegromadzi ulubione od ciotek, wujków, kuzynów i przyjaciół Trishy. „Nie chciałem, żeby ta książka byłaTom II, więcej tego samego- wyjaśnia wielokrotnie nagradzany artysta country. - Więc zarzuciliśmy większą sieć. Wiele z tych przepisów, takich jak nadziewane papryki wujka Wilsona, jadłem na spotkaniach rodzinnych iw domach krewnych, ale nigdy sam nie przygotowałem ”.

Filozofia jedzenia Trisha obraca się wokół pasji i prostoty. `` Wiele osób podchodzi do mnie i mówi: `` Nie gotuję zbyt wiele, ale spróbowałem twojego pieczeni i było tak łatwe i smaczne '' - mówi 45-letnia piosenkarka, która jest również żoną wiejskiej gwiazdy Garth Brooks i macocha do swoich trzech córek. „Takie rzeczy są dla mnie największym komplementem, ponieważ uważam, że jedne z najlepszych potraw są najprostsze i najbardziej podstawowe”.

To prawda: Sól i pieprz to jej ulubione przyprawy, bekon to odrębna grupa produktów spożywczych, a ser - cóż, nie zaczynaj jej. „Kocham ser i kocham go we wszystkim” - śmieje się. „Makaron i ser to prawdopodobnie jedna z moich ulubionych rzeczy na świecie. Nie obchodzi mnie, czy pochodzi z pudełka czy ze szkolnej stołówki. W tej książce zawarłem przepis na Crock-Pot na makaron z serem, który jest jedną z najlepszych rzeczy na całym świecie. Nie mogę tego robić tak często, bo zjem wszystko. Ale moim mottem zawsze było: Wszystko z umiarem - łącznie z umiarem ”.Kolejny (nieco bardziej przyjazny dla talii) faworyt w domu Yearwood-Brooks: Veggie Night. „Starając się, aby wszystkie nasze diety zawierały więcej warzyw, w ciągu tygodnia wprowadziliśmy Veggie Night, który dziewczyny naprawdę uwielbiają” - mówi Trisha. „Każdy wybiera swoje ulubione warzywo - może to być tłuczone ziemniaki, bo to warzywo! Skończymy z takimi rzeczami jak pieczona marchewka, zielona fasolka, a ja uwielbiam słodkie ziemniaki i gotowaną kapustę. Dziewczyny wrócą do domu ze szkoły i powiedzą: „Och, tak, to wieczór wegetariański!”. - bo to ich ulubione rzeczy. Jest też dla nich świetny do pomocy, ponieważ jest dużo obierania i siekania ”.

Trisha Yearwood i Garth Brooks Bev Parker

Trisha wie, że dobra kuchnia domowa jest głównym składnikiem bliskości rodzin. „Kiedy dorastałam, pora kolacji, jak to nazywaliśmy, była wtedy, gdy rodzina gromadziła się przy stole - to był czas naszej rodziny” - wspomina. - I było wiele nocy, kiedy siedzieliśmy przy tym stole godzinami, daleko poza kolacją, po prostu śmiejąc się, rozmawiając i dobrze się bawiąc. Te kolacje to jedne z najlepszych wspomnień z mojego dzieciństwa. Ta tradycja jest nadal żywa na ranczo Trishy i Gartha w Oklahomie. „Wspólny obiad to coś, nad czym Garth i ja staraliśmy się upewnić, że tak się stanie, ponieważ w dzisiejszych czasach zbyt łatwo jest tego nie robić. Każdy ma swój własny program i podąża w milionach różnych kierunków - mówi. `` Więc dla nas stało się to: '' Teraz wszyscy usiądziemy, komórki zostaną wyłączone i nie będzie żadnych iPodów grających w czyimś uszach. Czas na rodzinę. A nawet jeśli na początku dziewczyny myślą: „Naprawdę?” w końcu bawimy się najlepiej ”.

Jak każda prawdziwa dziewczyna z Południa, Trisha jest wdzięczna i skromna, jeśli chodzi o sukces swojej pierwszej książki, nie wspominając o własnych kotletach kuchennych. Jej matka, jak twierdzi, jest prawdziwą „królową gotowania” i pierwszą osobą, do której Trisha dzwoni, gdy dochodzi do katastrofy w kuchni. „Moja mama wychowywała się na farmie mlecznej i była jedyną córką z dwoma braćmi, więc nauczyła się gotować w młodym wieku” - wspomina Trisha. „Moja babcia gotowała codziennie od 20 do 30 mężczyzn, którzy przychodzili z pól. Była po prostu ogromna ilość domowych herbatników, sosów, pierogów z kurczaka, ciast, ciastek i nie tylko, i sprawili, że wyglądało to na najłatwiejszą rzecz na świecie ”.estilo sexual para impresionar a mi hombre

