Właśnie dlatego musiałem wysłać ten tekst do widzenia - Grudzień 2021

Zawsze zastanawiałem się, dlaczego niektóre kobiety muszą wysyłać te długie wiadomości do mężczyzn. To wydaje się bezcelowe.

Albo zostaną zignorowani, albo otrzymają krótką i jeszcze bardziej frustrującą odpowiedź. Zastanawiałem się, zanim sam je wysłałem.Nie wiem co mnie spotkało. Usiadłem i zacząłem pisać:

„Nie jestem tchórzem, wiesz, powiedziałbym ci to wszystko osobiście, ale nie pozostawiłeś mi innego wyboru.

Wyszedłeś bez wyjaśnienia lub właściwego pożegnania. Czy naprawdę zasłużyłem na takie traktowanie?Nie mogę uwierzyć, że ktoś zdolny do posiadania tak wielu emocji może być jednocześnie tak bezduszny.

Wiedziałeś, że to mnie złamie. Pożegnania są zawsze trudne, ale kiedy wszystko pozostaje niewyjaśnione, są jeszcze trudniejsze.

Wydaje mi się, że nigdy nie doceniłeś mnie wystarczająco, aby traktować mnie dobrze, nawet w końcu.Wiem, że byłem głupcem, że zakochałem się w tobie. Myślałem, że widziałem w tobie coś, czego nikt inny nie mógł.

Cholera, nadal uważam, że w tobie jest coś dobrego. Szkoda, że ​​wciąż nie wyszło.

Zrobiłem, co mogłem, aby zrozumieć, kiedy nie mogłeś zrozumieć.

Kiedy nie dzwonisz ani nie piszesz przez kilka dni, kiedy nie znalazłeś dla mnie czasu, kiedy powiedziałeś coś bolesnego.

Nie musieliście nawet wymyślać wymówek, zrobiłbym je dla was. Zawsze myślałem o najlepszych możliwych scenariuszach, zanim pomyślałem o najgorszym.

Myślę, że byłem nawet zbyt dobry. Dlatego wziąłeś mnie za pewnik. Polegałeś na mnie, bym był dla ciebie, bez względu na to, co zrobiłeś.

Słuchać, rozumieć i wspierać. Czekać. I wydaje się teraz, że wszystko, co z tobą zrobiłem, to czekanie na właściwy czas, abyś był gotowy, abyś traktował mnie lepiej wszystkim.

A smutna prawda jest taka, że ​​gdybyś mnie nie opuścił, wciąż bym czekał.

Dlatego do tego piszę dziękuję za odejście tak jak ty to zrobiłeś. Gdybyś tego nie zrobił, nadal bym na próżno czekał.

W ten sposób dałeś mi szansę zobaczyć, że mogę stać sam. Że czuję się nawet lepiej i bardziej spokojnie teraz, kiedy nie jesteś już w moim życiu.

cómo dejar de gritar cuando estás enojado

Więc dziękuję i do widzenia na zawsze.

Napisałem to wszystko jednym tchem i poczułem, że zaraz zemdleję po naciśnięciu przycisku wysyłania.

Nie miałem pojęcia, że ​​wyślę ten tekst, zanim go wyślę. Nigdy wcześniej o tym nie myślałem.

To był tylko moment, w którym robisz coś głupiego i irracjonalnego.

Ale po wysłaniu poczułem się tak łatwo. Ulżyło mojej złamanej duszy po napisaniu wszystkiego, co ją obciążało.

Czułam się lepiej, mówiąc wszystkie te rzeczy, które trzymałam w środku. Czułem, że ciężar mojego serca został podniesiony.

Kiedy w końcu zrozumiałem, co zrobiłem, trochę spanikowałem. Zastanawiałem się, co on o mnie myśli. Czy pomyślałby, że jestem słaby, by to wysłać?

Czy pomyślałby, że próbowałem go odzyskać? Uderzyło mnie to, naprawdę nie powinno mnie obchodzić, co on lub ktokolwiek o mnie myśli.

Nie zrobiłem tego, jak jakaś kiepska próba zwabienia go z powrotem. Nie zrobiłem tego z nienawiści lub z miłości.

Nie zrobiłem tego, oczekując odpowiedzi, która nigdy nie nadeszła. Zrobiłem to dla siebie. Aby się zamknąć.

Aby pożegnać się z tym ostatnim, nie miał odwagi się wypowiedzieć.