Właśnie dlatego nie chce nadawać etykiety twojemu „związkowi” - Grudzień 2021

Jesteś jego, ale nie jesteś. Jesteście razem, ale tak naprawdę nie. Jest coś między wami dwojgiem i przypomina związek, ale nie nazywacie tego związkiem. Więc nie możesz się zastanawiać, kim naprawdę jesteś dla niego?

Co dla niego znaczysz
Widzieliście się przez ostatnie kilka miesięcy i wszystko w waszej dwójce krzyczy „para”, ale nie jesteście jego dziewczyną.Odmawia umieszczenia etykiety na twoim „związku”, a to sprawia, że ​​czujesz się niepewnie, prawda? Chcesz wyłączności, a ty, jak to się dzieje z nami, kobiety, planujesz i masz nadzieję, że uda ci się uzyskać coś prawdziwego i prawdziwego z tego twojego „związku”.

Ale nie jesteś pewny, gdzie stoisz z nim. Ponieważ nie masz pojęcia, co on ma na myśli. Nie wiesz, dokąd on chce iść z tobą i czy planuje z tobą coś poważnego. I zaczęło to być trochę przytłaczające.

Jest dla ciebie miły i miły. Spędzasz dużo czasu razem i masz już swoją rutynę, ale za każdym razem, gdy pytasz, co jest z wami dwojgiem i czym jesteś dla niego, otrzymujesz neutralną odpowiedź. Wygląda na to, że drży z powodu twojego nazywania go swoim chłopakiem.I wszystko, co chcesz zrobić, to nazwać go swoim chłopakiem. Chcesz należeć do niego i chcesz, aby należał do ciebie. Nie niewłaściwy rodzaj posiadania, ale ten, w którym oddajecie sobie serca.

Może nie jest typem faceta.

Być może jesteś jedną z pechowych dziewczyn, które natknęły się na faceta, który wydaje się być materiałem na związek, ale tak naprawdę nie jest. Nie oznakuje was dwoje, wydaje się odległy, a ty w ogóle nie poznałeś jego przyjaciół.Możliwe, że ma kilka relacji z boku, ale nikt nic o tym nie wie. Może nie lubi głośno mówić, że go zabrał. Może po prostu utrzymuje swoje opcje otwarte.

Może jest tylko z tobą, dopóki nie znajdzie „właściwego”.

Jesteś niesamowity, ale on uważa, że ​​nie wystarczysz. W tej chwili jesteś wygodny, ale może nie być najlepszą opcją dla niczego więcej. Możliwe, że to ty dzielisz łóżko z nim, dopóki nie spotka dziewczyny swoich marzeń.

Może nie oznacza cię etykietą, ponieważ nie jest pewien, czy jesteś dla niego odpowiedni.

Ale to nie brzmi jak twój chłopak, prawda? Widać, że ma do ciebie uczucia. To oczywiste, że chce być z tobą. On nie jest toksyczny, ale nie możesz wyjaśnić, co się właściwie dzieje. Jest w tym coś więcej.

¿Qué tan pronto puede saber si está embarazada?

Co jeśli nie oznaczy cię etykietą, ponieważ czuje się w ten sposób bardziej komfortowo? Nie oznakuje cię, chociaż oboje wiecie głęboko, że to, co macie, jest prawdziwe. Nie jesteś jego dziewczyną, ale nie jesteś też nikim innym. On jest twój i on jest cały twój.

Właśnie o to nie musisz się martwić, ponieważ chociaż nie jesteś oznaczony jako para, jest oczywiste, że między wami dzieje się coś większego. Jesteś wyjątkowy, chociaż nikt nie powiedział tego głośno. Po prostu wiesz, że to nie zadziała z nikim innym.

Wszystko cię łączy, ale nie jesteś jego dziewczyną. Jesteś jego dziewczyną, ale to nie wystarczy.

