To dlatego ludzie przychodzą i odchodzą i 7 lekcji, których cię uczą - Wrzesień 2022

Ludzie przychodzą i odchodzą. Robią to z różnych powodów i cokolwiek robisz, nie możesz na nich wpływać. Niektóre z nich pojawiają się w naszym życiu, aby uczyć nas lekcji, a niektóre z nich stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, tymi, którzy stoją obok nas, bez względu na to, co się stanie.

Ci ludzie są rzadcy, ale istnieją. A jeśli masz szczęście mieć je w swoim życiu, upewnij się, że je zachowałeś. Zrób to, ponieważ mogą zamienić twoje życie w najpiękniejszą historię i pokazać ci, za czym tęskniłeś przez cały ten czas.Ludzie tacy rozumieją, że przyjaciele są bardzo ważni w naszym życiu i dokładają wszelkich starań, aby utrzymać cię w życiu. Ci ludzie są czasem nawet ważniejsi niż nasza rodzina, ponieważ są naszym osobistym wyborem, a fakt, że czujemy się dobrze, gdy jesteśmy z nimi, wiele mówi o naszym związku z nimi.

Nawet jeśli pojawią się w naszym życiu, będą tam przez jakiś czas i odejdą, jest wiele lekcji, których mogą nas nauczyć. I o tym chcę dzisiaj mówić. Chcę opowiedzieć o wszystkich lekcjach, których uczymy się od ludzi, którzy przychodzą i odchodzą w naszym życiu.

Lekcje, których uczymy się od ludzi, którzy przychodzą i odchodzą1. Uczą nas, że nie powinniśmy ufać wszystkim

Ludzie, którzy przychodzą i odchodzą z naszego życia, uczą nas wielu rzeczy. Być może jednym z najważniejszych jest to, że nie powinniśmy ufać wszystkim, których na początku lubimy. Ludzie mają obecnie tysiące twarzy, a my nie możemy komuś zaufać, ponieważ wydaje nam się, że kliknęliśmy go na początku.

Są osoby, które będą udawać, że są kimś, kim nie są, więc chcesz je. Wykorzystają twoją przyjaźń tylko po to, by zdobyć to, czego chcą, a kiedy skorzystają z ciebie, zostawią cię, jakbyś był dla nich niczym.To nie jest miłe, ale są ludzie, którzy myślą i zachowują się w ten sposób. I musisz wiedzieć, że wszystko, co dzieje się między wami, nie jest twoją winą. Po prostu mówi o nich i czy są w stanie uzyskać to, czego chcą.

2. Zmieniają nas

cómo hacer que tus ojos se vean más jóvenes

Niektórzy ludzie przychodzą do naszego życia, aby nas zmienić. Gdybyśmy mieli z nimi problemy, nauczą nas, jak sobie z nimi radzić, i będziemy silniejsi z każdym problemem, który z nimi mamy. Z drugiej strony, jeśli mamy do czynienia z pozytywnymi i dobrymi ludźmi, nauczą nas czegoś miłego na temat życia.

Pokażą nam, że zawsze opłaca się, jeśli jesteś dobrym człowiekiem i że źli dostają to, na co w końcu zasługują. Chodzi o to, że prędzej czy później wraz z ludźmi, którzy wejdą w nasze życie, zmienimy się. Zmienimy się bez względu na to, czy tego chcemy, czy nie, a czasem ta zmiana może być wszystkim, czego potrzebujemy.

Może faktycznie otworzyć nam oczy i pokazać nam, że właściwe rzeczy były przed nami przez cały czas, podczas gdy byliśmy zajęci czymś, co nie było tak ważne.

3. Pokazują nam, jak silni jesteśmy

Ludzie przychodzą i odchodzą i uczą nas rzeczy, których nie nauczylibyśmy się sam przez milion lat. Mogą uczyć nas rzeczy, które są bardzo ważne dla nauczycieli, ale nie tak ważne dla waszych dzieci. ale tak naprawdę nie przywiązujemy do nich dużej uwagi. Te rzeczy mówią nam, jak silni jesteśmy i że powinniśmy się za to przypisać.

I tego właśnie brakuje nam obecnie. To tak, jakby każdy nasz sukces był normalny, ale ciężko sobie radzimy z powodu złych rzeczy, które się zdarzają. Ale tak nie powinno być. Tak jak stajemy się surowi wobec złych rzeczy, które się zdarzają, tak samo powinniśmy być z siebie dumni dla dobrych.

I tam właśnie biorą udział inni. W sytuacjach takich jak inni ludzie w naszym życiu przypominaj nam, jak niesamowici i dobrzy jesteśmy. I to jest rzeczywiście najlepsza rzecz, jaką mogą dla nas zrobić.

