To dlatego Stare Dusze TRAPOWANE W Młodych Ciałach są tak warte Twojego czasu - Grudzień 2021

Stara dusza - Duchowa osoba, która jest mądra ponad swoje lata; ludzie o silnej stabilności emocjonalnej. Zasadniczo ktoś, kto lepiej rozumie otaczający go świat. - Słownik miejski

Są ludzie, którzy doświadczają luki między wiekiem fizycznym a ewolucją emocjonalną znaną jako „stare dusze”. Po usłyszeniu tego zdania ludzie często doświadczają negatywnej konotacji przedstawiającej siwowłosą babcię, ale nie zdają sobie sprawy z faktu, że są też młode ciała, które niosą w sobie stare dusze.Dlaczego tak bardzo różnią się od „zwykłych” ludzi? Jest tylko jedno wytłumaczenie tego - różne doświadczenia życiowe. Czasami życie może się z nami tak bawić. Daje nam to więcej krzywych niż naszym przyjaciołom i stajemy się bardziej poważną osobą niż oni. Patrzymy na wszystko z bardziej dojrzałego punktu widzenia.

alimentos para comer cuando tiene gases

Nie angażujemy się w relacje, które nigdzie nas nie prowadzą. Uważamy się za ludzi, którzy cenią to życie do tego stopnia, że ​​nie angażujemy się, jeśli nie szukamy czegoś, co nie jest poważne. Dlatego często jesteśmy postrzegani jako samotnicy. Pozwól, że powiem ci sekret: bycie samotnikiem wcale nie jest takie złe.

Zobacz też:12 NIEWIARYGODNE Powody, dla których stare DUSZE walczą ze znalezieniem MIŁOŚCISzukamy na zawsze. Wynika to z faktu, że rozumiemy zniszczenie toksycznych związków i nie marnujemy czasu na płytkie przyjaźnie lub płytkich ludzi. Często dzieje się tak w wyniku doświadczeń w naszym życiu. Tego nas nauczono podczas dorastania.

Niewielu ludzi widzi swój cel, a we Wszechświecie jest wielu zagubionych wędrowców. Połów z nami, stare dusze, jest taki naprawdę rozumiemy, kim jesteśmy i dokąd chcemy iść w życiu. Tak było od naszego młodego wieku. Gdy wszyscy chcieli być księżniczkami lub śpiewakami, chcieliśmy być pisarzami, lekarzami, astronautami itp. R. Wielkie marzyliśmy.mejor pollo frito del mundo

Być może jest to jeden z powodów, dla których ludzie nam ufają. Zaufali nam odpowiedzialnością i wierzą lub nie, lubimy obowiązki. Właśnie w tym jesteśmy najlepsi. Jesteśmy dr. Drew, lub ramię do płaczu, tak długo, że mogliśmy pomagać innym tylko dzięki naszemu doświadczeniu - nie jest potrzebny stopień naukowy.

Stare dusze mają tendencję do dostrzegania większego obrazu we wszystkim. Obserwujemy rzeczy w życiu z lotu ptaka i często szukamy najbardziej sensownego sposobu podejścia do życia.

Zobacz też:Dlatego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie

Nie będziesz kochany za to, co masz, ale za to, kim jesteś, ponieważ tak właśnie się dzieje. Materializm nic dla nas nie znaczy. Zawsze szukamy głębszej więzi w ludziach i jesteśmy niespokojni, dopóki jej nie zdobędziemy.

cosas que te dijeron cuando eras niño

Na początku możesz wariować i szukać kogoś, z kim „będziesz się lepiej bawić”, ale tutaj najbardziej się mylisz. Wszyscy ludzie, z którymi „dobrze się bawisz”, nie będą się trzymać. A ty po prostu dobrze się bawisz. Robisz tylko kilka przypadkowych rzeczy, które mogą rozśmieszyć kogoś, ale często nie.

Prawdziwy skarb leży w starych duszach i czy wiesz dlaczego? Stare dusze są strażnikami. Zostajemy, gdy nadchodzą ciężkie czasy. Jesteśmy tymi, którzy będą tam na zawsze, ponieważ wieczność jest tym, do czego dążymy. Jesteśmy bezpieczną przystanią dla ludzi, ramieniem do płaczu, ludźmi, którym ufasz - dlatego stare dusze są tak warte twojego czasu.