Top 9 piosenek bożonarodzeniowych dla dorosłych - Wrzesień 2022

Twarz, nos, ucho, usta, koszula, ręka, czerwony, szczęśliwy, ząb, wyraz twarzy,

Znowu nadeszła ta pora roku: czy to kochasz, czy nienawidzisz, jeśli wyjdziesz na zewnątrz, zostaniesz zalany świąteczną muzyką. W sezonie, który może być stresujący i wyczerpujący emocjonalnie dla dorosłych w domu, wersja świątecznej muzyki, którą grają sklepy i restauracje, wydaje się obraźliwie optymistyczna i tandetna.

te encanta ver su significado

Słuchaj, uwielbiam Wonderful Christmas Time Paula McCartneya tak samo, jak następnego faceta, gdy słyszę go po raz pierwszy (zwykle w połowie listopada), ale po trzecim lub czwartym momencie (w jeden dzień) mam ochotę wypowiedz wojnę w Boże Narodzenie ... i Paul McCartney.Więc co się dzieje, gdy chcesz pozostać w świątecznym nastroju po tym, jak położysz dzieci do łóżka, ale nie chcesz słuchać czegoś, co przyniesie Tobie i Twojemu partnerowi retrospekcje dotyczące „nieprzyjemności”, które wydarzyły się wcześniej w dzień w warsztacie Build-A-Bear w centrum handlowym?

Oto lista świątecznych piosenek dla dorosłych, które świetnie nadają się do picia, robienia zdjęć, potrząsania tyłkiem lub po prostu do robienia jakiegoś dobrego, staromodnego tarzania się w trochę funky Yule Tide.

1. Albert King - „Santa Wants Some Lovin”To jest jak świąteczna kolumna Whys Guy nastawiona na funk.

dwa. Clarence Carter - „Backdoor Santa”

To bardzo brudna świąteczna piosenka, ale czy można oczekiwać czegoś mniej od człowieka, który tworzył piosenki z tytułami takimi jak Strokin 'i Let's Get a Quickie? Fani rapu z pewnością rozpoznają, że to sekcja waltorni RUN DMC w ich popularnym świątecznym hicie „Christmas in Hollis”.3. LeBon LeBon - „Megan Fox na Boże Narodzenie”

To piosenka, która pojawia się na moim kanale na Facebooku, ponieważ wykonuje ją facet, z którym chodziłem do liceum. Nie chcę specjalnie Megan Fox na Boże Narodzenie, więc miałem predyspozycje do tego, by nie lubić tego numeru, ale och, czy jest chwytliwy, świąteczny i pełen seksualnych insynuacji w tym samym czasie. Jeśli chcesz, aby ludzie tańczyli na przyjęciu bożonarodzeniowym, nie szukaj dalej.

el revestimiento del útero se desprende de una vez

Cztery. Tom Waits - „Kartka bożonarodzeniowa od prostytutki z Minneapolis”

Przygnębiająca świąteczna muzyka, która ma w sobie poczucie humoru, jest trudna do zdobycia; Tom Waits robi to tutaj. Idealne antidotum na dzień Świętego Mikołaja Madonny w centrum handlowym. Świetna przemyślana opowieść i świetna piosenka do picia, i szczerze mówiąc, potrzebujesz obu po całym dniu w centrum handlowym.

5. Sharon Jones and the Dap Kings - „Ain't No Chimneys in the Projects”

Mógłbym zostać oskarżony o bluźnierstwo, ale moim zdaniem to przebija Święty Mikołaj, idź prosto do getta Jamesa Browna. Sharon Jones jest po prostu taka dobra.

6. Loretta Lynn - „Nie ozdobię twojej choinki w tym roku”

Myślę, że ta piosenka Loretty Lynn może być tak samo brudna jak Backdoor Santa. Myślę, że zależy to od tego, czy choinka jest naprawdę choinką, czy też metaforycznym penisem. Ludzie ciągle mi powtarzają, że choinka to tylko choinka, ale nie jestem pewien, czy im wierzę.

7. Bill Anderson - „Po” Folks Christmas ”

bulto en el pecho después de dejar de amamantar

Myślę, że potrzebujemy więcej piosenek o tym, jak być spłukanym w Boże Narodzenie i jak najlepiej to wykorzystać. Na szczególną uwagę zasługuje również każda świąteczna piosenka, która zawiera przyjemną anegdotę o okradaniu bogatych ludzi. Bill Anderson to oryginał 99%! Zajmij świąteczny rachunek.

8. „Cicha noc” - Wielu wykonawców - wersja Tanya Tucker

Podoba mi się wiele tradycyjnych standardów bożonarodzeniowych, w szczególności ten. Jest wiele świetnych wersji tej piosenki, ale wybrałem tę, ponieważ mogłem posłuchać, jak Tanya Tucker śpiewa instrukcje Lego.

9. The Pogues - „Fairytale of New York”

Nie ma świąt, dopóki nie usłyszę tej piosenki w barze ... i nie wybucha bójka.