Właśnie dlatego relacja twojego życia będzie z dziewczyną, która przeszła przez piekło - Grudzień 2021

1. Pomoże ci pokonać twoje problemy

Taka dziewczyna przeszła przez piekło iz powrotem i wie, co to znaczy cierpieć. Rzeczy, przez które przeszła, są rzeczami, których nie chce nawet dla swojego najgorszego wroga, a kiedy zobaczy, że zmagasz się z problemami życiowymi, będzie tam dla ciebie.

Będzie mocniej trzymać twoją rękę, gdy ją odepchniesz. Będzie cię ścigać, gdy zdecydujesz się uciec. Zrobi to wszystko, ponieważ postąpiła w ten sam sposób, ale niestety nie było nikogo, kto mógłby jej wtedy pomóc.2. Ona cię zrozumie

Kiedy powiesz jej, że nie czujesz się komfortowo, nie osądzi cię, ale zrozumie. Wie, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami i że różni ludzie boją się różnych rzeczy.

Taka dziewczyna zawsze będzie pomocna i zawsze będzie starała się, abyś czuł się dobrze i szanowany, gdy jesteś z nią. Da ci wszystko, czego tak bardzo pragnęła w przeszłości, ale nie dostała. Pomoże ci leczyć, nawet nie dotykając cię, używając tylko jej słów.

3. Przeanalizuje rzeczy

Jest to coś, co musi zrobić, ponieważ wcześniej była zbyt często raniona. Po prostu nie chce, by jej serce znów się złamało i dlatego przeanalizuje to, co mówisz, aby mogła o tym porozmawiać na czas.cuánto manchado es normal a las 6 semanas

Ilekroć masz problem, usiądzie i porozmawia z tobą jak twój najlepszy przyjaciel, starając się, aby wasza dwójka pracowała. Jest kimś, kto nie poddaje się łatwo, a kiedy coś zdecyduje, pozostanie przy swojej decyzji bez względu na to, jak trudne może się to stać.

4. Zrobi wysiłek

Taka dziewczyna wie, że konieczny jest wysiłek, aby coś funkcjonowało. Była w bezsensownych związkach i wszystkie zawiodły z powodu braku wysiłku.

Dlatego zrobi wszystko, co w jej mocy, aby wszystko działało między wami dwojgiem. Nigdy nie zobaczysz, jak się poddaje, a ona nigdy nie zacznie walczyć.Jest typem osoby, która chce poradzić sobie z rzeczami w spokojny sposób, więc nie będzie z nią żadnych podniesionych głosów ani przekleństw. Jest dorosła i zachowuje się jak jedna, bez dramatu w swoim życiu.

5. Opowie ci swoje najciemniejsze sekrety

Przyzna, że ​​była wielokrotnie łamana. Nie powie tego jednak, ponieważ chce, abyś współczuł jej, ale był bliżej ciebie.

Wie, że intymność jest naprawdę ważna w związku, więc chce, żebyś wiedział o niej wszystko, zarówno o zaletach, jak i wadach. Nie chce cię oszukać, ale chce, żebyś ją poznał i przekonał się, czy możesz pójść za nią i znieść jej bagaż.

Będzie z tobą szczera od samego początku i nigdy nie skrzywdzi cię celowo.

6. Ona nie potrzebuje idealnego mężczyzny

To, czego tak naprawdę chce, to ktoś, z kim mogłaby kliknąć - mężczyzna, który będzie doskonały w jej oczach. Chce mężczyzny, który ją pokocha, nawet jeśli jest trochę szalona, ​​kiedy dusi się i jest przylegająca.

Potrzebuje kogoś, kto zaakceptuje ją taką, jaka jest, bez próby jej zmiany. Chce mężczyzny, który nie spróbuje jej naprawić, ale pokocha wszystkie połamane kawałki. A kiedy znajdzie takiego mężczyznę, wejdzie z nim na całość.

7. Będzie twoją najlepszą przyjaciółką

Wie, że para musi się poznać, aby mogli nawiązać stabilny związek. Dlatego na początku będzie starać się być twoją przyjaciółką, a kiedy połączysz się na poziomie emocjonalnym, spróbuje czegoś więcej niż przyjaźni.

Po prostu chce mężczyzny, w który będzie mogła uwierzyć i który nie ucieknie z pierwszym uderzeniem na drodze.

8. Jest wdzięczna za małe rzeczy

Taka dziewczyna nie potrzebuje drogich prezentów, aby pokazać jej swoją miłość. Wolałaby wziąć małe rzeczy, takie jak skradziony pocałunek, gdy nikt nie patrzy, róża z twojego podwórka lub mówiąc, że ją kochasz, kiedy najmniej się jej spodziewa.

cosas buenas que decirle a tu esposa

Wie, że małe rzeczy mają znaczenie i nie potrzebuje, żebyś robił na niej duże wrażenie. Chce, żebyś ją rozpieszczał lojalnością, ponieważ wie, że uczucia są ważniejsze niż rzeczy materialne.