4. Pokazują, że w końcu powinieneś polegać na sobie

Jedną ważną rzeczą, której inni mogą cię nauczyć, jest to, że zawsze powinieneś polegać na sobie. Ludzie przychodzą i odchodzą, ale ty jesteś rdzeniem. Ty decydujesz, tworzysz plany i kierujesz własnym życiem. Jesteś panem swojego życia i bardziej niż ktokolwiek wie, co jest dla ciebie najlepsze.

Może te lekcje nie będą miłe i słodkie, ale pomogą ci na dłuższą metę. Otworzą oczy i sprawią, że pomyślisz o swoim istnieniu na tym świecie i o swoim celu. Te lekcje przychodzą najczęściej wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujesz. Przychodzą, gdy nie wiesz, co zrobisz ze swoim życiem, gdy znajdziesz się na rozdrożu.

Są jak objawienie i tak służą. Kiedy zdasz sobie sprawę z pewnych rzeczy, zobaczysz, że prawda była cały czas przed twoimi oczami, ale nie mogłeś jej zobaczyć. Ale przeznaczenie posłało ci różnych ludzi w twoim życiu, którzy mogliby ci pokazać, za czym cały czas tęsknisz. I za nich powinieneś być wdzięczny.

5. Pokazują, że niektórzy cię skrzywdzą

¿Qué puedes tomar para los calambres de estómago?

Ile razy spotkałeś ludzi i pomyślałeś, że to wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym? Ile razy ufałeś nieznajomym, ponieważ uważałeś, że to dobry pomysł? A ile razy łamało ci się serce przez ludzi, którzy nie są tak ważni w twoim życiu?

este es nosotros temporada 1 episodio 5 resumen

Wiem wiele razy. Ale każdy, kto cię skrzywdził w jakikolwiek sposób, faktycznie służył jako lekcja. Była to lekcja, której musieliście się nauczyć w trudny sposób, ale to było coś, co należało do was i nikt nigdy nie mógł wam tego odebrać. Bądźcie zatem wdzięczni za wszystkich tych, którzy was skrzywdzili, ponieważ pokazali wam, że powinniście uważać na to, z kim wpuszczacie swoje życie.

A kiedy nauczysz się czegoś takiego, twoje życie nie będzie już takie samo. W końcu nauczysz się bronić i zmieniać swoje spojrzenie na życie. Nie będą to już wszystkie różowe okulary, ale będą bardziej realne. I tylko dlatego, że będzie bardziej realny, pomoże ci w lepszym życiu.

6. Uczą cię, że nigdy nie powinieneś się poddawać

Nikt nie lubi się poddawać, ale czasami jest to jedyna rzecz w naszym życiu. Czasami musisz się poddać i uderzyć dno, aby zacząć wszystko od nowa. Ale jeśli masz to wszystko i nadal rezygnujesz z każdego problemu, masz coś nie tak.

Właśnie dlatego Bóg wysyła nam ludzi, którzy nie mieli tyle szczęścia, co my, ale wciąż walczą o siebie. Wysyła nam ludzi, którzy mieli tyle problemów w życiu, ale wciąż stoją na nogach, nie pozwalając, by życie ich powaliło. Ci ludzie są tutaj, aby nas nauczyć, że bez względu na to, co się stanie, nigdy nie powinniśmy się poddawać.

Nigdy nie rezygnuj z niczego, co kochasz, szczególnie z marzeń, ponieważ są one po to, aby utrzymać cię przy życiu. I nawet jeśli rzeczy nie okażą się takie, jak chcesz, nie smuć się. Przynajmniej spróbowałeś czegoś nowego. Przynajmniej dołożyłeś starań, aby zmienić to, co było złe w twoim życiu, i powinieneś sobie to przypisać. Bo jeśli nie, to kto będzie?

7. Uczą cię, że nie powinieneś się zmieniać, aby zadowolić innych

W dzisiejszych czasach wiele osób się zmienia, więc inni chcieliby je. Robią to, ponieważ boją się pozostać sami i zostać wykluczeni ze społeczeństwa, w którym bardzo chcą być częścią. Ale kiedy pompujesz hamulce, zobaczysz, że zrobienie czegoś takiego nie rozwiąże twoich problemów.

Próbując dopasować się do ludzi, którzy nie dbają o ciebie, robisz wszystko, co w twojej mocy, aby zmienić prawdziwego ciebie, autentycznego ciebie. I to jest najgorsza rzecz, jaka może się zdarzyć. Mówię wam - lepiej, jeśli oczernią cię tym, kim jesteś, niż kochać cię za to, kim nie jesteś. Może nie ma to teraz sensu, ale jeśli pomyślisz o tym lepiej, zrozumiesz, że mam rację.

Możesz się zmienić, aby stać się kimś, kim nie jesteś, ale pojawią się w twoim życiu ludzie, którzy pokażą ci tylko jednym słowem, że robiłeś coś złego przez cały czas. Przyjdzie ktoś, kto pokaże ci, że próba zmiany siebie, by zadowolić innych, jest najgorszą rzeczą, jaką mogłeś dla siebie zrobić. I to będzie najcenniejsza lekcja ze wszystkich!