Dlatego nie chce umieszczać etykiety na twoim „związku”

Dlatego nie chce umieszczać etykiety na twoim „związku”

Jesteś jego, ale nie jesteś. Jesteście razem, ale tak naprawdę nie jesteście. Między wami jest coś takiego, co przypomina związek, ale nie nazywacie tego związkiem. Więc nie możesz pomóc, ale zastanawiasz się, kim naprawdę jesteś dla niego?Co dla niego znaczysz?

Spotykacie się od kilku miesięcy i wszystko w waszej dwójce krzyczy „para”, jednaknie jesteś jego dziewczyną.Odmawia przyczepiania etykietki do twojego „związku” i sprawia, że ​​czujesz się niepewnie, prawda? Chcesz wyłączności, a ty, jak to się dzieje z nami, kobietami, planujesz i masz nadzieję, że z tego „związku” uzyskasz coś prawdziwego i rzeczywistego.

Ale nie jesteś do końca pewien, na czym stoisz z nim. Bo nie masz pojęcia, co on myśli.

Nie wiesz, dokąd chce z tobą iść i czy planuje z tobą coś poważnego. I zaczęło być to trochę przytłaczające.Jest dla ciebie miły i miły. Spędzacie ze sobą dużo czasu i już macie swoją rutynę, ale za każdym razem, gdy pytacie, co się z wami dzieje i kim jesteś dla niego, otrzymujesz neutralną odpowiedź. Wygląda na to, że wzdryga się, gdy nazywasz go swoim chłopakiem.

A wszystko, co chcesz zrobić, to nazwać go swoim chłopakiem. Chcesz należeć do niego i chcesz, żeby należał do ciebie.

piękna młoda para całujeNie zły rodzaj posiadania, ale taki, w którym oddajecie sobie serca.

Może nie jest typem faceta „all in”. Możliwe, że jesteś jedną z nieszczęśliwych dziewczyn, które natknęły się na faceta, który wydaje się byćmateriał relacjiale tak naprawdę nie jest.

Nie etykietuje was dwojga, wydaje się być odległy i w ogóle nie jesteś przedstawiany jego przyjaciołom.

cuántas calorías quemadas en la clase de spinning

Możliwe, że ma kilka związków na boku, ale nikt nic o tym nie wie. Może nie lubi głośno mówić, że jest zajęty.

Może po prostu ma otwarte opcje. Może jest tylko z tobą, dopóki nie znajdzie „właściwego”.

Jesteś niesamowity, ale on uważa, że ​​nie wystarczy. W tej chwili jesteś wygodny, ale możesz nie być najlepszą opcją na nic więcej.

Możliwe, że to ty dzielisz łóżko, dopóki nie pozna dziewczyny swoich marzeń.

Może nie etykietuje cię, ponieważ nie jest pewien, czy jesteś dla niego odpowiedni.

przystojny mężczyzna siedzi przy biurku i myśli

Ale to nie brzmi jak twój chłopak, prawda? Widzisz, że on coś do ciebie czuje. To oczywiste, że chce być z tobą. Nie jest toksyczny, ale nie możesz wyjaśnić, co dokładnie jest wyłączone. Jest w tym coś więcej.

Co jeśli nie etykietuje cię, ponieważ czuje się w ten sposób bardziej komfortowo? Nie nazywa cię etykietką, chociaż oboje wiecie w głębi duszy, że to, co macie, jest prawdziwe.

Nie jesteś jego dziewczyną, ale nie jesteś też nikim innym. Jest twój i cały jest twój.

To jest rzecz, o którą nie musisz się martwić, ponieważ nawet jeśli nie jesteś oznaczony jako para, oczywiste jest, że między wami dzieje się coś większego.

Jesteś ekskluzywny, mimo że nikt nie powiedział tego na głos. Po prostu wiesz, że to nie zadziałałoby z nikim innym.

Wszystko cię łączy, ale nie jesteś jego dziewczyną. Jesteś jednak jego dziewczyną, ale to nie wystarczy.

Jesteś zmęczony czekaniem i trochę przestraszony i niepewny tego, co przyniesie ci przyszłość, ale wiesz, że to uczucie jest prawdziwe. Wiesz, że jest z tobą każdej nocy.

