To Twój wymarzony mężczyzna oparty na twoim znaku zodiaku - Wrzesień 2022

W naszym życiu spotykamy wielu facetów, ale tylko jeden jest naszym wymarzonym mężczyzną. I dla każdego, każda cecha, którą lubimy i czego pragniemy u mężczyzny, jest inna.

Więc szukanie kogoś, kto jest zgodny z naszym znakiem zodiaku, może wydawać się trochę szalone ... Ale to jest tego warte!Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

Poczekaj na faceta, który pominie krótką rozmowę i przejdzie bezpośrednio do bezpośrednich rozmów, dla których żyjesz.

Rozmowy intelektualne są jednym z twoich największych pragnień, nie mówiąc już o największych podnieceniach, jeśli chodzi o związek. Jako Wodnik musisz znaleźć człowieka, który rozumie twój umysł.Musisz znaleźć mężczyznę, który uwielbia kwestionować wszystko, co jest w życiu i który jest oczywiście mądry. Potrzebujesz także kogoś, kto jest uczciwy i nie chce cię kontrolować, kogoś, kto wspiera twoje ambicje, ponieważ jesteś znany jako jeden z najbardziej niezależnych znaków w świecie zodiaku.

I oczekujesz, że będziesz traktowany tak, jak traktujesz innych, dlatego potrzebujesz kogoś, kto kocha uczciwość, wolność i spontaniczność.

Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

Poczekaj na faceta, który jest beznadziejnym romantykiem ze staromodnym poglądem na miłość.cómo salir de un matrimonio infeliz cuando él no firma

Ty, Ryby, jesteś jednym z najbardziej romantycznych znaków i uwielbiasz być traktowanym przez mężczyznę z kwiatami, pocałunkami i wszystkim pomiędzy. Musisz znaleźć mężczyznę, który jest gotów udać się do wszystkich zakątków świata, aby być tym typem romantycznego faceta z długotrwałym związkiem, faceta, który naprawdę chce mieć z tobą kontakt. Ponieważ nie jesteś dziewczyną, która chce lub potrzebuje randki.

Jesteś żoną, dziewczyną, która może chcieć osiedlić się młodo, ale nie zadowoli się jakąkolwiek miłością. Uwielbiasz małe rzeczy w życiu i wiesz, że miłość jest jedyną rzeczą, którą możesz wybrać, więc upewnisz się, że znajdziesz partnera, który zaspokoi wszystkie twoje potrzeby, ale też chce kobiety takiej jak ty.

Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Poczekaj na faceta, który kocha tak mocno i tak samo nieszczęśliwie jak ty.

Baranie, jesteś pełen ognia, a kiedy zakochujesz się w kimś, kochasz wszystko, co masz w sobie. Nie boisz się mówić im, jak się czujesz, lub podchodzić do nich z uwagą. Mężczyzna, którego musisz znaleźć, to ktoś, kto uwielbia pewność siebie i śmiałość.

Potrzebujesz mężczyzny, który poradzi sobie z silną, kochającą kobietą, którą jesteś i która kocha to w tobie. Znajdź kogoś, kto jest tak oczarowany jak ty, ponieważ ten człowiek będzie w stanie uzupełnić wszystko, co masz do zaoferowania, i będzie brakującym elementem układanki, którego szukałeś.

Byk (od 20 kwietnia do 20 maja)

Poczekaj na faceta, który chce poznać wszystkie twoje grzechy i osiągnięcia. Ktoś, kto chce wiedzieć o każdym drobiazgu, który sprawia, że ​​ty tykasz, zanim staniesz się jego.

Jako Byk nie jesteś typem dziewczyny, która po prostu zanurza się w nowy związek. Szukasz kogoś, kto lubi te same rzeczy, co ty, który tak samo ceni sobie przyjaciół i rodzinę, jak i kogoś, kto ma takie same cele życiowe. Potrzebujesz mężczyzny, który jest cierpliwy i kochający, kogoś, kto nie zamierza popychać cię do związku, gdy nadal próbujesz go poznać.

