Top 13 zabawnych, seksownych i odważnych gier alkoholowych dla par - Grudzień 2021

Nie ma znaczenia, czy byłeś ze swoim partnerem od wieków, czy jesteś w świeżym związku, granie w fajne gry z piciem to ZAWSZE świetny pomysł!

To niesamowity sposób na urozmaicenie i podniecenie długoterminowego związku, ale także świetny sposób na poznanie nowego bf / gf w niezwykle ryzykowny sposób!Możesz nie chcieć wypróbować tego od razu na pierwszej randce, ale po kilku randkach, jeśli wszystko wygląda w górę, na pewno zasugeruj niektóre gry planszowe, które będą świetną zabawą!

Gry, które teoretycznie dla ciebie wybrałem mógłby graj z grupą ludzi, ale jest o wiele więcej zabawy, jeśli masz z kimś znaczącym.

Wybrałem jedne z najśmieszniejszych, najseksowniejszych i najśmielszych gier, jakie mogłem wymyślić.Jestem pewien, że znasz już gry towarzyskie, takie jak Jenga, zakręć butelkę, piwne piwo, rosyjska ruletka i wiele gier karcianych. Ale tutaj twoje wybory są trochę szersze!

Ya no amo a mi esposo, ¿qué debo hacer?

Gry podzieliłem na trzy kategorie, więc w zależności od długości relacji możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada!

  • FUN DRINKING GAMES DLA PAR

Ta sekcja jest trochę bezpieczna, ale mimo to świetna zabawa! To jest dla par, które wciąż nie czują się tak swobodnie, ujawniając swoje najgłębsze, najciemniejsze sekrety, ale nadal chcą grać w najlepsze gry alkoholowe.To jakaś niewinna zabawa, która zbliży Cię do siebie w najśmieszniejszy sposób, jako idealny łamacz lodu dla całej przyszłej zabawy, która czeka.

  • ŚMIAŁY GRY PIJĄCE DLA PAR

Dzięki temu upewnij się, że dokładnie wiesz, w co się pakujesz. Jest trochę bardziej odważny i prowokujący i zdecydowanie wymaga ujawnienia pewnych brudnych tajemnic.

To jest dla par, które są razem od jakiegoś czasu i wiedzą prawie wszystko o sobie. To zabawne, ale odważne i soczyste!

  • SEKSOWNY GRY PIJĄCE DLA PAR

Ta jest najbardziej kinową sekcją ze wszystkich. Obejmuje zabawę i odwagę, ale także dużo usuwania odzieży!

Grasz na własne ryzyko (tylko żartujesz). Nie graj w to, chyba że jesteś w stu procentach bezpieczny w swoim partnerze / związku.

To zajmuje kilka piłek, a jeśli jesteś perwersyjny, będziesz miał KULĘ. (Zdobyć??)

Pomagamy ci ustalić zasady

Porozmawiaj o tym, jak oboje chcecie to zrobić. Oczywiście, niektóre z tych gier zawierają wiele tajnych opowiadań i robienia rzeczy, z którymi możesz nie czuć się komfortowo.

Dlatego powinieneś porozmawiać o tym, jak daleko jesteś gotów się posunąć i uniknąć sytuacji w niewygodnych sytuacjach.

Przed zaangażowaniem się w seksowne gry przedyskutuj, czy możesz się rozebrać i uszanuj nawzajem swoje życzenia.

Pary pijące powinny być zabawne i ekscytujące. Dostosuj reguły każdej gry do swojej osobowości! Jeśli jest jakaś reguła, z którą się nie zgadzasz, pomiń tę część. Jeśli chcesz coś dodać, zrób to. Ale rób to jako zespół.

Ponieważ wszystkie z nich obejmują picie, upewnij się, że sam nadążasz. Nie marnuj się w ciągu pierwszej godziny i nie śpij przez resztę gry.

Pij powoli i odpowiedzialnie. Noc jest twoja, więc nie spiesz się i po prostu ciesz się grą.

Jeśli zbyt wcześnie się upijesz, jutro nie będziesz pamiętał połowy tego, a to jest celowe. Powodzenia!

Ideas de disfraces de halloween de 6 meses

FUN DRINKING GAMES DLA PAR

1. Prosta twarz

W „Prostą twarz” każdy partner pisze zabawne i oburzające zdanie na kartce papieru. Oboje napisz jak najwięcej z nich, a następnie umieść je wszystkie razem w misce.

Każdy z was wybiera na zmianę kartkę papieru, a celem jest przeczytanie zdania na głos, zachowując jednocześnie prostą twarz!

Nie możesz zareagować w żaden sposób. Ani uśmiechu, ani chichotu. Ktokolwiek zareaguje, musi spróbować! Zasadniczo im zabawniejsze zdanie, tym bardziej zmarnowany jest partner. Powodzenia!

