Oto dlaczego stare dusze uwięzione w młodych ciałach są tak warte twojego czasu

Oto dlaczego stare dusze uwięzione w młodych ciałach są tak warte twojego czasu

Stara dusza -Osoba duchowa, która jest mądra ponad swój wiek; ludzie o silnej stabilności emocjonalnej.Zasadniczo ktoś, kto lepiej rozumie otaczający ich świat. – Słownik miejski

Są ludzie, którzy doświadczają przepaści między wiekiem fizycznym a rozwojem emocjonalnym znanym jako „stare dusze”.Ludzie często słysząc to zdanie odczuwają negatywne skojarzenia, wyobrażając sobie siwowłosą babcię, ale nie zdają sobie sprawy, że są też młodzi.ciała, które niosą w sobie stare dusze,.

Dlaczego tak bardzo różnią się od „zwykłych” ludzi?Jest na to tylko jedno wytłumaczenie – różne doświadczenia życiowe.

Czasami życie może tak grać z nami. Daje nam więcej podkręconych piłek niż naszym przyjaciołom i wyrastamy na poważniejszą osobę niż oni.Na wszystko patrzymy z bardziej dojrzałego punktu widzenia.Nie angażujemy się w relacje, które nigdzie nas nie prowadzą.

Postrzegamy siebie jako istoty ludzkie, które cenią to życie do tego stopnia, że ​​nie angażujemy się, jeśli nie szukamy czegoś, co nie jest poważne.

Zamyślona młoda kobieta relaksuje się na drewnianym molocómo ser un buen hombre para una mujer

Dlatego często jesteśmy postrzegani jako samotnicy. Powiem ci sekret: bycie samotnikiem wcale nie jest złe.

Szukamy na zawsze.Dzieje się tak, ponieważ rozumiemy szkody, jakie niosą ze sobą toksyczne związki i postanawiamy nie marnować czasu na płytkie przyjaźnie lub płytkich ludzi.

Często jest to konsekwencją doświadczeń w naszym życiu. Tego uczono nas podczas dorastania.

cómo conseguir una piel impecable rápidamente

Niewielu ludzi widzi swój cel, a w tym Wszechświecie jest wielu zagubionych wędrowców.

Haczyk z nami, starymi duszami, polega na tym, żenaprawdę rozumiemy kim jesteśmy i dokąd zmierzamy w życiu.To było od naszego młodego wieku.

Kiedy wszyscy inni chcieli być księżniczkami lub śpiewakami, my chcieliśmy być pisarzami, lekarzami, astronautami itp.r. Wielkie marzenia.

Może to jeden z powodów, dla których ludzie nam ufają. Powierzają nam obowiązki i wierzcie lub nie,lubimy obowiązki.

W tym jesteśmy najlepsi. Byliśmy doktorem Drew, albo ramieniem, na którym można płakać, tak długo, że mogliśmy pomagać innym tylko dzięki naszemu doświadczeniu — bez żadnego stopnia naukowego.

kobieta medytująca na łonie natury

Stare dusze mają tendencję do dostrzegania we wszystkim większego obrazu.Obserwujemy rzeczy w życiu z lotu ptaka i często szukamy najbardziej sensownego sposobu podejścia do życia.

Zobacz też:Oto dlaczego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie

Nie będziesz kochany za to, co masz, ale za to, kim jesteś, ponieważ tak po prostu się toczymy.

Materializm nic dla nas nie znaczy.Zawsze szukamy głębszej więzi w ludziach i jesteśmy niespokojni, dopóki jej nie osiągniemy.

Na początku możesz wpaść w panikę i poszukać kogoś, z kim możesz się „bardziej bawić”, ale to jest miejsce, w którym najczęściej się mylisz. Wszyscy ludzie, z którymi „bawisz się dobrze”, nie zostaną w pobliżu.

A ty po prostu dobrze się bawisz. Po prostu robisz kilka przypadkowych rzeczy, które mogą kogoś rozśmieszyć, ale często nie.

Prawdziwy skarb kryje się w starych duszach i czy wiesz dlaczego? Stare dusze są strażnikami. Zostajemy, gdy nadejdą trudne czasy.

como hacerle el amor a mi marido en la cama

To my będziemy tam na zawsze, ponieważ zawsze jest tym, do czego dążymy.

Jesteśmy bezpieczną przystanią dla ludzi, ramieniem, na którym można płakać, ludźmi, którym ufasz – dlatego stare dusze są tak warte twojego czasu.

Oto dlaczego stare dusze uwięzione w młodych ciałach są tak warte twojego czasu