To dlatego nie wierzy, że ją kochasz - Wrzesień 2022

Obiecano jej wcześniej miłość i została bez niej.

Powiedziano jej, że jest kochana i wciąż została zupełnie sama. Uwierzyła innym, tylko po to, by ujrzeć, jak zaufanie uderza jej w twarz. I ona chce ci również wierzyć, ale ból wciąż tam jest, utrzymując wszystkie te ściany wysoko.botox antes y después de salir mal

Ból jest nadal obecny, utrzymując cię z dala i zapewniając jej bezpieczeństwo. Ona chce ci wierzyć, a ona nie wierzy jednocześnie. Bo jak możesz ją kochać? Gdy nikt inny tego nie zrobił, jak mogłeś?

Wpuściła ludzi wcześniej, tylko po to, by napadli na jej serce i duszę.

Zabrali to, czego potrzebowali i odeszli, pozostawiając ją pustą i wyczerpaną. Zostawiając ją, by się podniosła, kiedy wiedziała, że ​​nie ma nikogo, kto mógłby jej pomóc. Kiedy wierzyła, że ​​jest przyczyną, przyczyną własnego bólu.Kiedy zaczęła się zastanawiać, czy jest coś, co mogła zrobić inaczej. Czy była dla nich szansa na ćwiczenie, gdyby tylko trochę się starała? Z czasem powoli zdawała sobie sprawę, że bez względu na to, jak bardzo się stara, nie może zmusić ludzi do pozostania, kiedy nie chcą.

Dlaczego więc chcesz zostać?

Wierzyła w miłość, wiesz? Wierzyła, że ​​będzie kochać kogoś całym sercem, a on też ją pokocha.Wierzyła, że ​​będzie miała przy sobie kogoś, z kim mogłaby się zestarzeć. Ktoś, kto by ją kochał, nawet gdy jej włosy zrobiły się szare, a twarz miała pomarszczoną z czasem. Ale to nie miałoby znaczenia, ponieważ kochałby ją za to, kim była.

To nie będzie miało znaczenia, ponieważ kiedy na nią spojrzy, zobaczy kobietę, w której się zakochał. Kobieta z falami brązowych włosów, piegami na twarzy i zarumienionymi policzkami, kochająca życie i walcząca z szansami.

Wierzyła, ale już nie wierzy. Kiedyś walczyła, ale dawno się poddała. Dlaczego jeszcze się nie poddałeś?

Zbyt wiele razy była sama.

Ludzie, którzy przysięgali kochać ją na wieczność, uprzykrzyli jej się. Ludzie, którzy obiecali jej, że tam będą, nie było ich, kiedy ich potrzebowała. Ludzie, którzy wzięli jej miłość i ciepło, zostawili ją, by zamarzła. A kiedy obiecujesz jej, że będziesz tam, aby ją pokochać, obawia się, że ty też odejdziesz.

Kiedy powiesz jej, że to ona jest dla ciebie, ona już widzi, jak odchodzisz, jak wszyscy inni przedtem. Kiedy trzymasz ją mocno, ona już czuje samotność, która uderzy ją, gdy odejdziesz. Ona chce ci wierzyć, ale to, że zostajesz, przeraża ją na śmierć. Martwi ją myśl, że ktoś sprawi, że zacznie od nowa wierzyć, tylko po to, by ją złamać.

Boi się ci zaufać, bo po spokoju nadchodzi burza. I wie, że nie przetrwa kolejnego.

Była przekonana, że ​​jest zarówno za dużo, jak i za mało.

Jest za dużo do zniesienia, a za mało, by ją utrzymać. Jest zbyt duża, by ją przyjąć, i nie jest wystarczająco dobra, by kochać. Była przekonana, że ​​każda jej część była w błędzie. Jak odzyskać z czegoś takiego?

Jak wrócisz na nogi, gdy są zbyt złamane, abyś mógł stać? Jak kontynuować, gdy nie ma już nic, na co można się spodziewać? I nawet jeśli wydaje się, że ma wszystko pod kontrolą, wciąż są dni, kiedy nie może wstać z łóżka. I są dni, kiedy wstaje z łóżka, tylko po to, by chodzić pustymi i pustymi.

Jest ustawiona na autopilota, robiąc rzeczy, których się od niej oczekuje, ale nie żyje nimi. Nie kocham ich. Nie kochać siebie. Jak możesz ją kochać?

sexo entre marido y mujer después del matrimonio

Ona chce ci zaufać. Chce, żebyś omijał wszystkie jej mechanizmy obronne, chce, żebyś to ty złożył miliony kawałków z powrotem.

Chce, żebyś był powodem, dla którego słucha piosenek i je rozumie. Chce, żebyś był przyczyną jej motyli i powodem jej uśmiechu. Chce odsłonić przed tobą swoją duszę i pokazać ci najbardziej delikatne i bezbronne jej części. Ale ona potrzebuje, żebyś ją spotkał w połowie drogi.

Ona musi wiedzieć, że jesteś w tym tak samo jak ona. Powiedz jej, że też się boisz. Powiedz jej, że myśl o oddaniu komuś swojego serca przeraża cię, ale jest tego warta. Jest tego warta. Spraw, by uwierzyła, że ​​ją kochasz, a ona to zrobi. Pokaż jej, że nie ma dla ciebie nikogo innego, a ona będzie wszystkim, czego kiedykolwiek szukałeś.

Gdy wpuści cię do środka, będzie to jedyny dom, którego będziesz kiedykolwiek potrzebować. I ty też będziesz jej.