Cechy dziewczyny „PERFEKCYJNEJ” (według mężczyzn) - Grudzień 2021

Często kłóciliśmy się, że mężczyźni tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą, i często staraliśmy się sprostać ich oczekiwaniom lub czytać w ich myślach. Aby więc uratować się przed pytaniem, czego mężczyźni chcą od kobiet, zapytaliśmy ich wprost. Okazało się, że nie są tak wymagające, jak się spodziewaliśmy.

Może to zaskoczyć, ale może idealna dziewczyna robi istnieje pomimo szans i wszystkiego. I wystarczy tylko mały wysiłek, aby ją poznać.Świetna dziewczyna jest niezależna.

Należy się martwić, jeśli dziewczyna nie może funkcjonować bez swojego mężczyzny, ale można płakać na ramieniu mężczyzny, jeśli miała ciężki dzień.

Chodzi o to, że niezależność jest kluczem do szczęśliwego związku zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Jeśli dziewczyna ma zainteresowania inne niż jej praca i jej mężczyzna, prawdopodobne jest, że codziennie wnosi coś nowego do związku.

Każdego dnia da mu nowe części do spotkania, dzięki czemu nie straci zainteresowania nią.Zobacz też:Tak, jestem silną, niezależną kobietą i kocham cię!

Niesamowita dziewczyna jest inteligentna.

Rutyna bimbo polega na tym, że robi się naprawdę stara, naprawdę szybka. Gdy już zaoferujesz w tym obszarze wszystko, co możesz, nie będzie tam nic ciekawego do zobaczenia.

Ale kobieta, która może poznać mężczyznę na poziomie intelektualnym, jest zawsze podniecająca.Intelektualna kobieta zawsze utrzyma swojego mężczyznę na nogach, a ona zdoła go zaskoczyć od nowa. Nie pozwoli mu się nudzić i zawsze będzie o czym rozmawiać między rundami zapaśniczymi w łóżku.

Idealna dziewczyna jest seksualna.

Kiedy mówimy o związku, rozmowa o seksie jest nieunikniona, a związek nie może się powieść, jeśli oboje partnerzy nie są kompatybilni seksualnie.

Chodzi o to, aby sprostać wzajemnym oczekiwaniom i ostatecznie zadowolić obu partnerów.

Jest OK, jeśli tak naprawdę nie dotrzesz na początku, nawet Rzym nie został zbudowany w ciągu jednego dnia. Ale prawdopodobnie dotrzesz tam, gdy twoja atrakcja stanie się silniejsza.

Przekaż swoje pragnienia werbalnie (lub spróbuj to zrobić za pomocą wskazówek fizycznych). Ważne jest, aby zadowolić KAŻDEGO INNEGO, niezależnie od miejsca, w którym zdecydujesz się to zrobić.

Idealna dziewczyna jest atrakcyjna.

¿Qué encuentras físicamente atractivo en un hombre?

Ale nie próbuje dobrze wyglądać tylko dla mężczyzny. Stara się również dobrze wyglądać, ponieważ dobrze się czuje, kiedy dobrze wygląda. Jest to bardzo ważne, aby dziewczyna czuła się dobrze, ponieważ jest to natychmiast wyświetlane na zewnątrz. Kiedy dziewczyna jest pewna siebie, mówi tysiąc słów, nawet nie mówiąc nic głośno.

Niesamowita dziewczyna szanuje swojego mężczyznę.

Nawet w najbardziej zażartej kłótni próbuje znaleźć czas, by go wysłuchać. Odchodzi od głównych sporów w domu, ponieważ nie chce publicznie zabierać swojego mężczyzny.

Zawsze stara się widzieć rzeczy z jego punktu widzenia (ponieważ robi to samo dla niej). Szacunek działa tylko wtedy, gdy jest wzajemny.

Świetna dziewczyna pozwala jej mężczyźnie „być mężczyzną”.

Nie musi konkurować ze swoim przyjacielem o to, który z nich odwróci uwagę mężczyzny od meczu piłki nożnej, ciągnąc go do łóżka. Zamiast tego przynosi mu kanapki zrobione według jej specjalnego przepisu i pozwala mu robić wszystko, czego potrzebuje jako mężczyzna.

Nie zamienia się w królową dramatów, kiedy bierze wolny wieczór, aby wyjść z chłopcami na chłód. Rozumie go i akceptuje go takim, jakim jest, i nie próbuje go zmienić w coś, czym chciałaby, żeby był.

Jest na tyle sprytna, by zrozumieć, że oba się różnią, i że należy pozwolić im być sobą w związku.

Zobacz też:9 cech dziewczyny „Jackpot” (według mężczyzn)

Świetna dziewczyna nie wkurza bez dobrego powodu.

Wie, kiedy się na coś zdenerwować, a kiedy pozwolić, by coś się ześlizgnęło - chyba że spędza noc na zewnątrz i nie oddzwoni. Jeśli pozwoli temu jednemu zsunąć się, może utorować drogę do czegoś większego.

Mądrze wybiera swoje bitwy i woli wydawać energię na coś innego niż na walkę.

Niesamowita dziewczyna dogaduje się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Ponieważ jest świadoma tego, ile dla niego znaczą ci ludzie. Wie, że byli tam przed nią i są również tymi, którzy dziękują za uczynienie jej mężczyzną takim, jakim jest dzisiaj.

Próbuje się z nimi dogadać, a kiedy wchodzi do drzwi, zamiast cichego bełkotu wita się jako część załogi.

Idealna dziewczyna kocha swojego mężczyznę i czyni go lepszym mężczyzną.

Nie próbuje zmusić swojego mężczyzny do bycia lepszym mężczyzną, ale on chce być dla niej taki. To on uważa ją za godną i chce dać jej najlepszą wersję siebie.

Zobacz też:7 rzeczy, które mężczyźni potajemnie uwielbiają o kobietach, które kochają

To jej miłość sprawia, że ​​chce być lepszym mężczyzną.

cuando sabrás que estás embarazada