Oto dlaczego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie

Oto dlaczego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie

Ci ludzie są starzy sercem, starzymi umysłami i starzymi duszami. Żyją w samotności, często niezrozumiani we wszystkim, co robią, ponieważ są starsi, niż na to wyglądają.To tak, jakby żyli znacznie dłużej niż już.Stare duszepodążać własnymi ścieżkami, podczas gdy reszta ludzi ślepo podąża za masami.

Wyobraź sobie, że widzisz setki ludzi idących w jedną stronę i tylko jednego mężczyznę idącego w drugą. Próbowałbyś go ostrzec, żeby przeszedł na twoją stronę.Próbowałbyś namówić go, by dołączył do ciebie, bo kto wie, co go czeka na końcu drogi. Nawet ty nie wiesz, co cię czeka i tłum na końcu, ale czujesz się bezpiecznie idąc wzdłuż tych wszystkich ludzi w tym samym kierunku.

Stare dusze nie dbają o to, dokąd idą wszyscy inni. Mają swój własny sposób widzenia i pojmowania rzeczy i dlatego starają się dopasować do świata, w którym żyją.

¿Por qué los hombres ven pornografía?

Są źle rozumiani, ponieważ nie zachowują się jak wszyscy inni.Są wyjątkowe.

1. Rodziny starych dusz ich nie rozumieją

mężczyzna stoi na ulicy

Rodzą się w rodzinach, które ich nie mają. Ich rodziny uważają, że są hańbą – czarna owca. Stare dusze mogą tylko siebie zrozumieć. Dlatego są obcy wszędzie, nawet we własnych domach.Może to być bardzo trudne, ponieważ przechodzenie przez lata formacyjne bez wsparcia ze strony rodziny może bardzo schrzanić ich życie.

2. Są bardzo powolne

mężczyzna siedzący przy stole

Nie są leniwi i na pewno nie są nieinteligentni. Po prostu wiedzą, że mają cały czas na świecie. W ich życiu nie ma zamieszania ani bałaganu. Będą robić jedną rzecz na raz, bez stresu i pośpiechu.

Chcą mieć pewność, że przeżyli każde nowe doświadczenie w pełni i szczegółowo. Pozyskują nowe informacje i wiedzę oraz przechowują je na przyszłość.

3. Są bardzo empatyczni

mężczyzna rozmawiający z przyjacielem

Przeżywają ból innych ludzi. Nie zaznają spokoju, jeśli będą wiedzieć, że ktoś wokół nich cierpi. Nic dziwnego, że do tego nie pasują okrutny, bezduszny i samolubny świat.

Są uzdrowicielami i zrobią wszystko, aby pomóc komuś w potrzebie. To właśnie sprawia, że ​​cel ich życia się spełnia.

cómo hacer amigos después de los 30

4. Są bardzo ciekawi

mężczyzna i kobieta idą ulicą i rozmawiają

Każda nowa osoba, którą spotkają, będzie bombardować pytaniami, na które odpowiedzi bezpiecznie przechowają w swoich umysłach – nowe informacje, nowe doświadczenia. Nigdy nie będą mieli tego dość.

Jeśli kiedykolwiek spotkasz starą duszę, odkryjesz, że mówisz o sobie, nie wiedząc nic o starej duszy ukrywającej się za osobą, z którą rozmawiasz.

5. Nie potrafią oddzielić seksu od emocji

pocałunek mężczyzny i kobiety

Po prostu nie dbają o atrakcyjność fizyczną. Dla nich emocje i surowe przyciąganie są w pakiecie – razem. Nie są w stanie być po prostu pociągnięci seksualnie do kogoś, jeśli nie ma pod spodem głębokiego związku.

Mogą uprawiać seks, ale nie będą im się to podobać i będą go unikać, dopóki nie znajdą kogoś, kogo uważają za godnego ich miłości i uwagi.

6. Są niezdecydowani

mężczyzna siedzi i myśli

Możesz myśleć, że są powolne lub głupie, ale nie możesz się bardziej mylić. Możesz myśleć, że nie obchodzi ich coś, co im powiedziałeś lub zapytałeś. Możesz myśleć, że cię nie słuchają…zło!

alimentos saludables ricos en proteínas para bajar de peso

Są bardzo świadomi twojej obecności i twoich słów. Bóg wie, co dzieje się w ich głowach. Myślą o milionie innych wyborów i milionie innych wyników i dlatego tak długo zabiera im odpowiedź na ciebie – działanie.

7. Potrzeba czasu, by się zakochali

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i rozmawiają

Nie jest łatwo znaleźć miłośćjeśli jesteś starą duszą. To znaczy, nikomu nie jest łatwo, nie mówiąc już o samotnikach, którzy są wyrzutkami świata.

Przyciągają ich ludzie, którzy potrzebują ich pomocy. Ale znalezienie osoby, z którą można spędzić resztę życia, jest nieco bardziej skomplikowane. Nie jest tak, że ta osoba jest również starą duszą – ale jakie są szanse?

Jeśli kiedykolwiek spotkasz starą duszę, nie osądzaj jej.

Nie oznacza to, że są mniej wartościowi, jeśli nie pasują.

To po prostu oznacza, że ​​są różne.

Oto dlaczego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie