Teoria „przyjaciół” na temat Rossa i jego syna rozwali ci umysł i złamie ci serce - Może 2022

Zastawa stołowa, Zastawa stołowa, Napój, Dzielenie się, Naczynia, Kanapa, Posiłek, Sok, Naczynie kuchenne, Talerz, NBC Universal

Najpierw byliśmy zdenerwowani myśleniem o tym wszystkimrzeczy widoczne w Przyjaciele, które tak naprawdę już się nie zdarzają, a potem najbardziej przygnębiająca teoria fanów na temat finału serialu doprowadziła nas do szału. TerazPrzyjacielefanatycy znowu to robią, tym razem sprawiając, że kwestionujemy wszystko, co myśleliśmy, że kiedykolwiek wiedzieliśmy o Rossie.

Kiedy myślisz o tym facecie, automatycznie myślisz, że jest dobrym człowiekiem - beznadziejnym romantykiem, który po prostu chce skończyć ze swoim homarem, Rachel i ich córeczką, Emmą. Ale co z pierwszym dzieckiem Rossa, które miał ze swoją byłą żoną-lesbijką, Carol? Co się stało z Benem?Obuwie, Noga, Spodnie, But, Dżinsy, Koszula, Tekstylia, Dżinsy, Odzież wierzchnia, Stojąca, Getty

Jasne, odegrał całkiem dużą rolę w pierwszym sezonie, kiedy patrzyliśmy, jak związek Rossa i Carol się rozpada. A potem pojawiał się tu i tam przez cały serial - ten, w którym Ben robi figle z Rachel jest zdecydowanie najlepszy - ale potem, po tym, jak Ross i Rachel mają Emmę w 8. sezonie, on po prostu ... znika.

Projektowanie wnętrz, Na ramię, Stojące, Zasłony okienne, Projektowanie wnętrz, Komfort, Zabiegi okienne, Roleta okienna, Rozmowa, Zasłony, Getty

Blogger D.F. Lovettteoretyzuje, że Carol otrzymuje pełną opiekę nad Benem, co wyjaśniałoby, dlaczego nigdy nie spotyka na ekranie swojej przyrodniej siostry, Emmy. Lovett mówi, że Ben jest wymieniany sześć razy w odcinkach po ósmym sezonie, więc jasne jest, że dzieciakowi nie przytrafiło się nic śmiertelnego, ale nie jest jasne, czy Ross kiedykolwiek go zobaczy.

Największym problemem jest to, że kiedy się na to spojrzy, to teoriajestwiarygodne. Wszyscy domyślamy się, że Ross jest wspaniałym ojcem z powodu tego, jak bardzo kocha Emmę (łącznie ze mną), aleLovett podkreślakilka niepokojących cech, które Ross to mamógłbyprzekonać mamę, żeby poprosiła o pełną opiekę - zwłaszcza jeśli, powiedzmy, wyprowadzali się z miasta lub coś w tym rodzaju.Ale ponieważ scenarzyści nie sprawili, że było to dla mnie tak oczywiste, zamierzam po prostu założyć, że jedyny powód nieobecności Bena jest bardziej profesjonalny - aktor najwyraźniej zyskał większą sławę jako aktor dziecięcy (Suite Life of Zack and Cody,na przykład), więc producenci nie mogli go zamknąć na więcej odcinków. Racja? Dobrze?

A ponieważ wszyscy potrzebujemy teraz trochę kibicowania, po prostu idź i zobacz, jak Phoebe gra Smelly Cat z Taylor Swift. To sprawi, że poczujesz się lepiej.