2. Pijani artyści

Ze wszystkich zabawnych gier, ta gra jest naprawdę świetna! Gra się przy użyciu wszystkiego, z czego możesz czerpać i czymś do rysowania!

Ponownie możesz użyć kawałka papieru, tablicy lub części ciała! Celem jest narysowanie czegoś, aby twój partner mógł to wyraźnie zobaczyć.

I musisz to zrobić szybko, ponieważ musisz strzelać co dwadzieścia sekund, aż twój partner zgadnie, co rysujesz, i na odwrót!

Jeśli twój partner gra głupie i celowo nie chce zgadywać, aby się bardziej upić, zemścić się w następnej turze i odzyskać go. Baw się dobrze i pamiętaj - rysuj odpowiedzialnie.

3) Strzały bojowe

W przypadku, gdy nie posiadasz tej gry, możesz ją zrobić samemu!

To wyjątkowo zabawna gra dla par, która będzie naprawdę pełna przygód. Oto, jak możesz to zrobić w kilku prostych krokach:

  1. Narysuj siatkę 7 × 7 na kawałku papieru, oznaczając kolumny alfabetycznie, a wiersze numerycznie. W ten sposób każde pole ma oznaczenie litery, np. w lewym górnym rogu znajduje się pole A1.
  2. Umieść swoje „łodzie”, zaznaczając X na siatce: trzy X dla pancernika, dwa X dla niszczyciela i jeden X dla łodzi podwodnej. Każdy X reprezentuje jeden strzał.
  3. Zgaduj na zmianę, gdzie są strzały bojowe przeciwnika. Za każdym razem, gdy ktoś trafi X, zrób jeden strzał. Wygrywasz, zatapiając wszystkie „strzały bojowe przeciwnika”. Przegrany musi następnie wypić wszystkie pozostałe strzały.

4. Wyższy lub niższy / czerwony lub czarny

To bardzo popularna gra towarzyska, zazwyczaj dla dużych grup ludzi. Jest to jedna z tych klasycznych gier, które można znaleźć na wielu spotkaniach, ale można ją łatwo modyfikować tylko dla siebie i innych ważnych osób!

Oto jak. Po pierwsze, potrzebujesz talii kart i dużo alkoholu. Każdy gracz zgaduje, czy karta będzie czerwona czy czarna.

Jeśli to dobrze zrobisz, przejdziesz do następnej karty i zgadniesz, czy będzie ona wyższa czy niższa od poprzedniej.

Tak długo, jak dobrze to robisz, naprzemiennie. Ale dla każdego niewłaściwego koloru musisz strzelić, a dla każdego złego wyższego / niższego musisz zdjąć odzież.

Ten będzie Cię na krawędzi miejsca!

5 Program telewizyjny Gry o piciu

Albo gra w picie filmów, albo działa! Jest to dość proste i proste.

Twój znaczący inny i musisz wybrać program telewizyjny lub film, a następnie odgadnąć przewidywalne rzeczy, które mogą się zdarzyć, a kiedy to zrobią, oboje strzelicie (aby było zabawniej, może to być strzał w ciało!)

Jeśli chcesz, aby było trochę bardziej pikantne, możesz wybrać brudny film! Pod koniec skończysz pijany i napalony. Nie ma za co! Teraz przejdź do tego.

ŚMIAŁY GRY PIJĄCE DLA PAR

1. Dwie prawdy i kłamstwo

W tym celu potrzebujesz jedynie innych znaczących i wystrzelonych okularów. Osoba A mówi osobie B trzy rzeczy o sobie i na odwrót.

Sztuką jest ukryć kłamstwo między dwiema prawdami! Postaraj się, aby twój partner zmagał się z rozszyfrowaniem, które z nich jest kłamstwem, będąc tak podstępnym, jak to możliwe!

mejores productos de maquillaje para pieles secas

Za każdym razem, gdy popełniają błąd, muszą spróbować i na odwrót.

Jest to świetny sposób na lepsze poznanie partnera, jeszcze lepsze poznanie się i zabawę w odkrywaniu, co to za brudny mały sekret!

2) Nigdy nie miałem

Pierwszy gracz mówi coś dzikiego, czego nigdy nie zrobił, a jeśli druga osoba to zrobiła, musi spróbować!

Sprawdzaj na bieżąco i opowiadaj dzikie rzeczy, których nigdy nie robiłeś, aby zobaczyć, jak ryzykowny jest twój partner.

Jeśli jest coś, co zrobił, a ty nie, poproś go, aby pokazał, jak to zrobił.

Możesz stworzyć naprawdę romantyczną, ale perwersyjną atmosferę, prosząc go, aby pokazywał Ci krok po kroku wszystkie szalone rzeczy, które zrobił, o których marzyłeś.

