To dlatego zrezygnowała z próby bycia jego priorytetem - Grudzień 2021

„Przychodzi czas, kiedy musisz przestać przepływać oceany dla ludzi, którzy nawet nie skoczyliby za ciebie kałuże”.

Wielu zapytało ją, jak mogła pozwolić mu tak łatwo odejść. Wielu zapytało ją, dlaczego nie walczyła mocniej, dlaczego się poddała, skoro mieli być razem. Nie wiedzieli, że się nie poddała, ale on nawet nie próbował.Zachowywali się tak, jakby to była jej wina, jakby jej zadaniem było zatrzymać go lub zmusić do pozostania. Jakby nie wiedzieli, że nie możesz zatrzymać kogoś, kto nie chce zostać.

Oddzielił ich odległość. Może nie zrobił tego chętnie, może coś przykuło jego uwagę, ale może już tak naprawdę nie dbał o nią. Może miał już dość. Może wziął ją za pewnik. Tak czy inaczej, przestał ją traktować priorytetowo.

Skoncentrował się na swoim życiu. Skupił się na kontaktach ze wszystkimi oprócz niej. Był tak zajęty swoim życiem, że zapomniał o życiu, które z nią miał. Zapomniał o jej potrzebach, a ona zamieniła się w jedną z tych emocjonalnie zaniedbanych kobiet.como se ve santa claus

Była dla niego dłużej priorytetem. Nie zawracał sobie głowy dzwonieniem tylko po to, by usłyszeć jej głos. Zawsze był zajęty. Nigdy nie miał czasu na randki ani spędzania z nią dobrej jakości czasu. Spędził nawet więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi niż z nią. Za bardzo zaczął zostawiać ją w spokoju i pozwalał mi minąć dni, kiedy się nie odzywali.

lo mejor para comer en el jardín de olivos

Próbowała z nim porozmawiać. Próbowała mu powiedzieć, że sprawy zaczęły się pogarszać i że nie był już tą samą osobą, którą był. Tak bardzo próbowała otworzyć jego oczy. Pod koniec dnia był jej bratnią duszą, jej partnerem życiowym, tym, z którym widziała swoją przyszłość. Pomimo tego, co wszyscy myśleli, nie po prostu się poddała. Naprawdę próbowała, ale nie widział tych samych rzeczy, co ona.

Dla niego wszystko było w porządku. Nie trzeba było nad niczym pracować. Powiedział, że są dobrze i jak ona była po prostu paranoikiem. A potem odszedł i przez wiele godzin nie odpowiadał na jej wiadomości, a kiedy to zrobił, była to tylko jedno słowo. Coś było nie tak, ale nie chciał tego naprawić. Być może myślał, że nadal ją ma, nawet gdy przestał wkładać wysiłek w ich związek. Ale się mylił.Tak długo starała się wcisnąć w jego harmonogram. Tak długo pochylała się do tyłu, żeby tylko ją zauważył. Wyglądało na to, że ona umierała, żeby mieć trochę swojego czasu. Naprawdę próbowała. Ale nie udało jej się.

W końcu, gdy zobaczyła, że ​​przestał ją traktować priorytetowo, przestała próbować być jednym z nich. Zrezygnowała z dzwonienia do niego, zrezygnowała z ciągłego wysyłania SMS-ów, zrezygnowała z próby sprawienia, by ją zauważył. Zrezygnowała z robienia planów, ponieważ wiedziała, że ​​i tak je anuluje w ostatniej chwili.

Teraz nadszedł czas, aby ludzie zrozumieli, że cele relacji to coś więcej niż umieszczenie hashtaga pod uroczym zdjęciem na Instagramie. To czas dla osoby, która cię kocha, nawet gdy twój harmonogram jest szalony. Odpowiada, gdy tylko zobaczysz wiadomość, bo to nie tak, że te trzydzieści sekund zaszkodzi twojej pracy. Cały czas stara się podtrzymywać miłość, a nie tylko mieć nadzieję, że wszystko zadziała, nawet jeśli nie spróbujesz.

Uświadomiła sobie, że musi przestać tak bardzo starać się o kogoś, kto dawno się poddał. Uświadomiła sobie, że powinna przestać niszczyć swoją wartość dla mężczyzny, który nawet jej nie zauważył. Uświadomiła sobie, że ona też powinna przestać próbować. W ten sposób, gdyby coś dla niego znaczyła, zauważyłby, że się odsuwa i sięga do niej. A jeśli po prostu pozwolił jej odejść, oznaczało to, że nie miał nic przeciwko stracie jej.

Jeśli nie skontaktował się z nią, jeśli nie usłyszał budzenia, oznaczało to, że zrobiła to dobrze, kiedy postanowiła przestać próbować. Ponieważ bez względu na to, jak bardzo to boli, zawsze lepiej jest się złamać, wychodząc, niż pozwolić sobie na codzienne łamanie się, pozwalając mu brać cię za pewnik.

Kiedy musisz walczyć, aby być czyimś priorytetem, to znak, że nadszedł czas, aby zainwestować swoje wysiłki w relację z kimś, kogo nie będziesz musiał błagać, aby znaleźć dla ciebie czas, ale z kimś, kto chętnie ci go da i na własną rękę.

el té secreto para adelgazar

Czasami, gdy inni nie chcą nadać Ci priorytetu, Twoim zadaniem jest nadanie sobie priorytetu i dbanie o siebie. Zapomnij, co mówią inni lub co według nich powinieneś zrobić. Zawsze najpierw zadbaj o siebie.