Masz dość czekania, jesteś trochę przestraszony i niepewny, co przyniesie ci przyszłość, ale wiesz, że to uczucie jest prawdziwe. Wiesz, że on jest z tobą każdej nocy. Wiesz, że on jest z tobą prawdziwy, ale jest ogromny ale stojąc między wami.

Czy kiedykolwiek myślałeś o jego poprzednich związkach? Czy zdarzyło ci się kiedyś przestać myśleć o tym, przez co przeszedł ten facet, z którym się „nie umawiasz”? Wiesz, że są dziewczyny, które tylko używają chłopców i chłopców, którzy tylko używają dziewcząt. Dlatego czujesz się niepewnie. Dlatego się boi.

nombres de bebés con significados para niños

Jeśli twój facet dobrze cię traktuje i daje przywileje dziewczynie, ale nadal nie oznaczył twojego związku, nie boi się zaangażowania. On boi się oczekiwań i boi się, że etykietowanie może wszystko zepsuć. Obawia się, że możesz odwrócić się od niego tak, jak wszyscy inni.

Nie byłbyś pierwszym, który obiecał być tam dla niego, a następnie przeprowadził się wraz z kimś innym. Nie byłbyś pierwszym, który poprosiłby o „uczynienie go oficjalnym”, a potem przestał próbować.

To, że oznaczysz swój związek, nie oznacza, że ​​twoje wysiłki powinny spaść. Tylko dlatego, że go „złapałeś”, nie powinieneś uważać go za coś oczywistego.

Są ludzie, którzy są toksyczni i po prostu nie chcą osiedlić się w życiu.

Nie chcą wiązać się z jedną dziewczyną. Ale większość z tych mężczyzn źle traktuje swoje dziewczyny. Zazwyczaj składają obietnice, których nie są w stanie dotrzymać, wszystko w nich jest zacienione, a uczucie, które odczuwasz, gdy jesteś w pobliżu, jest po prostu wyłączone. Ale z twoim chłopcem tak się nie czujesz.

Kiedy jesteś ze swoim chłopakiem (przyjacielem), to coś innego. Czujesz, że to jest to. I czujesz, że nie musisz dalej szukać, ponieważ uspokojenie się jest w sam raz.

Więc jeśli czujesz, że na ciebie zasługuje i jeśli czujesz, że jest wart twojego czasu i wysiłków, walcz o niego. Nie poddawaj się, jeśli naprawdę czujesz do niego miłość.

Są ludzie, którzy są warci walki. Są ludzie, którzy zostali złamani przez inne dziewczyny i bardzo trudno im zaufać komuś innemu. Są ludzie, którzy chcą znów kochać, ale przeżyli straszliwą traumę i nie mogą pozwolić, by ich serce czuła się swobodnie.

Ci ludzie potrzebują trochę pomocy. Muszą zobaczyć, że znów można bezpiecznie kochać, i muszą wiedzieć, że to, co się kiedyś wydarzyło, już się nie powtórzy. Szczerze mówiąc, nie wszyscy?

Pokaż mu, że tam będziesz. Pokaż mu, że może ci zaufać. Nie bądź inną osobą, która go zawiedzie, nie bądź kolejną w linii tych, którzy go złamali. Spraw, by poczuł, że zostaniesz i nie jesteś taki jak inni.

Niech poczuje, że to, co masz, jest „prawdziwe”, a będziesz szeptał mu do ucha „dziewczynę”. Ale nie mów mu po prostu, pokaż mu. Udowodnij mu, że zasługujesz na przynajmniej jedną szansę bycia razem i że nie jesteś jednym z tych, którzy go złamią.

Pod koniec dnia, gdy zda sobie sprawę z tego, co się naprawdę dzieje, będzie gotowy, aby się rozluźnić i w końcu będzie gotowy nazwać siebie swoim.

Nie naciskaj i nie uciekaj. Zostań na zmianę. Zostań dla niego. To będzie tego warte.