Dlatego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie - Grudzień 2021

Ci ludzie są starzy w sercu, starzy w umyśle i starzy w duszy. Żyją w samotności, często źle rozumiani w tym, co robią, ponieważ są starsi, niż się wydaje.

To tak, jakby żyli znacznie dłużej niż już. Stare dusze podążają własnymi ścieżkami, podczas gdy reszta ludzi ślepo podąża za masami.Wyobraź sobie, że setki ludzi idą w jedną stronę, a tylko jeden człowiek w drugą. Próbowałbyś go ostrzec, by stanął po twojej stronie.

Próbowałbyś namówić go, by do ciebie dołączył, bo kto wie, co go czeka na końcu drogi. Nawet ty nie wiesz, co na Ciebie czeka i tłum na końcu, ale czujesz się bezpiecznie, idąc wzdłuż tych wszystkich ludzi w tym samym kierunku.

Stare dusze nie dbają o to, dokąd idą wszyscy inni. Mają własny sposób widzenia i rozumienia rzeczy, dlatego starają się dopasować do świata, w którym żyją.Są źle rozumiani, ponieważ nie zachowują się jak wszyscy inni.

lo que realmente excita a un chico

Są wyjątkowe.

1. Rodziny starych dusz ich nie rozumieją

Rodzą się w rodzinach, które ich nie rozumieją. Ich rodziny myślą, że to hańba - czarne owce. Stare dusze mogą się tylko zrozumieć. Właśnie dlatego są obcy gdziekolwiek pójdą, nawet we własnych domach.Może to być bardzo trudne, ponieważ przechodzenie przez lata młodości bez wsparcia ze strony rodziny może bardzo zepsuć ich życie.

2. Są bardzo powolne

Nie są leniwi i na pewno nie są nieinteligentni. Po prostu wiedzą, że mają cały czas na świecie. W ich życiu nie ma zamieszania ani bałaganu. Zrobią jedną rzecz na raz, bez stresu i pośpiechu.

Chcą mieć pewność, że przeżyli każde nowe doświadczenie w pełni i szczegółowo. Pozyskują nowe informacje i wiedzę i przechowują je na przyszłość.

formas divertidas de condimentarlo en el dormitorio

3. Są bardzo empatyczni

Przeżywają ból innych ludzi. Nie będą spokojni, jeśli wiedzą, że ktoś wokół nich cierpi. Nic dziwnego, że nie pasują do tego okrutny, bezduszny i samolubny świat.

Są uzdrowicielami i zrobią wszystko, aby pomóc komuś w potrzebie. Właśnie dlatego cel ich życia jest spełniony.

4. Są bardzo ciekawi

Każda nowa osoba, którą spotkają, będzie bombardować pytaniami, na które odpowiedzi będą bezpiecznie przechowywać w swoich umysłach - nowe informacje, nowe doświadczenia. Nigdy nie będą mieli tego dość.

Jeśli kiedykolwiek spotkasz starą duszę, zobaczysz, że mówisz o sobie, nie wiedząc nic o starej duszy ukrytej za osobą, z którą rozmawiasz.

5. Nie mogą oddzielić seksu od emocji

Po prostu nie dbają o atrakcję fizyczną. Dla nich emocje i surowa atrakcja są w pakiecie - razem. Nie można ich pociągać seksualnie, jeśli nie ma pod nimi głębokiego związku.

me casé con mi cuñada

Mogą uprawiać seks, ale im się to nie spodoba i będą go unikać, dopóki nie znajdą osoby, która ich zdaniem zasługuje na ich miłość i uwagę.

6. Są niezdecydowani

Możesz myśleć, że są powolni lub głupi, ale nie możesz się bardziej mylić. Możesz myśleć, że nie obchodzi ich to, co im powiedziałeś lub o co prosiłeś. Możesz myśleć, że cię nie słuchają -źle!

Są bardzo świadomi twojej obecności i twoich słów. Bóg wie, co dzieje się w ich głowach. Myślą o milionie innych wyborów i milionie innych wyników, dlatego tak długo zajmuje im odpowiedź - działanie.

7. Potrzeba im czasu, aby się zakochali

Nie jest łatwo znaleźć miłość, jeśli jesteś starą duszą. To znaczy, nie jest to łatwe dla nikogo, a tym bardziej dla samotników, którzy są wyrzutkami na świecie.

Przyciągają ich ludzie, którzy potrzebują ich pomocy. Ale znalezienie osoby, z którą można spędzić resztę życia, jest nieco bardziej skomplikowane. Nie chodzi o to, że ta osoba jest również starą duszą - ale jakie są szanse?

Zobacz też:12 NIEWIARYGODNE Powody, dla których stare DUSZE walczą ze znalezieniem MIŁOŚCI

Jeśli kiedykolwiek spotkasz starą duszę, nie oceniaj jej / niej.

los mejores alimentos ricos en proteínas y bajos en carbohidratos

To nie znaczy, że są mniej godni, jeśli nie pasują.

To tylko oznacza, że ​​są inni.