Wiesz, że jest z tobą prawdziwy, ale jest ogromnyalestojąc między wami.

w kawiarni przy oknie siedzi para, pije kawę i rozmawia

Czy kiedykolwiek myślałeś o jego poprzednich związkach? Czy kiedykolwiek zatrzymałeś się i pomyślałeś, przez co przeszedł ten facet, z którym „nie umawiasz się”?

Wiesz, że są dziewczyny, które po prostu wykorzystują chłopców i chłopcy, którzy po prostu wykorzystują dziewczyny. Dlatego czujesz się niepewnie. Dlatego się boi.

Jeśli twój facet traktuje cię dobrze i daje ci przywileje dziewczyny, ale nadal nie naznaczył twojego związku, nie boi się zaangażowania.

Boi się oczekiwań i boi się, że etykietowanie może wszystko zepsuć.

cosas raras para decirle a tu novio

Boi się, że możesz się od niego odwrócić, tak jak wszyscy inni.

Nie byłbyś pierwszym, który obiecał, że będzie tam dla niego, a potem przeprowadził się z kimś innym.

Nie byłbyś pierwszym, który poprosiłby o „uczynienie tego oficjalnym”, a potem przestałby próbować.

Tylko dlatego, że nazywasz swój związek etykietą, nie oznacza to, że twoje wysiłki powinny spaść. Tylko dlatego, że go „masz”, nie powinno cię brać za pewnik.

na ławce w parku mężczyzna całuje kobietę

Są mężczyźni, którzy są po prostu toksyczni i po prostu nie chcą ustatkować się w życiu.

Nie chcą przywiązywać się do jednej dziewczyny. Ale większość z tych mężczyzn nie traktuje właściwie swoich dziewczyn.

Zwykle składają obietnice, których nie mogą dotrzymać, wszystko w nich jest podejrzane, a uczucie, które odczuwasz, gdy jesteś w pobliżu, jest po prostu wyłączone. Ale ze swoim chłopcem nie czujesz się tak.

Kiedy jesteś ze swoim chłopakiem (przyjacielem), to coś innego. Czujesz, że to jest to. I czujesz, że nie musisz dalej szukać, ponieważ uspokojenie się jest w porządku.

cómo hacer sexo con el marido

Więc jeśli czujesz, że zasługuje na ciebie i jeśli czujesz, że jest wart twojego czasu i wysiłków, walcz o niego. Nie poddawaj się, jeśli naprawdę czujesz do niego miłość.

Są ludzie, którzy są warci walki. Są tam mężczyźni, którzy zostali złamani przez inne dziewczyny i bardzo trudno jest im zaufać komuś innemu.

Są mężczyźni, którzychcę znowu kochaćale przeszli przez jakąś straszną traumę i nie są w stanie pozwolić swojemu sercu czuć się swobodnie.

portret zmartwionego mężczyzny

Ci mężczyźni potrzebują niewielkiej pomocy. Muszą zobaczyć, że znów można bezpiecznie kochać i muszą wiedzieć, że to, co się raz wydarzyło, już się nie powtórzy. Bądź szczery, czyż nie wszyscy?

Pokaż mu, że tam będziesz. Pokaż mu, że może ci zaufać. Nie bądź kolejną osobą, która go zawiedzie, nie bądź kolejną w linii tych, którzy go złamali.

Spraw, by poczuł, że zamierzasz zostać i nie jesteś taki jak inni.

Pozwól mu poczuć, że to, co masz, jest „prawdziwe”, a sprawisz, że szepnie ci do ucha „dziewczyna”. Ale nie tylko mu mów, pokaż mu.

Udowodnij mu, że zasługujesz na przynajmniej jedną szansę, aby być razem i że nie jesteś jednym z tych, którzy go złamią.

Pod koniec dnia, gdy zda sobie sprawę z tego, co się naprawdę dzieje, będzie gotów schować czujność i w końcu będzie gotowy nazywać siebie twoim.

Nie naciskaj i nie uciekaj. Zostań dla odmiany. Zostań dla niego. To będzie tego warte.

Oto dlaczego on tego nie robi