Ktoś, kto chce tych samych rzeczy, co ty w życiu i który może sprawić, że poczujesz rodzaj miłości i pocieszenia, jakiego nigdy wcześniej nie odczuwałeś. Człowiek, który sprawi, że zapomnisz o wszystkich powodach, dla których bałeś się przede wszystkim miłości.

Bliźnięta (od 21 maja do 20 czerwca)

Poczekaj na faceta o spontanicznej osobowości i złotym sercu.

Ty, Bliźnięta, jesteś kobietą, która zbyt łatwo się nudzi. Ludzie zawsze wydają się nie być na tym samym poziomie energetycznym czy intelektualnym… Ale nadal ich kochasz. Potrzebujesz mężczyzny, który rozumie osobę kochającą zabawę.

Potrzebujesz kogoś, kto jest namiętny i ekscytujący i kto dokładnie wie, jak dać ci te motyle. Mężczyzna, który uwielbia flirtować tak jak ty i może przejść test komunikacji i intelektualny.

Ponieważ bądźmy szczerzy, wygląd to nie wszystko. Potrzebujesz takiego człowieka, który sprawi, że twoje serce przyspieszy, gdy się uśmiechnie, ale sprawi, że będziesz chciał się rozebrać, kiedy mówi o tym, jak zmieni świat na lepsze.

Rak (od 21 czerwca do 22 lipca)

Poczekaj na faceta, który rozumie wszystkie twoje nastroje i zawsze do niego biegniesz, gdy życie staje się zbyt duże.

Rak, jesteś dziewczyną, która troszczy się o twoje uczucia i przez większość czasu wyrządziła ci krzywdę, szczególnie w twoich przeszłych związkach, kiedy korzystali z twoich empatycznych sposobów.

Ale jest to świetna cecha, gdy znajdziesz mężczyznę, który jest łagodny i pocieszający, tak jak zawsze chciałeś. Potrzebujesz mężczyzny, który rozumie emocje i wie, jak sprawić, byś czuł się świetnie bez względu na sytuację.

Powinien być silny, ale zdecydowanie zgrany ze swoją kobiecą stroną, ponieważ oboje będziecie w stanie połączyć się na poziomie, jakiego nigdy wcześniej nie mieliście z nikim innym. Powinien być człowiekiem, który potrafi mówić bez słowa, i kimś, kto może ukoić twój ból, trzymając cię.

Lew (23 lipca do 22 sierpnia)

Poczekaj na faceta, który wie, kim jest jego prawdziwe ja i jest tak pewny siebie, że wszyscy wokół niego czują się swobodnie.

Ponieważ jesteś Lwem, jesteś jedną z najsilniejszych kobiet z ogromną pasją. Lubisz być liderem w każdej sytuacji, nawet w związkach.

Ale nawet jeśli nie działało to tak dobrze z twoimi byłymi partnerami, znajdziesz mężczyznę, który kocha to w tobie. Potrzebujesz mężczyzny, który jest samoświadomy, rozsądny i na tym samym poziomie intelektualnym co ty.

Ale potrzebujesz też mężczyzny, który broni tego, w co wierzy. Nawet jeśli jesteś kobietą alfa, potrzebujesz mężczyzny, który umieści cię na twoim miejscu, ponieważ coś w tym jest po prostu takie seksowne.

Panna (od 23 sierpnia do 22 września)

Poczekaj na faceta, który nie poddaje się, gdy nadejdą ciężkie czasy, który będzie się przy Tobie przechodził.

Jako Panna masz wrażliwe serce i nie jesteś kimś, kto łatwo wpuszcza ludzi. Czasami jesteś też dla siebie bardzo trudny, a to dlatego, że dawni kochankowie cię nie kochali i docenili twoje miłe serce tak, jak na to zasłużyłeś.

Potrzebujesz mężczyzny, który jest łagodny i spokojny, kogoś, kto może zburzyć twoje ściany, ale w powolny, znaczący sposób. Mężczyzna, który nie gra w gry i może być twoim najlepszym przyjacielem, a także chłopakiem.

