Oto dlaczego randkowanie z introwertyczną dziewczyną jest tak NIESAMOWITE

Oto dlaczego randkowanie z introwertyczną dziewczyną jest tak NIESAMOWITE

Wszyscy kochamy ekstrawertyków, prawda? Głupcy z firmy — ci, którzy potrafią nas rozśmieszać i ci, którzy potrafią rozśmieszyć wszystkich. Ale co, jeśli powiem ci, że ekstrawersja jest po prostu zbyt przereklamowana?Ekstrawertyczna dziewczyna potrafi rozśmieszyć wszystkich, a jej żarty są dostępne dla każdego.Rozśmieszała cię, ale rozśmieszała też wszystkich innych. Jesteś jej chłopakiem, ale nie jesteś traktowany inaczej niż inni.Z drugiej strony jest introwertyczna dziewczyna. Może nie jest twoim pierwszym wyborem, ale zdecydowanie jestprawidłowywybór.

Prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego i nie zgadzasz się w tej chwili, ale pozwól, że wyjaśnię ci, dlaczego się mylisz.Zobacz też:Oto, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz wejść w życie osoby o strzeżonej osobowościJeśli wybierasz kogoś na randkę, szukasz kogoś tylko dla siebie.Szukasz osoby, która będzie tylko Twoja i podzieli się swoimi najgłębszymi przemyśleniami i najdziwniejszą stronątylko z tobą.

mężczyzna przytulający uśmiechniętą kobietęSzukasz kogoś, kto będzie miał ze sobą coś wspólnego tylko z tobą i taki, który tak mocno w tobie kliknie.Wybierając ekstrawertyczną dziewczynę, wybierasz kogoś, kto będzie lubiany przez wszystkich, co oznacza, że ​​szukasz aprobaty ze wszystkich środowisk.

Potrzebujesz ludzi, którzy lubią twoją dziewczynę, abyś ty też ją lubił. I to jest w porządku. Przez chwilę.

Szukanie aprobaty innych jest w porządku, dopóki nie dojrzejesz. Gdy dorośniesz, będziesz szukać kogoś tylko dla siebie. Poszukasz kogoś, kto pasuje do Ciebie i który najbardziej odpowiada Twojej duszy.

Zignorujesz opinie innych ludzi, ponieważ będziesz wiedział, że wybierasz kogoś dla siebie, a nie dla innych.

Kiedy dorośniesz, zdasz sobie sprawę, że idealna dziewczyna dla ciebie to introwertyczna dziewczyna.

Jest typem dziewczyny, która potrzebuje „samodzielnego czasu”. Czuje głęboko i myśli jeszcze głębiej. Czas spędzony w samotności pozwala jej określić swój nastrój, gdzie jest jej energia i jak zrobić każdy krok w życiu.

szczęśliwa młoda kobieta leżąca w salonie i relaksująca

Ona nie będzie się czepiać…nie będzie cię otaczać i będzie cię szanować. Da ci trochęTyczas, bo ona potrzebuje trochęjejczas również. Ona rozumie.

Gdy dorośniesz, zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz trochę więcej czasu dla siebie.

Zdasz sobie sprawę, że nie potrzebujesz dramatu w swoim życiu, ale wolisz wziąć kogoś, kto cię rozumie i spędzić z nim trochę czasu. Wtedy na scenę wchodzi introwertyczna dziewczyna.

Ona jest jedyna dla ciebie.Nie będziesz jej właścicielem (i nie powinieneś, ponieważ nie jest przedmiotem), ale poczujesz, że została skrojona tylko dla ciebie.

Ona cię zrozumie, da ci przestrzeń, ale nie po to, żeby twoje uczucia ostygły. Da Ci miejsce na doładowanie baterii i będzie tam, kiedy będziesz jej potrzebować.

Ona nie będzie potrzebującaponieważ jest jedną z nielicznych dziewczyn, które wiedzą, jak się bawić. Będzie się dobrze bawić sama, bez ciebie i będzie miała ci do opowiedzenia różne historie.

piękna kobieta słucha muzyki w domu

Zawsze będzie interesująca, ponieważ zawsze będzie zajęta robieniem czegoś innego, jak ściganie swoich marzeń i tym podobnych.

Zawsze będzie dla Ciebie interesująca i nigdy się nią nie znudzisz, ponieważ za każdym razem będziesz czuł, że za każdym razem, gdy się spotkasz, jest coś nowego do odkrycia o niej.

Jest zdolna do dzielenia się, wchodzenia do najgłębszego rdzenia ciebie bez posiadania ciebie, bez uzależnienia od ciebie, bez uzależnienia od ciebie.

Będzie z tobą szczęśliwa taka, jaką jesteś i nigdy nie spojrzy na ciebie oczami kogoś innego. Zawsze będzie cię widzieć na własne oczy i nikt nie zaciemni jej osądów.

Urodziła się do wielkich rzeczy.Nie będziesz zawracać sobie głowy small talkami, ponieważ ona ich nienawidzi. Jest kreatywna i nigdy nie przestanie Cię zadziwiać.

urocza para siedzi na trawie i opiera się na drzewie

¿Puede una infección urinaria causar hinchazón y aumento de peso?

Zastanawia się głęboko i poczujesz, że twoje uczucia są zawsze pod opieką, a kto by tego nie pokochał?

Posiadanie kogoś tylko dla siebie to rzadka rzecz na tym świecie i nie pomyl introwertycznej dziewczyny z antyspołeczną. Introwertycy są raczej wybiórczo-społeczni.

Nie musisz ciągnąć swojej gry w dupę, aby ją zdobyć, jak w większości przypadków.

Przy niej lepiej jest zdjąć maskę i być „prawdziwym sobą”, ponieważ nie obchodzi ją, jakie są normalne standardy.

Ma swoje własne standardy i nie przejmuje się tym, co myślą inni. Jeśli cię lubi, będziesz wiedział – i będziesz jednym z nielicznych szczęściarzy.

Oto dlaczego randkowanie z introwertyczną dziewczyną jest tak NIESAMOWITE