W rzeczywistości Trisha mówi, że jedną z najważniejszych lekcji, których nauczyła się od swojej matki, jest to, że gotowanie przyjemne dla tłumu nie musi być skomplikowane. Trzymanie się wypróbowanych i prawdziwych - lub, jak to ujęła Trisha, „dobrego jedzenia, którego nie można zepsuć” - jest zawsze korzystną sytuacją. „Moja mama jest znacznie bardziej nieustraszona niż ja. Wszyscy myślą, że jestem teraz szefem kuchni. Nie jestem; Po prostu uwielbiam gotować. Nie robię nic nadzwyczajnego. Chodzi mi tylko o to, jak to smakuje.

To filozofia, którą Garth w pełni popiera. Kiedy on i Trisha budowali swój dom cztery lata temu, Garth powiedział tylko: `` Chcę, żeby kuchnia była fantastyczna i chcę, żebyś miała wszystko, co chcesz, ponieważ jesteś w niej i lubisz gotować ''. Trisha wspomina. - Nie miał na myśli jednej z tych kuchni, które są tak doskonałe i piękne, że nie chce się w niej nawet robić tostów. W naszej kuchni jest dużo miejsca do spędzania czasu; jest ciepły, zabawny i gościnny ”. A Garth jest w tym aktywnym uczestnikiem. „Żartuje, że kiedy po raz pierwszy się rozwiódł i przeniósł do Oklahomy, gdzie co drugi dzień miał dziewczyny, zjadły dużo makaronu w pudełku, sera i polędwiczki z kurczaka” - mówi Trisha. Ale dzisiaj Garth jest królem obfitego śniadania - i wynalazcą miseczki śniadaniowej opisanej w nowej książce Trishy. „On jest naprawdę kucharzem eksperymentalnym” - wyjaśnia Trisha. - Wymyślił tę miskę śniadaniową, ale tak naprawdę nie jest to przepis. To bardziej jak kilka naprawdę wspaniałych rzeczy wrzuconych do miski.

Trisha Yearwood przy stole Ben Fink

Ojciec Trishy, ​​Jack, był także mistrzem pikantnych wynalazków. Jego gulasz z Brunszwiku był ulubionym miejscem całej rodziny. A jego kurczak z grilla, jak z dumą dzieli się Trisha, był lokalną legendą: „Gdyby robili w mieście duży grill, żeby zebrać pieniądze na coś, pytanie od wszystkich brzmiałoby:„ Czy Jack gotuje kurczaka? ”. Bo gdyby był, kupiliby bilety, był taki dobry. I chociaż Jack zmarł, zanim zobaczył sukces pierwszej rodzinnej książki kucharskiej, złożenie jej w całość „było dla nas wspaniałym i uzdrawiającym sposobem na uczczenie go” - mówi Trisha. „Dzięki tym przepisom mój tata żyje dalej. Teraz chcemy mieć pewność, że chłopcy mojej siostry, wnukowie mojego taty, również wiedzą, jak ich wykonać, aby mogli kontynuować zapoczątkowaną przez niego tradycję. Mam po prostu tak wiele wspaniałych wspomnień o nim i naszej rodzinie - wszyscy byliśmy tak blisko - że nie ma dnia, żeby coś się wydarzyło, a ja chichoczę do siebie i pomyślę, jak bardzo mój tata pokochałby cokolwiek to jest. Czuję, że zawsze jest w pobliżu.Dla Trishy przepis, którego brakuje w rodzinnej tradycji, jest tak mdły jak gotowany ziemniak. A jeśli nie możesz podać odrobiny miłości i pasji w swoim gotowaniu, cóż, równie dobrze możesz zrobić mrożoną kolację w kuchence mikrofalowej. „Doświadczenie posiadania przy stole ludzi, których kochasz i na których Ci zależy, jest niesamowicie satysfakcjonujące” - mówi. To uczucie, które odziedziczyła po swoim tacie. „Mój tata uwielbiał to, że ludzie uwielbiają jego gotowanie, i bez wątpienia przepraszał za każdym razem, gdy coś robił” - wspomina. Mawiał: „Może kurczak był trochę przesadzony”, chociaż zawsze był doskonały. A kiedy to zrobię, Garth powie: „Dobra, Jack”.

- Ale prawda jest taka, że ​​tak bardzo chcesz, aby wszyscy cieszyli się twoim jedzeniem. I mam taką satysfakcję, kiedy inni ludzie kochają coś, co stworzyłem ”.