Głównym celem gry jest sprawdzenie, jak dziki jest twój partner i czy możesz nadążyć.

3) Prawda czy wyzwanie Lub pić

To klasyczna gra polegająca na poznaniu mnie. Możesz na przemian dać drugiej osobie możliwość wyboru między prawdą a odwagą, albo możesz po prostu wybrać jedną.

Za każdym razem, gdy odmawiają odpowiedzi na pytanie, piją i to samo dotyczy odmowy przyjęcia odwagi.

Jest to niesamowite dla par, które naprawdę się znają, ponieważ dokładnie wiedzą, jak daleko zajdzie ten drugi.

Ale jednocześnie jest to idealna okazja, aby poznać osobę, w której naprawdę się interesujesz. Im więcej piją, tym bardziej prawdopodobne jest, że odpowiedzą na twoje pytania i odważą się.

4. Dare Beer Pong

Wszyscy znamy tę niesamowitą grę imprezową, ale ta ma zwrot akcji! Potrzebujesz plastikowych kubków, piłek do ping ponga i dużej ilości alkoholu.

Umieść kubki wypełnione piwem na krawędzi stołu w kształcie trójkąta.

Teraz musisz uderzyć w zestaw filiżanek partnera, a on musi pić z tego kubka i odwrotnie.

Ale oto zwrot akcji. Pod każdym kubkiem napisz wyzwanie! Teraz nie tylko musisz wypijać piwo za każdym razem, gdy drugi uderza w filiżankę piłką do ping ponga, ale musisz także odważyć się! I tak naprawdę nikt nie wie, dokąd ta gra może Cię zabrać… Zabawa!

SEKSOWNY GRY PIJĄCE DLA PAR

1. Striptiz mówi

Czy jesteś gotowy na rozbiórki? Obiecuję, że to świetna zabawa. Potrzebujesz kości i napojów.

Pierwsza osoba rzuca kostkami, a jeśli jest to liczba parzysta, pije drinka, a jeśli jest to liczba nieparzysta, zdejmuje ubranie. W tej grze naprawdę nie ma przegranych!

Aby gra była bardziej romantyczna, możesz dodawać różne znaczenia do różnych liczb.

Powiedzmy, że numer 7, musi cię pocałować, numer 4, musi szepnąć ci coś seksownego do ucha. Całkowicie od Ciebie! Może być czymś więcej niż grą striptizu, jeśli chcesz tego w ten sposób.

2. Kinky Cards

Celem tej gry jest upojenie Ciebie i Twojego SO pod koniec! Potrzebujesz talii kart i kartki papieru.

Teraz musisz oznaczyć każdą nieparzystą liczbę częścią ciała (abs, klatka piersiowa, szyja, usta, tyłek itp.) I każdy odpowiada czynności, którą możesz zrobić (pocałunek, lizanie, klaps, przytulenie itp. ).

Z każdą kartą o nieparzystym numerze musisz wypić tyle drinków, ile mówi karta.

mejores fiestas de fin de año del mundo 2019

Kiedy więc dobiorą kartę o nieparzystym numerze, musisz wykonać dowolną akcję odpowiadającą jej dowolnej części ciała i odwrotnie. Seksowny i odważny, prawda?

3) Strzały ciała

Do tego potrzebna będzie para kostek, papier, przybory do pisania i oczywiście alkohol.

Zapisz sześć części ciała i policz je na kartce papieru; zrób to samo z kilkoma sposobami wykonania zdjęcia, takimi jak lizanie lub ssanie.

Gracz rzuca kośćmi i bierze jeden z papierów, aby zobaczyć, jak sobie poradzi.

Jedna kostka określa, gdzie na ciele zostanie wykonany strzał, a druga określa, jak zostanie wykonany!

Ten jest dla tych po perwersyjnej stronie, którzy lubią urozmaicić wszystko. To z pewnością załatwi sprawę!

4. Niegrzeczny Kompilacja

Aby ten zadziałał, musisz kupić gotową wersję, ale jest to jedna z najlepszych gier alkoholowych dla par.

Te kawałki Jengi są ułożone w stos jak normalna wieża Jenga, ale dodatkowo mają na sobie napisane zadania i części ciała.

Kiedy usuwasz kawałek, sprawdź, co jest na nim napisane i wykonaj zadanie / część ciała po dodaniu go na szczyt wieży.

Jeśli nie chcesz wykonywać zadania (jeśli jest ono zbyt długie, zbyt perwersyjne itp.), Musisz wypić pełną szklankę wybranego napoju. Kto pierwszy przewróci wieżę, musi wypić dwa drinki!

Baw się dobrze, baw się dobrze i nie bierz tego zbyt poważnie! Powodzenia i niech szanse będą zawsze na twoją korzyść.