To dlatego nie powinieneś rezygnować z Niego - Grudzień 2021

On nie jest przywiązany, po prostu jesteś najlepszą rzeczą, jaka mu się przydarzyła. Ludzie prawie nie rezygnują z rzeczy, które sprawiają, że są szczęśliwi, i dlatego tak mocno cię trzyma.

Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciał. Uzupełniasz go. Jesteś jego drugą (lepszą) połową. Przyciągasz go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i to jest po prostu idealne dopasowanie.Możesz mieć różnice, ale to nie jest duży problem, ponieważ nie próbujesz się nawzajem zmieniać osobowości. Raczej cieszycie się różnicami.

cómo mejorar en la cama para los chicos

I sposób, w jaki na ciebie patrzy O mój Boże!Czujesz dreszcze z intensywnego pożądania w jego oczach. Rozpływasz się także, gdy przyłapujesz go na gapieniu się na ciebie oczami pełnymi miłości.

Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciał. Jesteś jego największym pragnieniem i nie jest facetem, który można łatwo nasycić.

On potrzebuje ciebie.

Musi cię często widywać, rozmawiać z tobą, czuć cię, aby czuć się jak cały człowiek z tobą.Zazdrość nie wynika z jego nieufności do ciebie, ale z jego wcześniejszych doświadczeń. Tylko ty wiesz, jaką historię ma z innymi dziewczynami i co zrobiły mu te toksyczne relacje.

Spotykał się z kilkoma niewłaściwymi, zanim trafił na właściwy. Do tego, z kim naprawdę powinien się spotykać. Z kim powinien spędzać czas (i być może do końca życia).

To była brzydka ścieżka, źle traktowana, źle umieszczona, niezrozumiana i grana Bóg wie, ile razy wcześniej.

Mogło go to złamać, ale nie byłby w stanie rozpoznać twojej prawdziwej wartości, gdyby nie zrobił kilku złych zwrotów.

Trzyma się mocno, bo boi się cię stracić.

Ile razy pokazywał ci, że jest zachwycony, że masz cię przy sobie. Ile razy rozśmieszał cię i uszczęśliwiał?

Ile razy byłeś jego priorytetem nr 1 i ile razy rezygnował ze swoich życzeń, aby cię zadowolić?

Zrobiłby dla ciebie wszystko, co w jego mocy (i więcej). Umarł, widząc cię szczęśliwego u jego boku. Czuje, że może podbić świat, ale tylko wtedy, gdy trzymasz go za rękę. Tylko z tobą u jego boku.

Traktuje cię dobrze, bez względu na to, czy na to zasłużyłeś, czy nie.

Nie ma czegoś takiego jak kredyt, dostajesz wszystko.

I nigdy się nie poddał. Bez względu na to, co się stanie, pozostawienie cię nigdy nie jest opcją. Nigdy nie było i nigdy nie będzie.

Bez względu na to, co cię uderzy w gówno, jest tam, by Cię powstrzymać.

Dlatego nie powinieneś się na niego poddawać.

Jego obrażenia emocjonalne znikną tylko dzięki waszej miłości.

Jeśli zdecydujesz się zostać i pokochać go we właściwy sposób, w końcu przejdziesz do tej samej strony.

Nie odmawiaj miłości, na którą zasługuje z powodu kilku złych dni. Każdy musi mieć tych w życiu od czasu do czasu. Służą one do wzmocnienia cię i nie poddania się.

To test sprawdzający, czy zdasz i czy zostaniesz.

Pocałuj go na dobranoc i dzień dobry, niezależnie od tego, czy walczyłeś, czy nie. Trzymaj go za rękę. Przytul go. Spróbuj zrozumieć. Rób wszystko, czego nie możesz osądzić.

Kiedy jego obrażenia emocjonalne znikną, a burza się skończy, nikt nie będzie bardziej kochany niż ty na tym świecie.

Czy to nie jest warte pobytu?