W tym roku jestem wreszcie gotowy zaakceptować, że to nie była moja wina

W tym roku jestem wreszcie gotowy zaakceptować, że to nie była moja wina

Wiesz, kiedy serce się łamie, nigdy się nie opłaca. Spośród nas dwóch, myślę, że moja złamała się bardziej niż twoja.Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy w ogóle pękło Ci serce. Jeśli boli cię tylko na sekundę lub jeśli tylko na sekundę zatrzymałeś się i zastanawiałeś się, jak się czuję.

Właściwie jestem prawie pewien, że kiedy ja miałam problemy z zasypianiem, spałeś jak dziecko. Wiedząc, że nic ci nie jest, kiedy czułem się jak największy wrak, jeszcze bardziej rozpadłem się na kawałki.I nie było ani jednej nocy, w której nie zastanawiałbym się, co zrobiłem źle. Gdzie zawiodłem; jaki był mój błąd, który sprawił, że takobojętny na moje uczucia?

Tak długo się biłem.Nienawidziłam siebie za to, że cię nie mam, a zaakceptowanie faktu, że tak naprawdę cię już nie mam, było równie bolesne jak samo złamanie serca.

quema de grasa del vientre frutas y verduras

W pewnym momencie znienawidziłem siebie za to, że cię straciłem. I ciągle myślałem, że to moja wina i że gdybym bardziej się starał, gdybym coś zrobił inaczej, moglibyśmy nadal być razem. Ale nie mogłem zrobić nic więcej, żebyś została.Dałem ci z siebie wszystko.Starałem się bardziej niż kiedykolwiek i chociaż nie byłem idealny, starałem się być idealny tylko dla Ciebie. Zaakceptowałem cię taką, jaką jesteś, ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami, ale nigdy nie byłaś gotowa zrobić dla mnie tego samego.

smutna Azjatka siedzi przy oknie ze smartfonem w dłoniach

Wtedy zdałem sobie sprawę, że właściwie zrobiłem wszystko, co mogłem, ale nawet to nie wystarczyło, abyś została. Ponieważ tak naprawdę nigdy nie miałeś zostać.Przez długi czas byłem w depresji.Przez długi czas tkwiłem w przeszłości, odtwarzając w głowie stare filmy i próbując rozgryźć wszystko, co się wydarzyło.

Miałam problemy z wydostaniem się z łóżka, a kiedy faktycznie zmusiłam się do wstawania, stawałam przed lustrem i patrzyłam, jak nieznajomy wpatruje się we mnie. A widzenie nieznajomego w lustrze może być dość brzydkie, wiesz.

Słyszałem tak wielu ludzi z różnymi postanowieniami na ten rok. Ale mam tylko jedno – przestać się łamać i wreszcie zaakceptować prawdę.

Myślę, że w końcu jestem gotowa zaakceptować, że to nie była moja wina.I tak źle mnie potraktowałeś, a potem odszedłeś.

ideas sexuales pervertidas para hacerle a tu hombre

Zamiast raz objąć moje życietoksyczność mnie opuściła, kurczowo trzymałam się bólu, który mi zadałeś.

Masz zwyczaj sprawiać, że czuję, że wszystko to moja wina, i myślę, że kiedy odszedłeś z mojego życia, zostawiłeś tę jedną część siebie, aby na zawsze pozostała wyryta w mojej skórze.

przygnębiona kobieta siedząca w fotelu

I przez długi czas też była częścią mnie, ale teraz jestem w końcu gotowa zmyć wszystkie twoje ślady na mojej skórze.

W końcu jestem w stanie zrozumieć, że nic, co zrobiłem, nie może sprawić, że zostaniesz.Przeszedłem przez fazę żałoby, przeszedłem przez fazę gniewu i teraz w końcu jestem w fazie akceptacji.

que es una cena navideña tradicional

I w tej fazie akceptuję, że byłeś po prostu kolejną toksyczną osobą w moim życiu, której nie zauważyłem od razu.

Że jesteś tylko kimś, kto wszedł w moje życie, aby dać mi nauczkę, złamać mi serce i kimś, kto musiał odejść, gdy jego praca została wykonana.

Ale czuję, że piekło, przez które mnie przeszłaś, i piekło, przez które się przeszłam, sprawiło, że poczułem się silniejszy.

W końcu dogadałem się ze sobą w dobrych stosunkach, żeby móc zaakceptować, że to nie tak, że nie byłem wystarczająco dobry.

Ponieważ w życiu, jeśli osoba sprawia, że ​​czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobra, to ona się myli, a nie coś z tobą.

piękna kobieta leżąca na plaży i myśląca

Ciągle sprawiałeś, że czułem się w ten sposób. Sprawiłeś, że poczułem, że nic, co zrobiłem, nie jest wystarczające ani właściwe. A w tym roku w końcu jestem gotów zaakceptować, że to ty nie miałaś racji.

5 verduras que matan la grasa corporal

Skończyłem przepraszać lub życzyć ci powrotu.Nie pozwalam już sobie na bycie ofiarą, ściemnianie głosu czy przepraszanie za rzeczy, których nie byłam winna.

I skończyłem pozwalać ci na przerzucanie na mnie swojej niepewności. Chciałem tylko cię kochać i być przez ciebie kochanym. Ale wszystko, co dostałem, było zepsute.

Więc nie ma sensu wracać do czegoś, co było dla mnie złe. Szkoda, że ​​nie zdałem sobie z tego sprawy wcześniej, ale nigdy nie jest za późno.

Nie boję się już stracić tego, co nie miało być.Nie boję się już puścić kogoś, kto nie był dla mnie dobry. Jestemjuż się nie obwiniamza rzeczy, których nie jestem winny.

W tym roku w końcu jestem gotowa zaakceptować, że to nie była moja wina i iść dalej. W końcu jestem gotowa przejść przez ten rok bez ciężaru nieudanego związku.

W tym roku jestem wreszcie gotowy zaakceptować, że to nie była moja wina