Waga (od 23 września do 22 października)

Poczekaj na faceta, który uwielbia kochać tak samo jak ty, kogoś, kto nie tylko randkuje.

Waga, jesteś dziewczyną, która pragnie znaleźć tę tak szybko, jak to możliwe. Uwielbiasz związki i jesteś prawdopodobnie najlepszą dziewczyną, o jaką ktoś mógłby prosić. Potrzebujesz mężczyzny, który rozumie twoje troskliwe i kochające serce, ale także szuka przyszłości w związku.

Naprawdę wierzysz w zaangażowanie, co oznacza, że ​​musi czuć się tak mocno, jak ty. Znalezienie mężczyzny, który jest głęboki i znaczący we wszystkich swoich działaniach wobec ciebie, będzie dla ciebie najlepszą rzeczą, szczególnie jeśli on chce go żonić, bo bądźmy szczerzy, będziesz idealną żoną!

Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Poczekaj na faceta, który jest mężczyzną prawdziwego mężczyzny, ale który wie, jak się tobą opiekować (pod każdym względem).
Ponieważ jesteś Skorpionem, po prostu kochasz ludzi w ogóle, ale jeśli chodzi o niesamowitego mężczyznę, wchodzisz w to wszystko. Najważniejsze cechy, których potrzebujesz u mężczyzny, to inteligencja i uczciwość, ale potrzebujesz także mężczyzny, który jest zabawny i nie tylko publicznie… (mrugnięcie, mrugnięcie).

Potrzebujesz kogoś, kto może dać ci gęsią skórkę, a także śmiech i uśmiech w domu. Potrzebujesz mężczyzny, który tak samo się zakochuje jak ty, ale potrzebujesz też kogoś, kto może trochę poczekać, zanim skończysz, jeśli chodzi o oficjalność.

encender a tu hombre en la cama

Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

Poczekaj na faceta, który jest duchem i może dobrze się bawić, robiąc absolutnie wszystko.

Jako Strzelec, jesteś znany jako dziewczyna, która uwielbia bawić się i rozśmieszać ludzi, ponieważ życie jest zbyt krótkie, aby nie można było się uśmiechać i śmiać. Potrzebujesz mężczyzny, który się śmieje i chce się śmiać tak samo jak ty. Ktoś, kto jest zabawny, ale także lojalny, wierny i chce zakochać się w sobie.

Potrzebujesz mężczyzny, który może cię obejść i zawsze chce się dobrze bawić, bez względu na wszystko. Nie może być zazdrosny ani kontrolować tego, ponieważ nie chcesz zmieniać tej części swojego życia, ale będzie kimś, kto pomoże ci zrozumieć, że pewnego dnia możesz się z nim zadowolić.

Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Poczekaj na faceta, który szanuje twoją niezależność, ale jest tam również z otwartymi ramionami, abyś mógł do niego pobiec, kiedy go potrzebujesz.

Koziorożec, jesteś dziewczyną, która nie potrzebuje mężczyzny, ale wciąż żałuje, że go nie ma. Poszukujesz kogoś, kto naprawdę jest tego wart, ponieważ nie pozwalasz nikomu zburzyć twoich murów. Potrzebujesz mężczyzny, który patrzy na ciebie jak na nagrodę wszystkich nagród, mężczyzny, który wspiąłby się na dowolną ścianę tylko po to, aby mógł ją zburzyć, aby do ciebie dotrzeć, i kogoś, kto rozumie, że strzeżesz swojego serca tylko dlatego, że zostałeś ranny wcześniej i chcesz dać to komuś, kto na to zasługuje.

Potrzebujesz mężczyzny, który jest oddany, inteligentny i o wiele bardziej kochający, niż myślisz, że potrzebujesz. Sprawi, że poczujesz się pożądany i kochany, a będziesz tak szczęśliwy, że utrzymałeś tak wysokie mury, kiedy znajdziesz mężczyznę takiego jak on.

autor: Nicole Clements

Przeczytaj więcej artykułów Nicole na jej stronie na Facebooku